Mossberg Team

Αυτό το παρεκταμα με τις τρύπες αντικαθιστά το εργοστασιακό και μειωνει τη συγκέντρωση υγρασίας και μουργας ανάμεσα από αυτό και του σωλήνα της αποθήκης.
Κώστα δεν ανέβηκε ούτε φωτογραφία ούτε link. Αν μπορείς ανέβασε τα ξανά για να καταλάβω τι λες.
 
προσωπικα αντιπαθώ το πορτινγκ,κυνηγάω με την 500 ,μοντέλο χωρίς πορτινγκ
Αν δεν κάνω λάθος, όλα τα κυνηγετικά όπλα της Μόσμπεργκ που διατίθενται στην Ελλάδα έχουν πόρτινγκ. Στην αμερικάνικη ιστοσελίδα όμως πόρτινγκ δεν βλέπω και λογικά υποθέτω ότι τα όπλα αυτά είναι παλαιότερες εισαγωγές. Την 500 χωρίς πόρτινγκ πότε την αγόρασες;
 
Απογευματάκι της 28/2/23 πήρα την 20άρα Μοssberg μου για ''αποχαιρετισμό στα όπλα''(για φέτος).Μπόρεσα να ζυγώσω κάποια μαυροπούλια (ή ψαρόνια) και με μια μόνο σφαίρα ΝSI dispersante των 29gr πήρα 4 από αυτά.Όχι κάτι φοβερό βέβαια αλλά τουλάχιστον δεν γύρισα ατουφέκιστος τελευταίο απόγευμα κυνηγιού...Και πάλι,παρά τα 29γρ σκαγίων,κλώτσημα ΚΑΘΟΛΟΥ!Και του χρόνου σε όλους μας κυνήγι! :)
 
Καλησπέρα στην ομάδα...έχω μία 590a1 τρία χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα...στο τελευταίο καθαρισμα είδα ότι γυρνάει το ένα από τα δύο πιν του ανελκυστήρα..δεν ξέρω αν είναι νορμάλ η ένδειξη ότι κάποια στιγμή θα φύγει...αν το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κάτοχος θα χαρώ να μου πει...ευχαριστώ
 
Καλησπέρα στην ομάδα...έχω μία 590a1 τρία χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα...στο τελευταίο καθαρισμα είδα ότι γυρνάει το ένα από τα δύο πιν του ανελκυστήρα..δεν ξέρω αν είναι νορμάλ η ένδειξη ότι κάποια στιγμή θα φύγει...αν το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κάτοχος θα χαρώ να μου πει...ευχαριστώ
Ποιο εξάρτημα λες ανελκυστήρα; Αν θες βάλε μια φωτογραφία.
 
Καλησπέρα στην ομάδα...έχω μία 590a1 τρία χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα...στο τελευταίο καθαρισμα είδα ότι γυρνάει το ένα από τα δύο πιν του ανελκυστήρα..δεν ξέρω αν είναι νορμάλ η ένδειξη ότι κάποια στιγμή θα φύγει...αν το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κάτοχος θα χαρώ να μου πει...ευχαριστώ
Είναι νορμάλ. Δεν είναι ενιαίο κομμάτι με το lifter (ανελκυστήρα). Θα γυρνάει και το άλλο σε λίγο. Πιες του το αίμα στο τουφεκίδι να στρώσει
 
Back
Top