Marocchi-Breda-Benelli

Καλημερα σας μολις πηρα μια vero shadow grass ceracote71 ποντους με 3 maxis choke εχει κανεις να μου πει κατι γιαυτο το οπλο αν το γνωριζει αν βγαζει καλες τουφεκιες σαν κατοχος α400 xtrema ηθελα και κατι σε αδρανεια και λιγο ποιο ελαφρυ.
απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να εχει ιδια κανη με τις μπρεντα 18,4 αυλο.
καμια γνωμη ποια φυσιγγια παει καλα ?
 
Το astro το ξυλινο μου αρέσει. Και κάτω από το ψυχολογικό φράγμα των 1000€. Όταν έψαχνα το σκεφτόμουν αλλά Αθήνα δεν το είχε κανένα μαγαζί να το δω. Αν το πάρεις πάντως και δε σου βγει θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να στο πάρω
μια καλοπροαιρετη ερωτηση για ολους.εχουμε αναγκη πραγματικη τοσα οπλα?μηπως μας εχουν βαλει στο τριπακι να αλλαζουμε συνεχεια πραγματα?αλλωστε αυτη ειναι η φιλοσοφια του συστηματος που ζουμε.πρεπει να υπαρχει αυτοσυγκρατηση.
 
μια καλοπροαιρετη ερωτηση για ολους.εχουμε αναγκη πραγματικη τοσα οπλα?μηπως μας εχουν βαλει στο τριπακι να αλλαζουμε συνεχεια πραγματα?αλλωστε αυτη ειναι η φιλοσοφια του συστηματος που ζουμε.πρεπει να υπαρχει αυτοσυγκρατηση.
θα σου απαντησω η αληθεια ειναι οτι μπορεις και με ενα οπλο να τα κανεις ολα ΑΛΛΑ εξαρτατε και τι οπλο ειναι αυτο δηλαδη αν εχεις πχ μια μπραουνιγκ 76 ποντους φουλ τσοκ και θες να πας για μπεκατσα θα μου πεις οτι θα βαλεις διασπορας και λεω οκ αλλα ελα μου ντε πως θα κινηθεις μεσα στο πυκνο με 1,5 μετρο γκλιτσα οταν θα φερμαρει το σκυλι και θα τρεχεις να προλαβεις την φερμα?και εκει ξεκιναει το δεν περνω και κατι ποιο ελαφρυ και κατι ποιο κοντο ποιο μανιτζεβελο και καλα και περνεις δευτερο.Θες να πας και λιγο σκοπευτηριο και εχεις 61 ποντους μπεκατσοντουφεκο και χωρις ριγα αντε ριξε τραπ να δεις πως ειναι,γινεται δεν γινεται θα μου πεις ολα γινονται αλλα εγω ειμαι απο αυτους που θελουν να τα κανουν ολα οσο ποιο καλα μπορουν οποτε ειναι μονοδρομος.
 
θα σου απαντησω η αληθεια ειναι οτι μπορεις και με ενα οπλο να τα κανεις ολα ΑΛΛΑ εξαρτατε και τι οπλο ειναι αυτο δηλαδη αν εχεις πχ μια μπραουνιγκ 76 ποντους φουλ τσοκ και θες να πας για μπεκατσα θα μου πεις οτι θα βαλεις διασπορας και λεω οκ αλλα ελα μου ντε πως θα κινηθεις μεσα στο πυκνο με 1,5 μετρο γκλιτσα οταν θα φερμαρει το σκυλι και θα τρεχεις να προλαβεις την φερμα?και εκει ξεκιναει το δεν περνω και κατι ποιο ελαφρυ και κατι ποιο κοντο ποιο μανιτζεβελο και καλα και περνεις δευτερο.Θες να πας και λιγο σκοπευτηριο και εχεις 61 ποντους μπεκατσοντουφεκο και χωρις ριγα αντε ριξε τραπ να δεις πως ειναι,γινεται δεν γινεται θα μου πεις ολα γινονται αλλα εγω ειμαι απο αυτους που θελουν να τα κανουν ολα οσο ποιο καλα μπορουν οποτε ειναι μονοδρομος.
Εγω πιστευω οτι με ενα οπλο 66cm βαρος τρια κιλα(αεριων κατα προτιμηση λογω ανακρουσης...) αν σου ερχεται καλα κανεις τα παντα...εκτος αν κανεις πρωταθλητισμο...
 
