Remington Team

Δημήτρη εάν μπορούσαν οι περισσότεροι που κρατούν όπλο να αντιληφθούν τις παραπάνω παραμέτρους που αναφέρεις και να τις διορθώσουν θα βελτίωναν την σκόπευση τους και τις επιτυχίες του εκπληκτικά ,σαφέστατα και εγώ ήμουν υπερβολικός λέγοντας να μην θέλει τίποτα το κοντάκι απλά ήθελα να καταγράψω πόσο πολύ όμορφα το αισθάνθηκα επάνω μου .
Καθολου υπερβολικος φιλε , εγω εγραψα λαθος

Το όπλο ανήκει σε μία χήρα στην Θεσσαλονίκη και θέλει να το δώσει. Τώρα μένει αθηνα αλλά για να το φέρει θέλει υπεύθυνη δήλωση ότι θα το αγοράσω και έτσι θα το μεταφέρει γιατι είναι στο όνομα του συζύγου της.
Δυστυχώς δεν έχει φώτο και δεν ξέρω αν αξίζει να το πάρω. Είναι μου είπε πάντως σε καλή κατάσταση

konstantinos

Moderator
Περιοχή
ΚΑΣΟΣ
Πιθανότατα πρόκειται για το Remington europa κατασκευασμένο από την ιταλική εταιρεία batista rizzini1st national bank near me[/
Μάλλον κάτι τέτοιο φίλε κάποιο όπλο φασόν.
Υπέθεσα κάποιο bernadelli , άλλο ένα όπλο βασισμένο στο 1100 δεν περπάτησε όμως? Στην Ευρώπη κυρίως.
https://oplotechniki.gr/-/1173-bernardelli-vincent.html

Όνομα
Alex
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος αν η κάννη από την 870 η slug ταιριάζει στην 11 87??
Η 870 δεν ειναι χραπα χρουπα?? Η 11 87 ειναι αεριων οποτε η καννη αν ταιριαζει θα θελει κ τρυπες αεριων......δεν ξερω αν γινεται απο καποιον αυτη η δουλεια!

Περιοχή
Ήπειρος
Όνομα
Παναγιωτης
Η 870 δεν ειναι χραπα χρουπα?? Η 11 87 ειναι αεριων οποτε η καννη αν ταιριαζει θα θελει κ τρυπες αεριων......δεν ξερω αν γινεται απο καποιον αυτη η δουλεια!
Κατάλαβα τι λες αυτό δεν το είχα σκεφτεί με τις τρύπες!!!

Περιοχή
Καναδάς
Απο την κίνηση που εχει εδω, βλέπω πως ...ξεψυχάει η R στην Ελλαδα.
Απο περιέργεια θα ήθελα να μάθω αν πουλιώνται 10 καινουργια το χρονο.
Άστα να πάνε Ποσειδώνα , εδώ ξεψυχάει όλη η χωρα η ρεμ θα έμενε απέξω ? ...Πάντως εχει πολύ καλά τουφεκιά η εταιρία !

Περιοχή
Αθήνα
Άστα να πάνε Ποσειδώνα , εδώ ξεψυχάει όλη η χωρα η ρεμ θα έμενε απέξω ?
Η Χώρα ξεψυχάει αλλά έχει ακόμη τα ...ζουμιά της για τους επιτήδειους ανεπάγγελτους/ κηφήνες
Βλέπεις τι γίνεται για την εξουσία/ κουτάλα.
Στην μπάντα οι ιδεολογίες και οι ηθικοί φραγμοί.
Εμείς να κυβερνάμε και "οι άλλοι να πάνε να γ.....ούνε" που έλεγαν κάτι ψυχές στις ...παράγκες τους.

Περιοχή
Καναδάς
Η Χώρα ξεψυχάει αλλά έχει ακόμη τα ...ζουμιά της για τους επιτήδειους ανεπάγγελτους/ κηφήνες
Βλέπεις τι γίνεται για την εξουσία/ κουτάλα.
Στην μπάντα οι ιδεολογίες και οι ηθικοί φραγμοί.
Εμείς να κυβερνάμε και "οι άλλοι να πάνε να γ.....ούνε" που έλεγαν κάτι ψυχές στις ...παράγκες τους.
Οι κηφήνες φίλε Πωσειδωνα παίζουν ξύλο στα πάνελ για εμάς αλλά όταν εμείς τους ζητήσουμε ένα ρεντ ντοτ για το κυνήγι του αγριόχοιρου μας λένε αμέσως όχι .
ΥΓ: Μια ρεμ δεν σου λέει ποτέ όχι !!! .big smile.

Περιοχή
Αθήνα
Οι κηφήνες φίλε Πωσειδωνα παίζουν ξύλο στα πάνελ για εμάς αλλά όταν εμείς τους ζητήσουμε ένα ρεντ ντοτ για το κυνήγι του αγριόχοιρου μας λένε αμέσως όχι .
ΥΓ: Μια ρεμ δεν σου λέει ποτέ όχι !!! .big smile.
Και η δικιά μου (11-87 premier) δεν μου έχει χαλάσει χατίρι.
Μόνο που δεν φέρνει τα πουλιά πολύ ....κοντά!!!!!! :)

Περιοχή
Καναδάς
Και η δικιά μου (11-87 premier) δεν μου έχει χαλάσει χατίρι.
Μόνο που δεν φέρνει τα πουλιά πολύ ....κοντά!!!!!! :)
Δεν γίνεται να πούμε στους κηφήνες που νοιαζοντε για εμάς να τα φέρουν πιο κοντά ? .sarcastic. Τι άλλο να κάνει και καημένη η ρεμ .big smile..
Εκτός απο το ότι είναι επιρρεπής στην οξείδωση κατά τα άλλα είναι τίμια , από την άλλη με πέντε κατοστάρικα τι παραπάνω πρέπει να ζητήσουμε ?

Όνομα
Δημητρης
Η rem γενικά δείχνει μια υποτονική πλέον παρουσία στα λειοκαννα της.Τυγχαινει να ενδιαφέρομαι για ένα συγκεκριμένο μοντέλο και βλέπω ότι η εδώ αντιπροσωπεία της η diamanco χωλαινει να φέρει και τα λιγοστά όπλα που φέρνει.Στην από εκεί μεριά οι συνάδελφοι παραπονιούνται ότι πλέον ακόμη και οι μεγάλες κυνηγετικές αλυσίδες δεν έχουν σε στοκ λειοκαννα μοντέλα της εταιρείας η οποία διαβεβαίωσε ότι από μέσα Αυγούστου και μετά θα υπάρξει νεος αριθμός διαθέσιμων όπλων.Η σειρά pro μάλλον δεν θα πατήσει ούτε φέτος Ελλάδα από ότι φαίνεται μιας και η εγχώρια αγορά της Αμερικής σκουπίζει τα λιγοστά όπλα που παράγονται.