MAX GEAR

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα, θα είναι κάνεις από εμάς αύριο στην Μαλακάσα, θα ήθελα να έρθω αλλά δεν έχω ξαναπάει στο σκοπευτήριο, και θα ήθελα και παρέα η αλήθεια είναι.goodboy.
 
Καλησπέρα, θα είναι κάνεις από εμάς αύριο στην Μαλακάσα, θα ήθελα να έρθω αλλά δεν έχω ξαναπάει στο σκοπευτήριο, και θα ήθελα και παρέα η αλήθεια είναι.goodboy.

Και εγώ το ίδιο θα ρωτούσα.
Αν είμαι λίγο καλύτερα απο σήμερα ,έστω και κουτσαίνοντας έλεγα να ανέβω μια βόλτα.
 
2 νέα προϊόντα παρουσιάστηκαν σημερα στην μαλακασα απο την Max gear.. Η νέα ελληνική σκοπευτική σειρά ρούχων με το ονομα 25straight και το οτι φέραμε την αντιπροσωπεία krieghoff στην Ελλάδα αλλα και στην Κύπρο..θα πω αναλυτικότερα αυριο.. Νικητής για το πρώτο Max gear challenge ο κύριος Γκίνης..φωτο κλπ κλπ αυριο..
 
2 νέα προϊόντα παρουσιάστηκαν σημερα στην μαλακασα απο την Max gear.. Η νέα ελληνική σκοπευτική σειρά ρούχων με το ονομα 25straight και το οτι φέραμε την αντιπροσωπεία krieghoff στην Ελλάδα αλλα και στην Κύπρο..θα πω αναλυτικότερα αυριο.. Νικητής για το πρώτο Max gear challenge ο κύριος Γκίνης..φωτο κλπ κλπ αυριο..
Καλή επιτυχία Γεράσιμε ... αλλά τα krieghoff , πολύ δύσκολη εποχή φιλέ τα φέρατε Ελλάδα όσο κ να το διαφημίσετε , DT ή Perazzi θα αγοράσει ο κόσμος ... ΟΠΟΙΟΣ έχει $ βέβαια ?
Επίσης τα ρούχα … 25straight … δλδ αν είναι gay o σκοπευτής δεν θα τα αγοράσει … πολύ πιασαρικο όνομα διαλέξατε αχαχαχα
 
Τα krieghoff ανετα στέκονται δίπλα σε αυτά και το έχουν αποδείξει στη δυσκολοτερη αγορά την Αμερικανική. Για τη δύσκολη εποχή συμφωνώ.
Στην Αμερική όμως θα πουλιόνται κάνα 10.000 σκοπευτικά το χρόνο αυτής της τιμής (μπορεί κ πολλά παραπάνω) αρα όλοι έχουν κομμάτι στη πίτα …. Στη Ελλάδα θα πουλιόνται 20-30 άραγε όλο το χρόνο? Ή λέω πολλά … μιας κ οποίος αγοράζει τέτοιο όπλο δεν το πουλάει σε 2 χρονιά
 
Last edited:
Επειδη θα πουληθουν λιγα ολο το χρονο σημαινει οτι δεν θα πρεπει να τα αντιπροσωπευει καποιος στην Ελλαδα; Δεν νομιζω κατα αναγκη να περιμενει να ζησει αποκλειστικα απο τις πωλησεις αυτου του οπλου... :)
 
  • Like
Reactions: jnp
Φίλε Τόλη ας αγοράσει ο κόσμος DT και perazzi λοιπόν κανένα πρόβλημα.. :) Είχα αναφέρει κάτι τις προάλλες οτι η Max gear δουλεύει πανω στην φιλοσοφία του only the best..Τωρα το πόσα όπλα θα πουλήσουμε τον χρόνο ειναι κάτι που θα έπρεπε να αφορά εμάς και οχι εσένα..Φιλικά πάντα.
 
Φίλε Τόλη ας αγοράσει ο κόσμος DT και perazzi λοιπόν κανένα πρόβλημα.. :) Είχα αναφέρει κάτι τις προάλλες οτι η Max gear δουλεύει πανω στην φιλοσοφία του only the best..Τωρα το πόσα όπλα θα πουλήσουμε τον χρόνο ειναι κάτι που θα έπρεπε να αφορά εμάς και οχι εσένα..Φιλικά πάντα.
Γεράσιμε μακάρι να σας τα φέρνουν με container και να αδειάζουν αυθημερόν !!! και η Lamborghini , Bugatti Veyron only the best είναι … αλλά δεν βλέπω να έχουμε αντιπροσωπεία !!! πέρα από την πλακά , απλά έθεσα το Timing λόγο κρίσης δεν είναι το καλύτερο … και μη λεμέ ότι θέλουμε .. κάνεις μια δουλειά κ φέρνεις εμπόρευμα με σκοπό να βγάλεις φράγκα … όχι να λες έχω το καλύτερο .. αλλά τι κρίμα κάθομαι κ το κοιτάω γιατί δεν το ακουμπά κάνεις … φιλικά πάντα!
 
Ειναι πολυ θετικο που υπαρχει αντιπροσωπεια στην Ελλαδα πλεον... Δεν νομιζω οτι ο αντιπροσωπος στοχευει στην ποσοτητα ετσι κ αλλιως... Εγω παντως αν θα ειχα να διαθεσω μερικα παραπανω ευρω για ενα καλο σκοπευτικο νομιζω οτι δυσκολα θα ακολουθουσα την πεπατημενη, Beretta, Perazzi, θα πηγαινα σε κατι πιο εξεζητημενο κ πιο σπανιο, ετσι οπως το γουσταρω εγω... Εξαλου θα υπαρχει παντα κ η ατακα... "φιλαρακι σου εχει βγει καλο, γιατι δεν βλεπω να κυκλοφορουν κ πολλα..." ;)
 
Ένα μόνο kriegoff είχα δει στο σκοπευτηριο της Ελευσίνας δέκα χρόνια πριν. Το είχε ένας καπετάνιος με δύο καννες, σπορτινγκ και σκητ. Πολύ ωραίο και στιβαρό όπλο όπως το Perazzi. Όπλο που έλεγες ότι αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω. Εγώ αν διεθετα το δεκαρικο ανάμεσα σαυτα τα δυο θα ψαχνόμουνα. Σημειωτέον ότι στην Αμερική αυτά τα δύο μαζί και το Guerini λένε ότι έχουν την καλύτερη και γρηγορότερη τεχνική υποστήριξη. Ίσως το πιο βασικό για μια τόσο απαιτητική αγορά.
 
2 νέα προϊόντα παρουσιάστηκαν σημερα στην μαλακασα απο την Max gear.. Η νέα ελληνική σκοπευτική σειρά ρούχων με το ονομα 25straight και το οτι φέραμε την αντιπροσωπεία krieghoff στην Ελλάδα αλλα και στην Κύπρο..θα πω αναλυτικότερα αυριο.. Νικητής για το πρώτο Max gear challenge ο κύριος Γκίνης..φωτο κλπ κλπ αυριο..
Μεμα βάλε και κάποια φωτο από την Collection με τα ρουχα.
 
Ειναι αδιανόητο στην Ελλάδα του 2015 να μην υπάρχει αντιπροσωπεία της Krieghoff με την έννοια πoυ και να ήθελε κάποιος να το αγοράσει δεν μπορούσε να το δει απο κοντά. Καποιος ο οποίος διαθέτει τα χρηματα για Dt11 ή Perrazi 2000 θα μπορουσε αν υπήρχε αντιπροσωπεία να βάλει στις επιλογές του και το krieghoff.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top