Perazzi

Nαι. Ακου και αυτό.Ο David Radulovich έριχνε με mx2000s και ένας μαθητής του ήρθε στο μάθημα με highteh s. Του το πήρε, κουμπωσε τις κάννες και το κοντάκι το δικό του και το έριξε..Εκει είδε τη διαφορά που κάνουν τα ΕΧτρα 40 γραμμάρια της βάσης του Ht και πήγε σαυτό.34άρι 7χ7 ρίγα.
Αυτό που λέω το αναφέρει στο ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ site του εδώ. http://www.dradulovich.com/perazzi-high-tech/
θελω να πώ ότι η Perazzi "παιζει" από την αρχή με 3-4 βάσεις και φουλ αλλαξοκωλιά.. .sarcastic.
Δύσκολο πολύ να κουμπώσουν οι κάννες από ένα perazzi σε ένα άλλο! Εγώ όσες φορές δοκίμασα δεν κούμπωσε καμία. Σίγουρα σε κάποια μπορεί να συμβεί αλλά άντέ βρες τα.
Το μχ8 όπως σου είπε ο Chevy ανάλογα την χρονολογία το έγραφαν στις κάννες ή χαραγμένο με χρυσό στην βάση ή τυπομένο έντονα τα σημερινά.
Τα MAP με τα μεταγεννέστερα έχουν κάποιες διαφορέ στον μηχανισμό και στο κοντάκιο. Αλλά όλα φτιάχνονται.
Κώστα που κοιτάς για αγορά?
 
Δύσκολο πολύ να κουμπώσουν οι κάννες από ένα perazzi σε ένα άλλο! Εγώ όσες φορές δοκίμασα δεν κούμπωσε καμία. Σίγουρα σε κάποια μπορεί να συμβεί αλλά άντέ βρες τα.
Το μχ8 όπως σου είπε ο Chevy ανάλογα την χρονολογία το έγραφαν στις κάννες ή χαραγμένο με χρυσό στην βάση ή τυπομένο έντονα τα σημερινά.
Τα MAP με τα μεταγεννέστερα έχουν κάποιες διαφορέ στον μηχανισμό και στο κοντάκιο. Αλλά όλα φτιάχνονται.
Κώστα που κοιτάς για αγορά?

Παντού....έχει και κάποιος φίλος οπλοπώλης.. αλλά και στο εξωτερικό (αν και δεν θέλω να μπλέξω με εισαγωγή από έξω) ...απλά το θέμα είναι οτι πρώτα ο θεός θα φύγω όταν επιτρέψουν τις πτήσεις...θα μπαρκάρω (πλοίαρχος γαρ) και έτσι αυτό θα γίνει όταν με το καλό επιστρέψω....που θα είναι σε αρκετούς μηνες...απλά εάν είναι κάτι σε ευκαιρία θα το κλείσω από τωρα
 
Για να απελεθερωθεί η σφύρα πρέπει να πατηθεί η σκανδαλη! Μπλοκάρεται από το αντίβαρο της αδράνειας
Ανάσχεση σφύρας δηλαδή?
Που έχουν τα καλά όπλα από την "μάνα" τούς? Όπως τα Fratelli Gamba?:p
 
  • Like
Reactions: PPV
Ανάσχεση σφύρας δηλαδή?
Όχι Στέλιο. Άλλο πράγμα η ανάσχεση σφύρας, αυτό θα το αποκαλούσαμε καλύτερα, ασφάλιση σφύρας! Διότι εάν δεν πατηθεί η σκανδάλη, δεν απελευθερώνεται η σφύρα όσο και να την χτυπάς!
 
Back
Top