Miroku

Πόσα έχεις Άρη ??
Eίναι η μαλακία που λέμε . Οσα και νάχω ,χρησιμοποιώ περισσότερο το mxs , το Β25 και το 325 τα άλλα θα πάρουν δρόμο γιατί έχω πιάσει κουβέντα με ένα ΜX8?..και αν το στήσω όπως θέλω εγώ και με 2 κάννες θα πάρουν και το 325 δρόμο εκτός του Β25 που έχουμε την ίδια ηλικία, (1971) και μου κάνει τα κέφια στο κυνήγι..
 
Μίλτο οι Ιάπωνες είναι τελειομανείς
Λαμπη το ξερω αυτο απο την μαχαιροποιια που τυχαινει να ασχολουμαι..στις λαμες τους δεν παιζοντε με τιποτα αλλα και οταν ειδα και το MK70 επαθα πλακα..η φαση ειναι οτι στον φιλο που το εχει αντι να πληρωθει για τα υδραυλικα που εκανε σε ενα σπιτι εφυγε με το miroku
 
ΑΝΩΤΕΡΟ το miroku από το 525μου. Το 325 αλλο όπλο..αλλη ποιότητα.γιαυτό από browning έχω αποφασίσει να μείνω με αυτά τα 2.

Και μια πληροφορία για αυτους που δεν γνωρίζουν.
Με την πρώτη ματιά στον υποφυλακτήρα στα browning το ελαφάκι =japan και χωρίς το ελαφάκι βέλγιο.. ( ισχύει και για τις auto5).
 
3380435
Το όπλο αγοράστηκε απο Ηνωμένο Βασίλειο
I have a miroku serial number 576987 is there any chance someone could give me an idea what model it is and how old.
There's no way to tell. Model can be almost figured out from looking at the action, though there seems to be some overlap. The age can be fairly close if you look at the proof marks.

It's Pre-1975 if it's not got letter at the end of the SN denoting the year.

Eιπε αυτός τώρα..:rolleyes:
 
Eίναι η μαλακία που λέμε . Οσα και νάχω ,χρησιμοποιώ περισσότερο το mxs , το Β25 και το 325 τα άλλα θα πάρουν δρόμο γιατί έχω πιάσει κουβέντα με ένα ΜX8?..και αν το στήσω όπως θέλω εγώ και με 2 κάννες θα πάρουν και το 325 δρόμο εκτός του Β25 που έχουμε την ίδια ηλικία, (1971) και μου κάνει τα κέφια στο κυνήγι..
Ιεροσυλε δεν ντρεπεσαι ;;θα διωξεις το 325 ;;;
 
Ιεροσυλε δεν ντρεπεσαι ;;θα διωξεις το 325 ;;;
Αστα θα δώ.. Εριξα μία πούλα και με αυτό στα Ψαχνά την Κυριακή και η σκανδάλη μάμαγε.. φρυγανιά και χωρίς κενά..
Πολυμορφικό ακούραστο εργαλείο ..από περπατητό μέχρι σκοπευτήριο.
3150 βάρος με τις 71 και το μαμά κοντάκι και 3870 με τις 81 και το custom κοντάκι.
 
Καλησπέρα. Παιδιά ξέρει κάποιος ποια η διαφορά του Mk35 από το Mk70? Οι αυλοι και στα 2 είναι 18.8 πάντως και το 70αρι απ ότι έψαξα τώρα το βγάζει έτσι..Επίσης γνωρίζεται αν οι μηχανισμοί σκανδάλης είναι μηχανικοί? Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα. Παιδιά ξέρει κάποιος ποια η διαφορά του Mk35 από το Mk70? Οι αυλοι και στα 2 είναι 18.8 πάντως και το 70αρι απ ότι έψαξα τώρα το βγάζει έτσι..Επίσης γνωρίζεται αν οι μηχανισμοί σκανδάλης είναι μηχανικοί? Ευχαριστώ
Και υπάρχει κάποιος που τα φέρνει?
 
Back
Top