Perazzi

Καλησπέρα σας κύριοι.... ευχαριστώ για τις ευχές σας να είμαστε καλά όλοι και να χαιρόμαστε την τρέλα μας.. το όπλο είναι φυσικά ένα ΜΧ8, με 75 εκ. κάννες, με ρυθμιζόμενο κοντάκι, εσωτερικά τσοκάκια από το εργοστάσιο και SC3 ξύλα.

View attachment 28551
View attachment 28552
View attachment 28553
View attachment 28554
Καλορίζικο Κώστα κ καλα σπασίματα!

Πολυ ωραια κ λιτή η ασκαλιστη βάση..
Θέμα γουστου αυτό αλλά ουτε πιατο εσπασε ουτε κ θήραμα έπεσε από αυτά.....

Και το λογότυπο Perazzi διακριτικό...

Για σκοπευτήριο το πηρες η και κυνήγι?
 
Καλορίζικο Κώστα κ καλα σπασίματα!

Πολυ ωραια κ λιτή η ασκαλιστη βάση..
Θέμα γουστου αυτό αλλά ουτε πιατο εσπασε ουτε κ θήραμα έπεσε από αυτά.....

Και το λογότυπο Perazzi διακριτικό...

Για σκοπευτήριο το πηρες η και κυνήγι?
Ευχαριστώ Τάσο. Για το σκοπευτήριο το πήρα.
 
Καλησπέρα σας κύριοι.... ευχαριστώ για τις ευχές σας να είμαστε καλά όλοι και να χαιρόμαστε την τρέλα μας.. το όπλο είναι φυσικά ένα ΜΧ8, με 75 εκ. κάννες, με ρυθμιζόμενο κοντάκι, εσωτερικά τσοκάκια από το εργοστάσιο και SC3 ξύλα.

View attachment 28551
View attachment 28552
View attachment 28553
View attachment 28554
Καλοριζικο να ειναι παντα με χαρες!!!
 
View attachment 28559

ήρθαν και κάποια δωράκια φίλου από Ιταλία..

View attachment 28560

και το ...μέλλον ;);)

View attachment 28561
View attachment 28562

οι τάκοι είναι καυκασιανή καρυδιά grade 5 (η ανώτερη κατηγορία) και βρεγμένο δείχνει ..έτσι
View attachment 28563
Καλοριζικο συναδελφε !!! Να το χαρεις στο φουλ!!!!!
Αν εχεις χρονο γραψε καποια στιγμη με τι κριτηρια επελεξες το mx8 κ αν ηταν ευκολη η αγορα μεταφορα των ξυλων
 
Καλοριζικο συναδελφε !!! Να το χαρεις στο φουλ!!!!!
Αν εχεις χρονο γραψε καποια στιγμη με τι κριτηρια επελεξες το mx8 κ αν ηταν ευκολη η αγορα μεταφορα των ξυλων
Ευχαριστώ Στέλιο. Τα κριτήρια στην αγορά ενός ΜΧ8 είναι πολύ απλά και κατανοητά κατά την γνώμη μου...και εξηγούμαι...εάν μπορείς να το αποκτήσεις παίρνεις απλά το καλύτερο σκοπευτικό όπλο που υπάρχει...τα όπλα Perazzi έχουν αποδείξει την αξία τους και προφανώς δεν περιμένουν από εμένα να πω καλά λόγια ώστε να εδραιωθούν στην συνείδηση του κόσμου. Άρα είναι πολύ εύκολη κατ' εμέ η επιλογή του εάν όπως είπα παραπάνω μπορει κάποιος να το αποκτήσει..εννοείται οτι αγοράζοντας ένα τέτοια όπλο απολαμβάνεις και όλα τα προνόμια της κατοχής του...αξιοπιστία, αξία μεταπώλησης (δεν σκοπεύω να το πουλήσω ποτέ βέβαια), υποστήριξη τεχνική, κλπ.

Όσον αφορά τα ξύλα εγώ τα αγόρασα και τα μετέφερα μόνος μου. Αλλά και στο παρελθόν που έχω αγοράσει και μου έχουν αποσταλεί υπάρχει ειδική συμφωνία με τους απέναντι, οπότε πληρώνεις μόνο ΦΠΑ και όχι έξοδα τελωνιακά. Το μόνο που χρειάζεται είναι να γνωρίζει ο πωλητής τα έγγραφα που χρειάζεται να συνοδεύουν τα ξύλα κάτι το οποίο το γνωρίζουν πίστεψε με.
 
Με υγεια φιλε μου το οπλακι σου
Απο τα αλληλεπιθετα περατσι που προσωπικα εχω σε πληρη εκτιμηση και που κρατησαν ψηλα το ονομα της εταιρειας αυτης
Το χω πιασει το χω λυσει και ειχα την χαρα νεαροτερος που δεν μπορουσα να καταλαβω την αξια του να μου δειξει το γιατι ενας πολυ εμπειρος και καλο φιλαρακι οπλουργος
Δεν ειχα την χαρα να το ριξω
Προσωπικα την θεωρω αριστη επιλογη μοντελου αναμεσα στα μεταχειρισμενα και θα την εκανα και εγω αναμεσα σε ενα καινουργιο η αυτο
Να το χαρεις και να σου κανει τα γουστα

Το επαγγελμα σου σε κρατα μακρυα απο αγαπημενα προσωπα και ασχολιες. Αξιζει οταν εισαι στην πατριδα να χαιρεσαι στο επακρο την καθε στιγμη μαζι τους.
 
Το παίρνεις ,το πιάνεις, ρίχνεις μια πουλά πας σπίτι κι βλεπς peirazei❓‼️❓
Παρε αυτην
Ριχτης μιαν πουλλα( ξερεις εσυ.big smile.)
Παρτην και σπιτι
Και βλεπετε μετα αν θελετε να συνεχισετε
.yel. .big smile..sarcastic.
 

Attachments

  • 1E96FA37-F8ED-43C3-8703-08C37D2DA45C.jpeg
    1E96FA37-F8ED-43C3-8703-08C37D2DA45C.jpeg
    36,4 KB · Προβολές: 33
Back
Top