Remington Team

Επειδή έτυχε να γράψω κ εγώ φίλε, δεν έχω καμία εμπάθεια με κανένα όπλο... Μιας κ ανέφερα τον Έβρο που τα όπλα δοκιμάζονται, έχω δει να παθαίνουν ζημιές κ να σε αφήνουν όλα ανεξαιρέτως... Απλά τα remi έχουν ένα προβάδισμα σε αυτό το θέμα, είναι κ πολύπλοκα, δεν βάζεις εύκολα χέρι...
Δεν αναφεροταν σε σενα φιλε το σχολιο μου να εισαι σιγουρος γι αυτο, απλα εχει τωρα ποσες μερες το συγκεκριμενο θεμα που μονο μπηχτές και ειρωνειες διαβαζεις χωρις λογο, σιγουρα οπως λες ειναι πιο πολυπλοκα λογω μηχανισμου και πιο ευαλωτα στο να παθουν ζημια απο ενα οπλο αδρανειας.
Δεν επρεπε να το σκεφτεις καν οτι θα αναφερομουν σε σενα φιλε ;)
 
Ποιός οπλουργός κάνει τέτοιες δουλειές εδώ (μαζί με κόλληση του δαχτυλιδιού της αποθήκης);
Υπαρχουν ατομα και εδω μεσα που εχουν κανει μετατροπη, αν επιθυμουν ας πουν. Προσωπικα δεν θα εκανα κανενος ειδους μετατροπη σε ενα οπλο γιατι αλλαζει τις προδιαγραφες του. Προτιμω αν κατι δεν μου κανει να το πουλησω απο το να το πειραξω.
 
Γελάω γιατι πέρυσι στον Εβρο σε απογευματινό ,συνέβει ακριβώς το ιδιο στον εναν της παρέας με την πρώτη ντουφεκιά. Και ηταν εκει που έπεφταν ολα τα παπιά . :rolleyes:
-Χωρίς καμια διαθεση να κατηγορήσω την εν λόγω εταιρεία.
Θεωρω οτι δεν κατηγορουμε κανεναν... Απλα απο καποια βιωματα εχω δει οτι αν τα ρημαδια θελουν να σου βγαλουν ζημια θα στην βγαλουν.... Αλλα πιο λιγο αλλα πιο πολυ... Αλλωστε μιλαμε για σιδερα...
 
Επειδή έτυχε να γράψω κ εγώ φίλε, δεν έχω καμία εμπάθεια με κανένα όπλο... Μιας κ ανέφερα τον Έβρο που τα όπλα δοκιμάζονται, έχω δει να παθαίνουν ζημιές κ να σε αφήνουν όλα ανεξαιρέτως... Απλά τα remi έχουν ένα προβάδισμα σε αυτό το θέμα, είναι κ πολύπλοκα, δεν βάζεις εύκολα χέρι...
Ε ναι θες κατι ζουμπαδες σγρομπιες και καπια αλλα εξηδικευμενα
 
Όλα τα όπλα είναι εργαλεία και οτι δουλεύει χαλάει απλά αλλά πιο γρηγορα αλλα πιο αργα οταν όμως το συντηρείς σωστά και ρίχνεις πυρομαχικά των προδιαγραφών που πρέπει οι ζημιές ελαχιστοποιουντα εκτός σπανιας περίπτωσης ελαττωματικού κομματιού εγώ πιστεύω ότι οι περισσότερες βλάβες Είναι από λάθος συντήρηση και επαναλαμβανωμενες τουφεκιες με λάθος φυσίγγια και μην ξεχνάμε ότι όλα έχουμε ημερομηνία λήξης αλιως δε θα κινιοταν η αγορά η ουσία είναι να γουστάρεις και να ευχαριστιέται καθε φορά που τραβας τη σκανδάλη το εργαλείο που κρατάς και ας λέγεται και γάιδαρος η μάρκα ικανοποίησε τέλος αν χαλάσει χαλάσει που αν το προσέχεις δεν χαλαει συνήθως.
 
