Impala Plus

Μιλάμε για ένα όπλο που πούλησε αρκετά και Ρωσία και Αμερική.Εμενα μου το πρότεινε φίλος μου λαγας να το πάρω μιας και το είχε και έψαξα στο YouTube και βρήκα αρκετά video από τις 2 χώρες και εννοείται διάβασα και τα σχόλια.θα μπορούσα στα σχεδόν ίδια λεφτά να πάρω μεταχειρισμένο όπλο αλλά χαίρομαι που πήρα καινούργιο, είναι άψογο σε όλα μέχρι στιγμής... εννοείται συντήρηση και καθάρισμα και μετά από 16 μήνες δείχνει όπως την πρώτη μέρα που το έβγαλα από την θήκη του.
 
Έχω πιασει την impala plus..
Πραγματικά πολύ ωραιο όπλο και κατά την γνώμη μου μονόδρομος σε αυτά τα λεφτά ..
Ενναλακτικα θα κοιτάζω με αυτά τα χρήματα ένα μοντέλο 20ετιας Benelli (centro,black eagle κ.α) η beretta (303,304,391) σε άριστη κατάσταση ..
Έχω μια Benelli Centro καμία δεκαριά χρόνια που την είχα πάρει 550€ σε άριστη κατάσταση ..εχει κάνη 66cm..πήρα άλλη μια 76cm (350€) και κάνω όλα τα κυνήγια..έχω μείνει παρά πολύ ευχαριστημένος από το όπλο..εντυπωσιασμένος θα έλεγα ..
Πάντως μην απόρειτε για το ποσό καλά μπορεί να είναι πλέον τα Τουρκία λειοκανα ..
Αυτή την στιγμή και είναι το πιο λυπηρό για εμάς (που δεν παράγουμε σχεδόν τίποτα σε οπλικο σύστημα ) οι Τούρκοι έχουν μια πόλυ καλή πολεμική βιομηχανία και εξελίσσονται συνεχως..παράγουν drones ,βαλλιστικούς πύραυλους,πλοία,τεθωρακισμένα και πολλά αλλά..και αυτή την στιγμή προσπαθούν να τελειώσουν επιθετικά ελικόπτερα ,άρμα μάχης και μαχητικό αεροσκάφος ..
Ξοδεύουν τεράστια χρήματα σε έρευνα και ανάπτυξη οπλικών συστημάτων προσπαθώντας να γίνουν αυτάρκης..να μην έχουν ανάγκη κανέναν.
 
Με καινούργια τούρκικα οπλα δεν εχει πέσει στην αντίληψη μου να εχει συμβεί ατύχημα. Σ΄ αυτά αναφέρομαι. Χαζοβλάβες ναι, αλλά και ποιο δε βγάζει?
Εγώ να σημειώσω δεν έχω τούρκικο όπλο, αλλα δε θα δισταζα να αγορασω καποιο, μετα απο σχετική έρευνα (την οποία και έχω κάνει δε σου κρύβω).
Ναι συμφωνώ το παντρεύεσαι, δεν εχει μεταπωλητική αξία.
Αν εξαιρέσεις τις 2-3 εταιρείες μεσαίας κατηγορίας, που αν είναι σε πολύ καλή κατάσταση μπορεί να πωληθούν στο 50% της αξίας που είχαν καινούργια , όλα τα άλλα τα παντρεύεσαι , εκτός αν τα δώσεις πολύ φθηνά .Και φυσικά μιλάμε για απείραχτα όπλα .Μια εξαίρεση που μπορεί να πιάσει ένα μεταχειρισμένο όπλο κάτι καλύτερο είναι ,να το γνωρίζει ο υποψήφιος αγοραστής και να το γουστάρει.
 
