Pointer

την καλησπεραμου κυριοι
εδω και μια βδομαδα ειμαι κατοχος ενος καινουριου μελους απο τα τρια που εχω 50 μερων απο την αγαπημενημου φηλη..

εφχομαι να μας βγει δυνατος και εξηπνος ετση ωστε να μπορεσει να με σηνοδεψει για τα επομενα χρωνια στα βουνα αναζητοντας τις περδικες..

o κυναγογος ειναι η τετραχρονη κορημου που εβελπιστω να παρει απο τη τρελα του μπαμπα και τις μαμας και να μας ακολουθαει στα βουνα..

IMG_0936_zpsq6hxr2ml.jpg
Ανδρέα καλοτυχο και γερό να ειναι το εργαλείο!:)
 
:):):):) 50 μερων
αντε να δουμαι τη θα δουμαι

Ανδρέα ότι και να πω είναι λίγο. Πανέμορφο σκυλί, τσαρουχάτο και είμαι σίγουρος ότι θα σου χαρίσει πανέμορφες στιγμές. Σε μια φάση που ήταν φέρμα έριχνε κεραυνούς ή ιδέα μου ήταν?
 
Ανδρέα ότι και να πω είναι λίγο. Πανέμορφο σκυλί, τσαρουχάτο και είμαι σίγουρος ότι θα σου χαρίσει πανέμορφες στιγμές. Σε μια φάση που ήταν φέρμα έριχνε κεραυνούς ή ιδέα μου ήταν?
.sarcastic..sarcastic.fgr2.sarcastic..sarcastic.

ναι αρα περασαμαι και το επιπεδο τις κροτοφοβιας.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
:):):):) 50 μερων
αντε να δουμαι τη θα δουμαι

Τώρα είδα το βιντεάκι...
Εξαιρετικά ωραίος μορφολογικά και κινησιολογικά, ο σκυλάκος σου...φίλε!!!
Δείχνει να έχει όλα τα φόντα να εξελιχθεί σε πολύ κάλο κυνηγόσκυλο, με την απαραίτητη δουλειά και τις ανάλογες ευκαιρίες...βέβαια...
 
Τώρα είδα το βιντεάκι...
Εξαιρετικά ωραίος μορφολογικά και κινησιολογικά, ο σκυλάκος σου...φίλε!!!
Δείχνει να έχει όλα τα φόντα να εξελιχθεί σε πολύ κάλο κυνηγόσκυλο, με την απαραίτητη δουλειά και τις ανάλογες ευκαιρίες...βέβαια...



ερχεται συντομα νεο βιντεο..
οντος ο κουταβος αρκετα ανηχτος με καλη μητηκα δεν εχει κοληματα με βατα και νερα..
 
ερχεται συντομα νεο βιντεο..
οντος ο κουταβος αρκετα ανηχτος με καλη μητηκα δεν εχει κοληματα με βατα και νερα..
Να τον χαίρεσαι Ανδρέα!
Όσο για τα νερά.....

με -1 και η λιμνούλα αχνιζε, αλλά είχε σηκωσει ένα παπί νωρίτερα και τα έβλεπε όλα ισωμα.....sarcastic.
 
Απο σήμερα και εγω παλι με ποιντερ, 18 μηνών, δυνατά ξεκινημενο.
Εχει δικές της μπεκάτσες και ορτύκια, σε τεραιν της Μανης αλλα και τριφύλλι στην Κωπαιδα και καλές επαναφορες.
Κρατάει απο Μαθιοπουλο και παλιά αίματα του φίλου που μου το έδωσε.
Τωρα ειναι στο χέρι μου, αν θα του δώσω ευκαιρίες, αναλόγως τις εξόδους ή αν θα ειναι κλεισμένο μέσα.
Φωτογραφίες σύντομα, γιατι γύρισα βραδυ και το τάισα και το έβαλα μέσα, διότι εναι φοβισμένο και σε νεο χώρο...πάντως ειναι πολυ ήσυχο σκυλάκι και δεν ακούγεται καθόλου απο τότε που το έφερα, ουτε ενα γαβ...
 
Πολυ στενοχωρήθηκα ομως και ίσως βιάστηκα και εγω λιγο, γιατι ειχα τηλέφωνο σήμερα απο φίλο συμφουριτη που ήθελε το σκυλί και πριν λιγο με πήρε ένας άλλος που τον βλεπω στον Αλέξη και το θέλει πάση θυσία.
Τι να κάνουμε!! Δυστυχως δεν μπορούσα να περιμένω τελευταία στιγμή...
Το σεττερ το έδωσα στον φίλο να το δουλέψει και απο κει και πέρα, αυτος θα κρίνει τι θα το κανει....
Δεν πειράζει, υγεία και ολα γίνονται...
 
Απο σήμερα και εγω παλι με ποιντερ, 18 μηνών, δυνατά ξεκινημενο.
Εχει δικές της μπεκάτσες και ορτύκια, σε τεραιν της Μανης αλλα και τριφύλλι στην Κωπαιδα και καλές επαναφορες.
Κρατάει απο Μαθιοπουλο και παλιά αίματα του φίλου που μου το έδωσε.
Τωρα ειναι στο χέρι μου, αν θα του δώσω ευκαιρίες, αναλόγως τις εξόδους ή αν θα ειναι κλεισμένο μέσα.
Φωτογραφίες σύντομα, γιατι γύρισα βραδυ και το τάισα και το έβαλα μέσα, διότι εναι φοβισμένο και σε νεο χώρο...πάντως ειναι πολυ ήσυχο σκυλάκι και δεν ακούγεται καθόλου απο τότε που το έφερα, ουτε ενα γαβ.
καλότυχο και καλές παρέες μαζί του φίλε μου :)
 
Απο σήμερα και εγω παλι με ποιντερ, 18 μηνών, δυνατά ξεκινημενο.
Εχει δικές της μπεκάτσες και ορτύκια, σε τεραιν της Μανης αλλα και τριφύλλι στην Κωπαιδα και καλές επαναφορες.
Κρατάει απο Μαθιοπουλο και παλιά αίματα του φίλου που μου το έδωσε.
Τωρα ειναι στο χέρι μου, αν θα του δώσω ευκαιρίες, αναλόγως τις εξόδους ή αν θα ειναι κλεισμένο μέσα.
Φωτογραφίες σύντομα, γιατι γύρισα βραδυ και το τάισα και το έβαλα μέσα, διότι εναι φοβισμένο και σε νεο χώρο...πάντως ειναι πολυ ήσυχο σκυλάκι και δεν ακούγεται καθόλου απο τότε που το έφερα, ουτε ενα γαβ...
Καλη συντροφια με ομορφα κυνηγια!!
 
Back
Top