Miroku

46502367_278637332784243_4407059985305960448_n.jpg

πανω σου......
 
Στο club και εγω με 2 οπλα. ΜΚ 38, Sporter Gr5, 81 εκ που αγορασα τον Αυγουστο και ενα 3800 τραπ 76 εκ F/F που αγορασα μεταχειρισμενο αυτη τη βδομαδα. Θα ανεβασω φωτο συντομα. Το ΜΚ 38 μας αφησε αφωνους φετος στα μπασιματα σε ψηλωμενες τσιχλες χωρις καν να χρειαστει πολυ τσοκαρισμα. Θα ανεβασω συντομα φωτο κι απο τα δυο
 
Last edited:
Στο club και εγω με 2 οπλα. ΜΚ 38, Sporter Gr5, 81 εκ που αγορασα τον Αυγουστο και ενα 3800 τραπ 76 εκ F/F που αγορασα μεταχειρισμενο αυτη τη βδομαδα. Θα ανεβασω φωτο συντομα. Το ΜΚ 38 μας αφησε αφωνους φετος στα μπασιματα σε ψηλωμενες τσιχλες χωρις καν να χρειατει πολυ τσοκαρισμα. Θα ανεβασω συντομα φωτο κι απο τα δυο
Καλορίζικα και τα δυο !!!!
 
Στο club και εγω με 2 οπλα. ΜΚ 38, Sporter Gr5, 81 εκ που αγορασα τον Αυγουστο και ενα 3800 τραπ 76 εκ F/F που αγορασα μεταχειρισμενο αυτη τη βδομαδα. Θα ανεβασω φωτο συντομα. Το ΜΚ 38 μας αφησε αφωνους φετος στα μπασιματα σε ψηλωμενες τσιχλες χωρις καν να χρειατει πολυ τσοκαρισμα. Θα ανεβασω συντομα φωτο κι απο τα δυο
Καλοριζικα Παυλο να τα χαρεις τα οπλα σου!!!
 
Στο club και εγω με 2 οπλα. ΜΚ 38, Sporter Gr5, 81 εκ που αγορασα τον Αυγουστο και ενα 3800 τραπ 76 εκ F/F που αγορασα μεταχειρισμενο αυτη τη βδομαδα. Θα ανεβασω φωτο συντομα. Το ΜΚ 38 μας αφησε αφωνους φετος στα μπασιματα σε ψηλωμενες τσιχλες χωρις καν να χρειατει πολυ τσοκαρισμα. Θα ανεβασω συντομα φωτο κι απο τα δυο
Με γεια και τα δύο Παύλο,πάντα θαύμαζα τα Μiroku,τα θεωρώ αν όχι και καλυτερα ισάξια με τα browning.Καλα καψίματα σου εύχομαι!!!
 
Μας έχει κάψει τη γούνα!!! Τα φυσίγγια του μας λείπουν και το μάτι του, όλα τα αλλά τα έχουμε!!
Αυτά πιστεύω είναι πάνω από όλα που κάνει την διαφορά ο μπάρμπας, με το ταίριασμα βέβαια και του κατάλληλου εξοπλισμού.
 
Back
Top