Αν εξαιρέσεις τις 2-3 εταιρείες μεσαίας κατηγορίας, που αν είναι σε πολύ καλή κατάσταση μπορεί να πωληθούν στο 50% της αξίας που είχαν καινούργια , όλα τα άλλα τα παντρεύεσαι , εκτός αν τα δώσεις πολύ φθηνά .Και φυσικά μιλάμε για απείραχτα όπλα .Μια εξαίρεση που μπορεί να πιάσει ένα μεταχειρισμένο όπλο κάτι καλύτερο είναι ,να το γνωρίζει ο υποψήφιος αγοραστής και να το γουστάρει.
Τα τελευταία 5-6 χρόνια έχω δώσει 5 όπλα, όλα αγορασμένα καινούργια, λίγο μεταχειρισμένα και σε κατάσταση βιτρίνας.
Remigton 1187 Αγορά 900 Πώληση 450
Franchi Fast Αγορά 1150, Πώληση 550
Πλάγιο ΑΥΑ Αγορά 1100 Πώληση 500
Πλάγιο Baikal Αγορά 390 Πώληση 280
Ποζέ Baikal Αγορά 490 Πώληση 380
Τώρα δίνω μια Benelli special 80 Αγορά (μτχ) 800 σήμερα 450 και είναι απούλητη.
σ.σ. Τα φθηνά Baikal τα έδωσα σε 5 ημέρες από την αγγελία, τη Franchi σε 4 μήνες και τη Remi σε 5 μήνες. Το ΑΥΑ το έκανα ανταλλαγή.
Πότε έχασα περισσότερα;

Όσο ακριβότερα προϊόντα αγοράζεις τόσο περισσότερο χάνεις στη μεταπώληση.

Ηθικό δίδαγμα: Το φθηνό το αγοράζουν εύκολα ακόμη και για 2ο, ή 3ο όπλο και πολύ καλά κάνουν.
Νομίζω ότι ένα τούρκικο της προκοπής και σε άριστη κατάσταση στη μισή τιμή του καινούργιου θα φύγει αέρα.
 
Τα τελευταία 5-6 χρόνια έχω δώσει 5 όπλα, όλα αγορασμένα καινούργια, λίγο μεταχειρισμένα και σε κατάσταση βιτρίνας.
Remigton 1187 Αγορά 900 Πώληση 450
Franchi Fast Αγορά 1150, Πώληση 550
Πλάγιο ΑΥΑ Αγορά 1100 Πώληση 500
Πλάγιο Baikal Αγορά 390 Πώληση 280
Ποζέ Baikal Αγορά 490 Πώληση 380
Τώρα δίνω μια Benelli special 80 Αγορά (μτχ) 800 σήμερα 450 και είναι απούλητη.
σ.σ. Τα φθηνά Baikal τα έδωσα σε 5 ημέρες από την αγγελία, τη Franchi σε 4 μήνες και τη Remi σε 5 μήνες. Το ΑΥΑ το έκανα ανταλλαγή.
Πότε έχασα περισσότερα;

Όσο ακριβότερα προϊόντα αγοράζεις τόσο περισσότερο χάνεις στη μεταπώληση.

Ηθικό δίδαγμα: Το φθηνό το αγοράζουν εύκολα ακόμη και για 2ο, ή 3ο όπλο και πολύ καλά κάνουν.
Νομίζω ότι ένα τούρκικο της προκοπής και σε άριστη κατάσταση στη μισή τιμή του καινούργιου θα φύγει αέρα.
Όπως ακριβώς τα λες είναι. Έχω πουλήσει 15 όπλα.
Βλέπω κάτι αγγελίες του τύπου beretta a300 με 800+ ευρώ και βάζω τα γέλια. Είδα και 48al franchi με 1000, browning A5 (new) με 1500
Στα δικανα να δεις κατι σαπακια με 1000+
 
Όπως ακριβώς τα λες είναι. Έχω πουλήσει 15 όπλα.
Βλέπω κάτι αγγελίες του τύπου beretta a300 με 800+ ευρώ και βάζω τα γέλια. Είδα και 48al franchi με 1000, browning A5 (new) με 1500
Στα δικανα να δεις κατι σαπακια με 1000+
Κοίτα φίλε μου, άλλο είναι τι ζητάει ο πωλητής και άλλο πόσο μπορεί να πουλήσει. Αυτό (επίτρεψέ μου) είναι κανόνας της αγοράς. Τη τιμή τη καθορίζει ο αγοραστής, ο πωλητής προτείνει.
Προφανώς λοιπόν αυτά δεν θα πουληθούν σ΄αυτά τα λεφτά.
 
