Krieghoff

Συμφωνω με τον Σπύρο.
Κ μενα με ''χαλαει'' λιγο η γραμμη τους από θεμα γούστου καθαρά.
Σαν οπλο ειναι οπλαρα κ θα θελα να το ριξω στο σκοπευτήριο.
Το γουστο ειναι καθαρά υποκριμενικο θεμα.
Δεν εχει να κανει με την ποιοτητα του πράγματος.
 
Eγω παλι τη γουσταρω πολυ την εμφανιση του... Αυτο το σχημα της βασης εχει κατι "ακομψο" αλλα κ ρωμαλεο που δειχνει πολυ ιδιαιτερο κ σπανιο... Το βλεπω κ σκεφτομαι τη φραση... "φιλαρακι σου εχει βγει καλο? γιατι δεν βλεπω να κυκλοφοουν κ πολλα"... .RESPECT.
Πραγματικο "αρμα" ειναι το K-80 Sporting... Εντονες κοφτες γραμμες κ κινηση τρενου πιστευω οτι μπορει να ξενιζει σαν πρωτη επαφη σε σχεση με το "φιλικο" Parcour αλλα αν το μαθεις θα ειναι εξαιρετικα βοηθητικο σκοπευτικα...
 
Έριξα με το Parcour, σίγουρα το τελειότερο όπλο που έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου. Μόλις το έπιασα γύρισα στα παιδιά της Max Gear και ρώτησα το βάρος του. Η απάντηση που πήρα αν δεν κάνω λάθος ήταν 3.710γρ και αμέσως μου φάνηκε σαν ανέκδοτο. Πραγματικά αν με ρώταγε κάποιος θα έλεγα ότι ζυγίζει γύρω στα 3 κιλά. Αυτό το ζύγισμα δεν περιγράφεται, να φανταστείτε ότι είναι με 81 πόντους κάννες και μόλις το πιάσεις σου έρχεται η διάθεση να αρχίσεις να περπατάς .what.
 
Last edited by a moderator:
Μ' αυτα που ακούω για το χαρακτήρα του parcour και το 3* και 2* σταθερό τσοκαρισμά του, το μυαλό μου τρέχει σε φασσοκαρτερα του Οκτώβρη, αναμεσα στα έλατα, με γαλάζια κοπάδια να μπαίνουν ψηλωμένα και με ντουφεκιές στα όρια...
Νομίζω ίσως, το κυνήγι που το αντιπροσωπευει περισσότερο...
 
Έριξα με το Parcour, σίγουρα το τελειότερο όπλο που έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου. Μόλις το έπιασα γύρισα στα παιδιά της Max Gear και ρώτησα το βάρος του. Η απάντηση που πήρα αν δεν κάνω λάθος ήταν 3.710γρ και αμέσως μου φάνηκε σαν ανέκδοτο. Πραγματικά αν με ρώταγε κάποιος θα έλεγα ότι ζυγίζει γύρω στα 3 κιλά. Αυτό το ζύγισμα δεν περιγράφεται, να φανταστείτε ότι είναι με 81 πόντους κάννες και μόλις το πιάσεις σου έρχεται η διάθεση να αρχίσεις να περπατάς .what.

Οχι να περπατας ρε, θα σε προλαβουν. Να τρεχεις πρεπει .sarcastic.
 
Οι ημερομ.δεν με βολευουνε γιατί προσ το παρόν το πρόγραμμα απο τις 12 ως τις 25 είναι πολύ φορτωμένο.ελπίζω να τα καταφέρω στισ 26.ιδωμεν
 
Μόλις έλαβα αυτήν την φώτο από τον Γεράσιμο, φανταστείτε τι έχουν δει τα μάτια τους ... ! .what.

TJwBM6n.jpg
 
Back
Top