Mossberg Team

Καλησπέρα τι τσοκ θα προτείνατε για mossberg 835 με ενδιαφέρει περισσότερο για δράμια και γενικά για χοντρά σκάγια.
Eγω είχα ρίξει το μαμά Ντέμι,δεν τα πήγε τόσο καλά,αλλά με ένα Κικς highflyer τα πήγε μια χαρά τα δράμια.Για χοντρά σκάγια,και το φουλ μαμά αλλά και το highflyer πολύ καλά.Το όπλο το πούλησα τα τσοκ μείνανε.Λογο ότι μόνο το Ντέμι που ήταν βελ.κυλ.το συνόδευε.
 
Eγω είχα ρίξει το μαμά Ντέμι,δεν τα πήγε τόσο καλά,αλλά με ένα Κικς highflyer τα πήγε μια χαρά τα δράμια.Για χοντρά σκάγια,και το φουλ μαμά αλλά και το highflyer πολύ καλά.Το όπλο το πούλησα τα τσοκ μείνανε.Λογο ότι μόνο το Ντέμι που ήταν βελ.κυλ.το συνόδευε.
Ρώτησα τον αντιπρόσωπο των kicks στην Ελλάδα, δεν πρόκειται να υπάρχει κάτι διαθέσιμο σύντομα,μόνο το extra full το μαμισιο υπάρχει στην αγορά
 
Το μαύρο ποζε είναι ραβδωτό το τρίτο από κάτω.
Μπήκα στο site της Mossberg έχει 2 μαύρα συνθετικά μοντέλα ένα 12ga με 71 εκ. Κάνη και ένα 20ga με 66εκ κάνη. Τα συγκεκριμένα όπλα είναι τουρκικά με τη στάμπα της Mossberg επάνω.
 
Μπήκα στο site της Mossberg έχει 2 μαύρα συνθετικά μοντέλα ένα 12ga με 71 εκ. Κάνη και ένα 20ga με 66εκ κάνη. Τα συγκεκριμένα όπλα είναι τουρκικά με τη στάμπα της Mossberg επάνω.

Όλα τουρκικά έγιναν ρε παιδιά; Δεν ξεφεύγει τίποτα πια;;;😆
 
Ειδικά το συγκεκριμένο πολύ μου αρέσει αλλά στην Ελλάδα δεν το έχω δει πουθενά. Mossberg 940 pro Field walnut.

Αυτό που δεν έρχονται πολλά μοντέλα στην Ελλάδα "τις πταιει";

Δεν φτάνει που κηνυγάμε μόνο με λειόκανα, δεν έρχονται κιόλας αρκετά από αυτά εδώ.
.hair.
 
Αυτό που δεν έρχονται πολλά μοντέλα στην Ελλάδα "τις πταιει";

Δεν φτάνει που κηνυγάμε μόνο με λειόκανα, δεν έρχονται κιόλας αρκετά από αυτά εδώ.
.hair.
Τι να σου πω Αντώνη αν ήθελε ο εισαγωγέας θα τα έφερνε, ίσως παίζει ρόλο και η ζήτηση. Γενικά δεν έχω συναντήσει ποτέ αυτογεμες Mossberg από κοντά.
 
Αυτό που δεν έρχονται πολλά μοντέλα στην Ελλάδα "τις πταιει";

Δεν φτάνει που κηνυγάμε μόνο με λειόκανα, δεν έρχονται κιόλας αρκετά από αυτά εδώ.
.hair.
Ο αριθμος πωλησεων φταιει, ειμαστε μικρη αγορα, το κρατος οπλοφοβικο τα οικονομικα ζορικα και δυσκολα θα στοκαρει καποιος σε οπλα που απαιτουν καποιο κεφαλαιο αν δεν ειναι σιγουρος οτι θα εχει πουλησει σε ευλογο χρονο.
 
Αυτό που δεν έρχονται πολλά μοντέλα στην Ελλάδα "τις πταιει";

Δεν φτάνει που κηνυγάμε μόνο με λειόκανα, δεν έρχονται κιόλας αρκετά από αυτά εδώ.
.hair.
Τι εισαγωγή να κάνει πόσες mossberg έχεις δει στο κυνήγι εγώ μια μόνο και αυτή επαναληπτική δεν ξέρω τον λόγο μπορεί η διαφήμιση; Μπορεί η υποστήριξη του αντιπροσώπου; Πολλά μπορεί να έχουν συμβεί πριν αρκετά χρόνια όταν ξεκίνησα το 1996 είχα βάλει στο μάτι να πάρω την mossberg 500 την είχα δει και σε παρουσίαση σε περιοδικό αλλά και από κοντά τιμή καινούριου 150.000 δρχ. Αλλά όταν πήγα για αγορά στην όπλοτεχνική πηρα τελικά στα ίδια λεφτά μια beretta 302 σε άριστη κατάσταση δεν ξέρω αλλά δεν με έπεισε. Εκείνη την εποχή η Benelli πουλούσε ασταμάτητα και από κοντά beretta και franchi και ποιο λίγο browning που είχε βγάλει το gold. Αν γύριζα τον χρόνο σε εκείνη την επιλογή θα έκανα την υπέρβαση και θα επερνα μια browning gold που είχε μεταχειρισμένη ημερών που δεν είχε ρίξει ούτε 20 κουτιά δεν την ξεχωρίζεις από της καινούριες στης 200.000δρχ και όχι γιατί είχα πρόβλημα με την beretta αλλά ήταν ποιο σύγχρονο όπλο σε όλα του.
 
Back
Top