Κοίτα φίλε μου, άλλο είναι τι ζητάει ο πωλητής και άλλο πόσο μπορεί να πουλήσει. Αυτό (επίτρεψέ μου) είναι κανόνας της αγοράς. Τη τιμή τη καθορίζει ο αγοραστής, ο πωλητής προτείνει.
Προφανώς λοιπόν αυτά δεν θα πουληθούν σ΄αυτά τα λεφτά.
ψαχνουν κανενα κοροιδο που να δειτε τι γινεται στα αμαξια τα μεταχειρισμενα αυτην την εποχη να πεσετε κατω απο τα γελια...ετσι ακριβως ο αγοραστης κρινει αν κατι αξιζει η δν αξιζει απλα τωρα εχουν παρει την ανοδο ολα οποτε σου λενε που θα παει.....
 
ψαχνουν κανενα κοροιδο που να δειτε τι γινεται στα αμαξια τα μεταχειρισμενα αυτην την εποχη να πεσετε κατω απο τα γελια...ετσι ακριβως ο αγοραστης κρινει αν κατι αξιζει η δν αξιζει απλα τωρα εχουν παρει την ανοδο ολα οποτε σου λενε που θα παει.....
Έτσι ακριβώς !
 
Τα τελευταία 5-6 χρόνια έχω δώσει 5 όπλα, όλα αγορασμένα καινούργια, λίγο μεταχειρισμένα και σε κατάσταση βιτρίνας.
Remigton 1187 Αγορά 900 Πώληση 450
Franchi Fast Αγορά 1150, Πώληση 550
Πλάγιο ΑΥΑ Αγορά 1100 Πώληση 500
Πλάγιο Baikal Αγορά 390 Πώληση 280
Ποζέ Baikal Αγορά 490 Πώληση 380
Τώρα δίνω μια Benelli special 80 Αγορά (μτχ) 800 σήμερα 450 και είναι απούλητη.
σ.σ. Τα φθηνά Baikal τα έδωσα σε 5 ημέρες από την αγγελία, τη Franchi σε 4 μήνες και τη Remi σε 5 μήνες. Το ΑΥΑ το έκανα ανταλλαγή.
Πότε έχασα περισσότερα;

Όσο ακριβότερα προϊόντα αγοράζεις τόσο περισσότερο χάνεις στη μεταπώληση.

Ηθικό δίδαγμα: Το φθηνό το αγοράζουν εύκολα ακόμη και για 2ο, ή 3ο όπλο και πολύ καλά κάνουν.
Νομίζω ότι ένα τούρκικο της προκοπής και σε άριστη κατάσταση στη μισή τιμή του καινούργιου θα φύγει αέρα.
Παίζει σημασία το κοινό που απευθύνεται το κάθε πράγμα.

Ένα αλλο αμάξι μπορεί να είναι πιο καλό αλλα γιαρις θα παρει ο αλλος ή χαιλουξ.

Το ίδιο ισχύει και στα όπλα.

Ο πολύς κόσμος θα πάρει μπερετα μπενελι μπραουνινγκ.

Το ατα είναι καλό δεν θα πάρουν επειδή είναι τουρκικό και επειδή δεν έχει το όνομα που εμπνέει σιγουριά.

Εγώ έχω το δικό μου 400ευρώ και γνωρίζω ότι αυτά τα χρήματα είναι λίγα για όσα προσφέρει.

Το γνωρίζω όμως διότι ρίσκαρα και το αγόρασα.

Ο άλλος δεν θέλει Ρίσκο.

Σίγουρα στα φθηνά όπλα χάνεις λιγότερα.

Παίζει ρόλο πάντα και η κατάσταση.
Και ένα καλό οπλο μπορεί να χάσει λίγα αλλά θέλει υπομονή.

Τη Μοντεφελτρο την είχα πάρει 900 και την έδωσα 750.
Βέβαια ήταν σαν καινούργια.
Έκανα όμως λίγο υπομονή...διότι δεν έφευγε.
 
Την
Κοίτα φίλε μου, άλλο είναι τι ζητάει ο πωλητής και άλλο πόσο μπορεί να πουλήσει. Αυτό (επίτρεψέ μου) είναι κανόνας της αγοράς. Τη τιμή τη καθορίζει ο αγοραστής, ο πωλητής προτείνει.
Προφανώς λοιπόν αυτά δεν θα πουληθούν σ΄αυτά τα λεφτά.
Την Τιμη πάντα την ορίζει ο πωλητής.
Η αγορά μετέπειτα δείχνει αν είναι σωστή ή όχι.

Αν όριζε την τιμή ο αγοραστής δε θα βάζαμε τιμή στις αγγελίες θα έπερνε τηλ ο υποψήφιος αγοραστής και θα μας έκανε την προσφορά του.

