Remington Team

θα ξαναπω πως η v3 ξυλινη για μενα ειναι το ομορφοτερο αυτογεμες που εχει βγει τα τελευταια χρονια...Μου αρεσει αυτη η λιτοτητα(για αυτο κ baikalaκιας..) που εχουν εξωτερικα τα Αμερικανικα οπλα...
Καλοριζικη κ καλες τουφεκιες....

Εξωτερικά ναι έχουν λιτότητα. Στιβαρό όπλο, ελαφρύ σε σύγκριση με 2 παλιά ρεμ που είχα πιάσει.
 
Το όπλο το εριξα 3 πουλες, μου έκανε πολυ θετική εντυπωση! Λειτουργικά άψογο και στα 24 γρ, λάκτισμα μηδέν, πολυ ωραια σκανδάλη, από πολυ νωρίς μου φάνηκε οικείο, η υπερυψωμένη με βολευει! Τα υπόλοιπα μέρα με την μερα που θα ερχομαστε όλο και πιο κοντά!
 
Το όπλο το εριξα 3 πουλες, μου έκανε πολυ θετική εντυπωση! Λειτουργικά άψογο και στα 24 γρ, λάκτισμα μηδέν, πολυ ωραια σκανδάλη, από πολυ νωρίς μου φάνηκε οικείο, η υπερυψωμένη με βολευει! Τα υπόλοιπα μέρα με την μερα που θα ερχομαστε όλο και πιο κοντά!
Στο λυσιμο ειναι απλη Ηλια?
 
Το όπλο το εριξα 3 πουλες, μου έκανε πολυ θετική εντυπωση! Λειτουργικά άψογο και στα 24 γρ, λάκτισμα μηδέν, πολυ ωραια σκανδάλη, από πολυ νωρίς μου φάνηκε οικείο, η υπερυψωμένη με βολευει! Τα υπόλοιπα μέρα με την μερα που θα ερχομαστε όλο και πιο κοντά!
Καλορίζικο Ηλια
 
Back
Top