Πολυ καλή ερώτηση .... αλλά να την κάνεις σε αυτόν που μας λέει ξανά και ξανά για την σπασμένη ρεμ . Ενας είναι ...θα τον αναγνωρίσεις εύκολα απο τα γραφόμενα του .
Εγω πατησα στο google remington 1100 problems και εχει και κανα δυο ακομα
 
Τολη εγω εβαλα στην google ποτε θα ξανα κυνηγησουμε και μου εβγαλε βιντεο για καθαρισμο και αποθηκευση οπλου απο το gov.gr
Εγω μονο πηγενω δε παταω τπτ αλλα μολις ειπατε προχθες για ενα βιντεο οτι ξεκωλλησε ενα δαχτυλιδι απο μπενελλι ολο ξεκωλημενα δαχτηλιδια μπενελλι
ξεφυτροσανε αχαχαχαχαχαχαχααχ
 
Εγω μονο πηγενω δε παταω τπτ αλλα μολις ειπατε προχθες για ενα βιντεο οτι ξεκωλλησε ενα δαχτυλιδι απο μπενελλι ολο ξεκωλημενα δαχτηλιδια μπενελλι
ξεφυτροσανε αχαχαχαχαχαχαχααχ
Αφου τα κολλαει ο Αρχοντας των δαχτυλιδιων.... Οπλουργος Γκανταλφ..... Χαχαχαχαχαχα
 
Ε ναι θες κατι ζουμπαδες σγρομπιες και καπια αλλα εξηδικευμενα
Σιγα μη θες και δισκοπριονο... .sarcastic.
Πατα εσυ να δουμε τι λεει εκτως απο το click και thumb
Λεει και broke rings Τολη, εκανα μια μερα τυχαια αναζητηση και βρηκα για ολες τις μαρκες σοβαρα προβληματα και σπασιματα, για τις benelli το ειχα γραψει οτι επεσαν κανες στο νερο με την τουφεκια...
Γι αυτο κι εγω αν καποτε παρω αλλο οπλο θα παρω ενα ποζε 76 η 81 ποντους, θα κοτσαρω και δυο Kicks xfull πανω και θα γινει χαμος....yel.
 
Σιγα μη θες και δισκοπριονο... .sarcastic.

Λεει και broke rings Τολη, εκανα μια μερα τυχαια αναζητηση και βρηκα για ολες τις μαρκες σοβαρα προβληματα και σπασιματα, για τις benelli το ειχα γραψει οτι επεσαν κανες στο νερο με την τουφεκια...
Γι αυτο κι εγω αν καποτε παρω αλλο οπλο θα παρω ενα ποζε 76 η 81 ποντους, θα κοτσαρω και δυο Kicks xfull πανω και θα γινει χαμος....yel.
Τοχω δει και γω ρε αλλα ομως εκοινα τα φυσιγηια που ριχνανε ηταν φουρνελα φιλε μου το το δωσε ενας διπλανος και μπαααααμ
 
Αφου τα κολλαει ο Αρχοντας των δαχτυλιδιων.... Οπλουργος Γκανταλφ..... Χαχαχαχαχαχα
Τωρα το διορθοσανε τα κωλλαει ο σακης ο υδραβλικος αχαχαψαχαχ εχει αλαξει δεν ειναι με ασιμοκωλληση πια εχει απο την power bore και μετα κατι σαν tig
 
Σιγα μη θες και δισκοπριονο... .sarcastic.

Λεει και broke rings Τολη, εκανα μια μερα τυχαια αναζητηση και βρηκα για ολες τις μαρκες σοβαρα προβληματα και σπασιματα, για τις benelli το ειχα γραψει οτι επεσαν κανες στο νερο με την τουφεκια...
Γι αυτο κι εγω αν καποτε παρω αλλο οπλο θα παρω ενα ποζε 76 η 81 ποντους, θα κοτσαρω και δυο Kicks xfull πανω και θα γινει χαμος....yel.
Μη νομιζεις και κοινα βγαζουνε τα κατιτις τους και τσουζουν ασχημα αλλα ενα μπρο το θελω
 
Back
Top