Παντού και παντα ο πωλητής ορίζει τιμή.

Ο πωλητης οριζει και μετα οποιος θέλει αγοράζει όποιος δεν θέλει δεν αγοράζει αλλά την τιμή σε κάθε περίπτωση την ορίζει ο πωλητής.

Εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να πουλησα κάτι και να μου είπε άλλος πόσο θα πουλήσω.

Επίσης δεν θυμάμαι να αγόρασα κάτι και να είπα εγώ σε αυτόν που το πουλούσε πόσο να μου το πουλήσει.
 
Last edited:
Τα τελευταία 5-6 χρόνια έχω δώσει 5 όπλα, όλα αγορασμένα καινούργια, λίγο μεταχειρισμένα και σε κατάσταση βιτρίνας.
Remigton 1187 Αγορά 900 Πώληση 450
Franchi Fast Αγορά 1150, Πώληση 550
Πλάγιο ΑΥΑ Αγορά 1100 Πώληση 500
Πλάγιο Baikal Αγορά 390 Πώληση 280
Ποζέ Baikal Αγορά 490 Πώληση 380
Τώρα δίνω μια Benelli special 80 Αγορά (μτχ) 800 σήμερα 450 και είναι απούλητη.
σ.σ. Τα φθηνά Baikal τα έδωσα σε 5 ημέρες από την αγγελία, τη Franchi σε 4 μήνες και τη Remi σε 5 μήνες. Το ΑΥΑ το έκανα ανταλλαγή.
Πότε έχασα περισσότερα;

Όσο ακριβότερα προϊόντα αγοράζεις τόσο περισσότερο χάνεις στη μεταπώληση.

Ηθικό δίδαγμα: Το φθηνό το αγοράζουν εύκολα ακόμη και για 2ο, ή 3ο όπλο και πολύ καλά κάνουν.
Νομίζω ότι ένα τούρκικο της προκοπής και σε άριστη κατάσταση στη μισή τιμή του καινούργιου θα φύγει αέρα.
Κύριε Γιάννη το aya σας έβγαλε προβλήματα? Σας ρωτάω διότι έχω βρεί ένα μεταχειρισμένο στην τιμή που το δώσατε εσείς. Αν θέλετε να το δείτε δημοσιευσα φωτο χθες στην κυνηγετική γωνιά.
 
Την

Την Τιμη πάντα την ορίζει ο πωλητής.
Η αγορά μετέπειτα δείχνει αν είναι σωστή ή όχι.

Αν όριζε την τιμή ο αγοραστής δε θα βάζαμε τιμή στις αγγελίες θα έπερνε τηλ ο υποψήφιος αγοραστής και θα μας έκανε την προσφορά του.

Παντού και παντα ο πωλητής ορίζει τιμή.

Ο πωλητης οριζει και μετα οποιος θέλει αγοράζει όποιος δεν θέλει δεν αγοράζει αλλά την τιμή σε κάθε περίπτωση την ορίζει ο πωλητής.

Εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να πουλησα κάτι και να μου είπε άλλος πόσο θα πουλήσω.

Επίσης δεν θυμάμαι να αγόρασα κάτι και να είπα εγώ σε αυτόν που το πουλούσε πόσο να μου το πουλήσει.
Στις πωλήσεις μεταχειρισμένων θεμιτές είναι οι αντιπροσφορες από υποψήφιους αγοραστές.Αυτο που αποτρέπει αγορες είναι οι επεμβάσεις στα όπλα ιδίως στις κάννες , εκεί οι τιμές πιάνουν πάτο ότι και αν πιστεύουν οι κάτοχοι.
 
Στις πωλήσεις μεταχειρισμένων θεμιτές είναι οι αντιπροσφορες από υποψήφιους αγοραστές.Αυτο που αποτρέπει αγορες είναι οι επεμβάσεις στα όπλα ιδίως στις κάννες , εκεί οι τιμές πιάνουν πάτο ότι και αν πιστεύουν οι κάτοχοι.
Αντιπροσφορα στα μεταχειρισμένα μπορείς να κάνεις αλλά ακόμη και αν πετύχεις....Και πάλι ο πωλητής το οριζει.

Αυτός λέει το οκ.

Όσο για όπλο που έχει υποστεί επεμβάσεις εγώ δεν.....
 
