Perazzi

Περισσότερες πληροφορίες;;;;
Ο Brignoli μπορεί να σε εξυπηρετήσει αν του στείλεις email. Αν και όλοι είναι ακόμα κλειστοί. Εγώ είχα πάρει από αυτόν κάποια ανταλλακτικά και ήταν άμεσος.
Επίσης μπορούν να σε εξυπηρετήσουν στην armeria Tuchi Mario. Απλά γράψε τους τι θες και θα σου απαντήσουν πιο σωστά από όλους μας.
 
Δεν το έχω μετατρέψει να έχει επιλογέα και δεν ξέρω ακριβώς τι χρειάζεται. Ξέρω ότι γίνεται και δεν είναι δύσκολη διαδικασία.
 
Ο Brignoli μπορεί να σε εξυπηρετήσει αν του στείλεις email. Αν και όλοι είναι ακόμα κλειστοί. Εγώ είχα πάρει από αυτόν κάποια ανταλλακτικά και ήταν άμεσος.
Επίσης μπορούν να σε εξυπηρετήσουν στην armeria Tuchi Mario. Απλά γράψε τους τι θες και θα σου απαντήσουν πιο σωστά από όλους μας.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ο Brignoli έχει έτοιμες σκανδάλες με επιλογέα πάνω τους.....για την περίπτωση με τα 400 ευρώ είναι από τον Τuchi;
 
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ο Brignoli έχει έτοιμες σκανδάλες με επιλογέα πάνω τους.....για την περίπτωση με τα 400 ευρώ είναι από τον Τuchi;
Η τιμή αυτή δεν είναι από τον Tuchi και δεν ξέρω ο άνθρωπος πόσο χρεώνει. Ερώτηση είχα κάνει στον Περουγκίνι και μου είχε πει πάνω κάτω τόσο. Βρήκα και αγόρασα μια δισκάνδαλη.
 
Ο Brignoli μπορεί να σε εξυπηρετήσει αν του στείλεις email. Αν και όλοι είναι ακόμα κλειστοί. Εγώ είχα πάρει από αυτόν κάποια ανταλλακτικά και ήταν άμεσος.
Επίσης μπορούν να σε εξυπηρετήσουν στην armeria Tuchi Mario. Απλά γράψε τους τι θες και θα σου απαντήσουν πιο σωστά από όλους μας.

Απάντησε .sarcastic. .sarcastic. και αυτός ανταλλακτική σκανδάλη λέει....οκ.. το μάθαμε και αυτό...;);) άσε και είδα και κάτι ταρταρούγα Perazzi που έκανε και τρελάθηκα πάλι
 
Last edited:
Απάντησε .sarcastic. .sarcastic. και αυτός ανταλλακτική σκανδάλη λέει....οκ.. το μάθαμε και αυτό...;);) άσε και είδα και κάτι ταρταρούγα Perazzi που έκανε και τρελάθηκα πάλι
Αν κατάλαβα καλά σου είπε ότι δεν γίνεται ή δεν συμφέρει?
 
Δεν μου είπε καμμιά άλλη λύση...μόνο άλλη σκανδάλη με επιλογέα πάνω της
Πριν αγοράσω το mxs κοιτουσα και ένα grand italia καθώς και ένα ΜΧ2L
To mx2L ειναι τραπάδικο με υπερυψωμένη 11-7ρίγα ,βάση mx8 πρησμένη ΙΔΙΑ (κουμπώνουν οι κάννες)τις κουμπωσα εγώ,αλλά η αποσπώμενη σκανδαλοθήκη σε αυτό το μοντέλο ειναι φτιαγμένη να ρίχνει πρώτα την πάνω κάννη...
Εκανα μια έρευνα και γινόταν μετατροπή με 200~ευρώ μόνο τα ανταλακτικά.
Από εκει θυμάμαι που κοιτούσα και για επιλογέα ότι ήταν ασυμφορο και σου είπα ότι δεν...
Γιατι.
Εκτός των εξαρτημάτων που θέλουν αλλαγη +τον υποφυλακτήρα χρειάζεται και εφαρμογές από τεχνικό.
Κοίτα.Απλά πραγματα.





