Remington Team

Βλεπω οτι ειναι αρκετα γνωστο οτι προσαρμοζουν καννες Remington(και Mossberg θα προσθεσω εγω) σε αλλα οπλα με πατεντα και μαλλον εχουν εναν πολυ καλο λογο για να μπαινουν σε αυτη την ακριβη διαδικασια. Αυτοι που πληρωνουν ξερουν γιατι το κανουν και καλα κανουν.
 
Βλεπω οτι ειναι αρκετα γνωστο οτι προσαρμοζουν καννες Remington(και Mossberg θα προσθεσω εγω) σε αλλα οπλα με πατεντα και μαλλον εχουν εναν πολυ καλο λογο για να μπαινουν σε αυτη την ακριβη διαδικασια. Αυτοι που πληρωνουν ξερουν γιατι το κανουν και καλα κανουν.
Ε στο τελος ομως εφαρμοσε μηχανισμο μπενελλι στις κανες της η ρεμη αχαχαχαχαχαχαχαχ
 
Βλεπω οτι ειναι αρκετα γνωστο οτι προσαρμοζουν καννες Remington(και Mossberg θα προσθεσω εγω) σε αλλα οπλα με πατεντα και μαλλον εχουν εναν πολυ καλο λογο για να μπαινουν σε αυτη την ακριβη διαδικασια. Αυτοι που πληρωνουν ξερουν γιατι το κανουν και καλα κανουν.
Ποιός οπλουργός κάνει τέτοιες δουλειές εδώ (μαζί με κόλληση του δαχτυλιδιού της αποθήκης);
 
Ε στο τελος ομως εφαρμοσε μηχανισμο μπενελλι στις κανες της η ρεμη αχαχαχαχαχαχαχαχ
Αν εννοεις το περιστροφικο κλειστρο καλα εκανε ( αν και κανενα απο τα οπλα μου δεν εχει περιστροφικο και δεν ειχα ποτε προβλημα, ουτε και κλικ βεβαια) Καλο ειναι να υιοθετουντε τα καλα των ανταγωνιστων αν ειναι να δωσου επιπλεον θετικα χαρακτηριστικα στα οπλα τους οι εταιριες. Οταν θα αντιγραψει η benelli την καννη της remington θα ειναι ενα καλο βημα.
 
Μάλλον το ανάποδο γίνεται η μπραουνιγκ ξεκίνησε αχρωμιωτη και κατέληξε χρωμιωμενη και έχουν αρχίσει και άλλες αμερικανικές να χρωμιονονται τώρα πήραν το κλειστρο της μπενελι σε λόγο θα την αντιγράφουν Ότι κάνουν οι κινέζοι δεν φτάνει η αμερικη στα κυνηγετικά την Ευρώπη απο πολλές απόψεις .
 
Γιατί έχουν οικολογική συνείδηση?
Οχι φιλε.... Γιατι εκει που τουφεκανε τα ρεμι τα bennelli το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να τραβανε φωτογραφιες.... Κλικ, κλικ, κλικ
Και μην πεσετε να με φατε.... Αληθειες λεω
 
Οχι φιλε.... Γιατι εκει που τουφεκανε τα ρεμι τα bennelli το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να τραβανε φωτογραφιες.... Κλικ, κλικ, κλικ
Και μην πεσετε να με φατε.... Αληθειες λεω
Είδες που πάλι τα μπενελι παινευεις, αγοράζεις μπενελι και δώρο φωτογραφική μηχανή.
 
Οχι φιλε.... Γιατι εκει που τουφεκανε τα ρεμι τα bennelli το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να τραβανε φωτογραφιες.... Κλικ, κλικ, κλικ
Και μην πεσετε να με φατε.... Αληθειες λεω
Αν δεις τον μπενελακια @aris_kalamata και φωτο γαματες και τουφεκιες γαματες και κλικ και μπαμ
 
Αν εννοεις το περιστροφικο κλειστρο καλα εκανε ( αν και κανενα απο τα οπλα μου δεν εχει περιστροφικο και δεν ειχα ποτε προβλημα, ουτε και κλικ βεβαια) Καλο ειναι να υιοθετουντε τα καλα των ανταγωνιστων αν ειναι να δωσου επιπλεον θετικα χαρακτηριστικα στα οπλα τους οι εταιριες. Οταν θα αντιγραψει η benelli την καννη της remington θα ειναι ενα καλο βημα.
Καλα εγω πλακα κανω με μερικες αληθιες
 
Είδες που πάλι τα μπενελι παινευεις, αγοράζεις μπενελι και δώρο φωτογραφική μηχανή.
Ειχα παει πριν χρονια στον εβρο για υδροβια με ενα φιλο.... Ειχε μια bennelli 121 και εγω με το 1100....Το πρωι της 3ης ημερας στα 2 πρωτα φυσιγγια ξεκολλάει το δαχτυλιδι απο την καννη της bennelli.... Ευτυχως ειχε την φωτογραφικη μηχανη...... Χαχαχαχαχαχαχα..... Περριτο να σου πω την καζουρα στο υπόλοιπο του ταξιδιου.... Ηθικο διδαγμα.... Αν ειναι να σου σπασει θα σου σπασει.
 
Μιας κ πιάσαμε τον Έβρο... Οι κάτοχοι remi είναι αυτοί που γυρνάνε με μεγάλη διαφορά από τους επόμενους πιο γρήγορα στην καλύβα με το όπλο λυμένο... Δυστυχώς....
Από εκεί κ πέρα η φονικοτητα μιας κάνης είναι κάτι που δεν μετριέται με αριθμούς αλλά βιώνεται για μένα... Όταν θα κυνηγήσω μια ολόκληρη χρονιά με Remington θα έχω άποψη, σκέφτομαι να το κάνω γιατι με έχει φάει η περιέργεια για να είμαι ειλικρινής... Γιατί στον πίνακα κ στη "λατα" δεν αντικατοπτρίζεται η ανωτερότητα τους τουλάχιστον από τις δικές μου δοκιμές...
 
Ετσι μου λεγανε και εμενα φίλε κάτι φίλοι παλαιότερα οτι στο Έβρο αμα πάω θα κλαίω το εχω ξαναγράψει τους είπα οταν πανε να πάω με στοίχημα οτι αν σκοτωνουν αυτοί και οχι εγώ θα παμε στοίχημα τα όπλα ακομα περιμενω 9 χρονια τωρα να με ειδοποιήσουν.
 
Back
Top