Κύριε Γιάννη το aya σας έβγαλε προβλήματα? Σας ρωτάω διότι έχω βρεί ένα μεταχειρισμένο στην τιμή που το δώσατε εσείς. Αν θέλετε να το δείτε δημοσιευσα φωτο χθες στην κυνηγετική γωνιά.
Δεν ξέρω αν είναι ακριβώς το δικό μου. Μοιάζει πάρα πολύ, ήταν το mod Imperia. Το είχα δώσει ανταλλαγή και πήρα το Baikal 27 mc μονοσκάνδαλο με 4 τσοκ.
Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν είχε, άλλωστε ήταν σαν καινούργιο και ελάχιστα χρησιμοποιημένο. Το έδωσα γιατί ήταν πολύ "στενό" ( 1*, 3*) και δεν με βόλευε.
Πάρα πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, αν και με "φθηνά" ξύλα. Απίστευτη συναρμογή κλειδιών, κούμπωμα σαν χρηματοκιβώτιο.
 
Την

Την Τιμη πάντα την ορίζει ο πωλητής.
Η αγορά μετέπειτα δείχνει αν είναι σωστή ή όχι.

Αν όριζε την τιμή ο αγοραστής δε θα βάζαμε τιμή στις αγγελίες θα έπερνε τηλ ο υποψήφιος αγοραστής και θα μας έκανε την προσφορά του.

Παντού και παντα ο πωλητής ορίζει τιμή.

Ο πωλητης οριζει και μετα οποιος θέλει αγοράζει όποιος δεν θέλει δεν αγοράζει αλλά την τιμή σε κάθε περίπτωση την ορίζει ο πωλητής.

Εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να πουλησα κάτι και να μου είπε άλλος πόσο θα πουλήσω.

Επίσης δεν θυμάμαι να αγόρασα κάτι και να είπα εγώ σε αυτόν που το πουλούσε πόσο να μου το πουλήσει.
Δεν εννοούσα έτσι την έκφραση.
Φυσικά αυτός που πουλά ορίζει τη τιμή κατά το δοκούν (του). Όμως αν αυτή είναι εκτός αγοράς, μόνο άσχετος θα μπορούσε να ενδιαφερθεί. Και έτσι θα του μείνει απούλητο μέχρι να προσαρμόσει τη τιμή που να ενδιαφέρει τους εν δυνάμει αγοραστές.
Αυτό ήταν το νόημα της έκφρασης.
 
Παίζει σημασία το κοινό που απευθύνεται το κάθε πράγμα.

Ένα αλλο αμάξι μπορεί να είναι πιο καλό αλλα γιαρις θα παρει ο αλλος ή χαιλουξ.

Το ίδιο ισχύει και στα όπλα.

Ο πολύς κόσμος θα πάρει μπερετα μπενελι μπραουνινγκ.

Το ατα είναι καλό δεν θα πάρουν επειδή είναι τουρκικό και επειδή δεν έχει το όνομα που εμπνέει σιγουριά.

Εγώ έχω το δικό μου 400ευρώ και γνωρίζω ότι αυτά τα χρήματα είναι λίγα για όσα προσφέρει.

Το γνωρίζω όμως διότι ρίσκαρα και το αγόρασα.

Ο άλλος δεν θέλει Ρίσκο.

Σίγουρα στα φθηνά όπλα χάνεις λιγότερα.

Παίζει ρόλο πάντα και η κατάσταση.
Και ένα καλό οπλο μπορεί να χάσει λίγα αλλά θέλει υπομονή.

Τη Μοντεφελτρο την είχα πάρει 900 και την έδωσα 750.
Βέβαια ήταν σαν καινούργια.
Έκανα όμως λίγο υπομονή...διότι δεν έφευγε.
Σίγουρα η αγορά έχει ιδιαιτερότητες και βλέπεις και περίεργα πράγματα. Όμως ο κανόνας είναι ότι είναι σπανιότατο να πουλήσεις μτχ σε τιμή 10-15% λιγότερο από το καινούργιο. Συνήθως η απαξίωση ξεκινά από 20-25%. Διαφορετικά δεν έχει κίνητρο ο αγοραστής. Δεν ρισκάρει για τόσο μικρή διαφορά να πάρει μτχ, ακόμα και για την αίσθηση της "κούτας".
σ.σ. Μήπως όταν έδωσες την Montefeltro είχε ακριβύνει ως καινούργια;
 