Η εξειδίκευση σε ένα θήραμα επιφέρει εξειδίκευση και στον εξοπλισμό.....αν θέλεις να κάνεις όλα τα κυνήγια θα επιλέξεις κάτι που μπορεί να ανταπεξέλθει σε όλες τις περιπτώσεις....θα ανταπεξέλθει όχι θα είναι το ιδανικό.....
 
Εγω πιστευω οτι με ενα οπλο 66cm βαρος τρια κιλα(αεριων κατα προτιμηση λογω ανακρουσης...) αν σου ερχεται καλα κανεις τα παντα...εκτος αν κανεις πρωταθλητισμο...
Την ανάκρουση μην την βάζεις γιατί τα σημερινά comfort συστήματα την εξαλείφουν κατά 80%
 
Καλημερα σας μολις πηρα μια vero shadow grass ceracote71 ποντους με 3 maxis choke εχει κανεις να μου πει κατι γιαυτο το οπλο αν το γνωριζει αν βγαζει καλες τουφεκιες σαν κατοχος α400 xtrema ηθελα και κατι σε αδρανεια και λιγο ποιο ελαφρυ.
απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να εχει ιδια κανη με τις μπρεντα 18,4 αυλο.
καμια γνωμη ποια φυσιγγια παει καλα ?
Εχω την breda astro κ οντως εχει 18.4 αυλο.
Οι τουφεκιες που βγαζει ειναι σφυχτες. Πολυ καλες!
Ο bro που εχει marocchi μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι προκειται για ενα πολυ ομορφο ποιοτικο οπλο. Αριστο
Με το καλο να το χαρεις
 
Καλημερα σας μολις πηρα μια vero shadow grass ceracote71 ποντους με 3 maxis choke εχει κανεις να μου πει κατι γιαυτο το οπλο αν το γνωριζει αν βγαζει καλες τουφεκιες σαν κατοχος α400 xtrema ηθελα και κατι σε αδρανεια και λιγο ποιο ελαφρυ.
απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να εχει ιδια κανη με τις μπρεντα 18,4 αυλο.
καμια γνωμη ποια φυσιγγια παει καλα ?
Καλορίζικη. Με γειά.
 
ευχαριστω πολυ ευχομαι να ειναι καλο αιντε να δουμε και να μην κανει εμπλοκες φυσικα
απο φυσιγγια τπτ?ειχα δει μια δοκιμη ενος παιδιου εδω μεσα με ρουμελιωτης 35,5 γρ 5ν με την Β12 και
ειδα πολυ καλα αποτελεσματα στην λαμαρινα θα τα δοκιμασω
 
Εχω την breda astro κ οντως εχει 18.4 αυλο.
Οι τουφεκιες που βγαζει ειναι σφυχτες. Πολυ καλες!
Ο bro που εχει marocchi μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι προκειται για ενα πολυ ομορφο ποιοτικο οπλο. Αριστο
Με το καλο να το χαρεις
απο συγκεντρωση πως παει ανοιχτη κλειστη?παρομοια με την μπρεντα εσυ ποιο μοντελο εχεις?Α σορρυ το ειδα
 
συμφωνω μαζι σας αλλα δεν λεω αυτο.Μιλαω για την επιθυμια του καινουργιου χωρις να το εχω πραγματικα αναγκη.
σε λάθος μέρος ρωτάς. εδώ γράφουν από τα 3.500 μέλη οι 50 - 100 επιρρεπείς λόγω τύπου προσωπικότητας στην υπερκατανάλωση. Δεν θα πειστούν ποτε με λογικά επιχειρήματα , είναι θέμα συναισθήματος . Οι ίδιοι πιστεύουν ότι είναι απολύτως λογικοί οι λόγοι αγοράς και οι ανάγκες με σοβαρά για. αυτούς επιχειρήματα .
Το 98 % των αποφάσεων αγοράς παίρνονται συναισθηματικά και το γνωρίζουν όλες οι εταιρίες μάρκετινγκ
Και η ψήφος το ίδιο
 
Εχω την breda astro κ οντως εχει 18.4 αυλο.
Οι τουφεκιες που βγαζει ειναι σφυχτες. Πολυ καλες!
Ο bro που εχει marocchi μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι προκειται για ενα πολυ ομορφο ποιοτικο οπλο. Αριστο
Με το καλο να το χαρεις
Η τουφεκια της astro εχει μεγαλη διαφορα συγκεντρωσης σχετικα με μια μ2;
 
Back
Top