Στην πρώτη βλέπουμε την απλή και στην δεύτερη με τον επιλογέα στο βελάκι .
Για να συρταρώσει ο επιλογέας στην βάση την απλή θέλει δουλειά....;)

Δεν υπάρχει perazzi με αποσπώμενη σκανδαλοθήκη που να έχει τον επιλογ΄εα αλλου παρά μόνο εκει που βλεπεις στην 2η φωτό!
 
Για σπορτινγκ το θέλεις όταν με το καλό το πάρεις?

Άρη το θέλω για να κάνω το κέφι μου στο σκοπευτήριο ρίχνοντας σπόρτινγκ και όποτε θέλω να μπορώ να ρίχνω και trap που έχω αδυναμία....ξέρω οτι κανονικά δεν είναι το σωστό.....αλλά εγώ θα περνάω καλά .sarcastic. απλά εχω παρατηρησει οτι κάποια γραφουν το mx8 στην καννη και άλλα χαραγμανο στην βάση...πρεπει απλα να ειναι διαφορετικης χρονολογιας
 
Άρη το θέλω για να κάνω το κέφι μου στο σκοπευτήριο ρίχνοντας σπόρτινγκ και όποτε θέλω να μπορώ να ρίχνω και trap που έχω αδυναμία....ξέρω οτι κανονικά δεν είναι το σωστό.....αλλά εγώ θα περνάω καλά .sarcastic.
Mia χαρά σε βλέπω. ΧΕΣΕ τον επιλογέα...Αν ρίχνεις και τραπ διαμόρφωση σε 2.5* και 2.5* σταθερό για όλα.
(εγώ θα το έκανα 3 και 3) και ΑΝ χρειαστεί παίζεις με το φυσιγγι.
Εγώ ρίχνω με 3.5 κ 3.5 και κάνει παπάδες το όπλο εκει που δεν το φαντάζεσαι!
 
Mia χαρά σε βλέπω. ΧΕΣΕ τον επιλογέα...Αν ρίχνεις και τραπ διαμόρφωση σε 2.5* και 2.5* σταθερό για όλα.
(εγώ θα το έκανα 3 και 3) και ΑΝ χρειαστεί παίζεις με το φυσιγγι.
Εγώ ρίχνω με 3.5 κ 3.5 και κάνει παπάδες το όπλο εκει που δεν το φαντάζεσαι!
Για να δούμε....αυτό με την βάση πρέπει να έχει σχέση με την ημερομηνια κατασκευης ...δεν νομιζω οτι έχει αλλη διαφορα.... εννοω καποια που εχουν το μχ8 σκαλισμενο στην βαση και αλλα το αναγραφουν στην καννη
 
Για να δούμε....αυτό με την βάση πρέπει να έχει σχέση με την ημερομηνια κατασκευης ...δεν νομιζω οτι έχει αλλη διαφορα.... εννοω καποια που εχουν το μχ8 σκαλισμενο στην βαση και αλλα το αναγραφουν στην καννη
Αυτα που το αναγράφουν στην κάννη είναι από την πρώτη εταιρία MAP [M]anifattura [A]rmi [P]erazzi και λένε ότι είναι πάρα πολύ καλά.Ιδια βάση.
 
Άρα είναι το ίδιο όπλο;
Nαι. Ακου και αυτό.Ο David Radulovich έριχνε με mx2000s και ένας μαθητής του ήρθε στο μάθημα με highteh s. Του το πήρε, κουμπωσε τις κάννες και το κοντάκι το δικό του και το έριξε..Εκει είδε τη διαφορά που κάνουν τα ΕΧτρα 40 γραμμάρια της βάσης του Ht και πήγε σαυτό.34άρι 7χ7 ρίγα.
Αυτό που λέω το αναφέρει στο ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ site του εδώ. http://www.dradulovich.com/perazzi-high-tech/
θελω να πώ ότι η Perazzi "παιζει" από την αρχή με 3-4 βάσεις και φουλ αλλαξοκωλιά.. .sarcastic.
 
Back
Top