Σίγουρα η αγορά έχει ιδιαιτερότητες και βλέπεις και περίεργα πράγματα. Όμως ο κανόνας είναι ότι είναι σπανιότατο να πουλήσεις μτχ σε τιμή 10-15% λιγότερο από το καινούργιο. Συνήθως η απαξίωση ξεκινά από 20-25%. Διαφορετικά δεν έχει κίνητρο ο αγοραστής. Δεν ρισκάρει για τόσο μικρή διαφορά να πάρει μτχ, ακόμα και για την αίσθηση της "κούτας".
σ.σ. Μήπως όταν έδωσες την Montefeltro είχε ακριβύνει ως καινούργια;
Όχι απλώς ήταν στην πένα όπως μια καινούργια.

Αν γνώριζα την κατάσταση και ήξερα ότι την έχει κάποιος σαν εμένα θα την αγόραζα κι εγώ.

Δηλαδή πιάνω το όπλο με γάντια δεν το αφήνω κάτω και το καθαρίζω μέτα από κάθε κυνήγι.
Δεν είχε κάποιο σημάδι η γρατζουνιά.
Ήταν κατάσταση βιτρίνας.

Προφανώς ο αγοραστής όταν την είδε το κατάλαβε.

Όσο για τα αυτοκίνητα ορισμένα πωλούνται πανάκριβα λόγο του ότι τα καινούργια έχουν πάει στο θεό.

Έχουμε μέλος εδώ που πούλησε το αμάξι του που το είχε πάρει καινουργιο17000 ευρω και το έδωσε 14000ευρώ με 150000χλμ.

Αυτό όμως έγινε επειδή το καινούργιο τώρα έχει πάει 25000ευρώ.

Έτσι αν δεν το έδινε σε γνωστό θα μπορούσε να το πουλήσει ακόμη και στα ίδια λεφτά που το πήρε επειδή το ίδιο μοντέλο σε καινούργιο πήρε 8000ευρώ πάνω.
 
Last edited:
Δεν εννοούσα έτσι την έκφραση.
Φυσικά αυτός που πουλά ορίζει τη τιμή κατά το δοκούν (του). Όμως αν αυτή είναι εκτός αγοράς, μόνο άσχετος θα μπορούσε να ενδιαφερθεί. Και έτσι θα του μείνει απούλητο μέχρι να προσαρμόσει τη τιμή που να ενδιαφέρει τους εν δυνάμει αγοραστές.
Αυτό ήταν το νόημα της έκφρασης.
Έτσι συμφωνώ.

Τιμή όμως ορίζει ο πωλητής.

Αν είναι λάθος απλώς δεν πουλάει.
 
Σίγουρα η αγορά έχει ιδιαιτερότητες και βλέπεις και περίεργα πράγματα. Όμως ο κανόνας είναι ότι είναι σπανιότατο να πουλήσεις μτχ σε τιμή 10-15% λιγότερο από το καινούργιο. Συνήθως η απαξίωση ξεκινά από 20-25%. Διαφορετικά δεν έχει κίνητρο ο αγοραστής. Δεν ρισκάρει για τόσο μικρή διαφορά να πάρει μτχ, ακόμα και για την αίσθηση της "κούτας".
σ.σ. Μήπως όταν έδωσες την Montefeltro είχε ακριβύνει ως καινούργια;
Επίσης έδωσα μια beretta 391 stonecoat titanium zirconium που την είχα πάρει 1240ευρώ νομίζω και την είχα 10 χρόνια.

Την πούλησα σε ένα παιδί από την Αθήνα χωρίς καν να τη δει 800ευρώ.

Παρακολουθεί και το φόρουμ και είναι μέλος μπορεί να επιβεβαίωσει το γεγονός.

Όταν την πούλησα εγώ δεν ήμουν καν μέλος εδώ.

Όλα γίνονται αν περιμένει κάποιος.

Θα βρεθεί ο άνθρωπος που θέλει το συγκεκριμένο πράγμα που θα πιστέψει ακόμη και αν δεν δει και που τέλος δεν λυπάται να πληρώσει αυτό που επιθυμεί.

Κανένας απ τους δύο δεν μου έκανε καν παζάρι.

Κύριοι όπως κι εγώ κύριος.
Πρόσεχα τα όπλα και τα πήραν σε καλή κατάσταση.
 
Back
Top