GPS Σκύλων

Το θεωρείς καλύτερο από το garmin πχ έχω δουλέψει το alpha 200 και χάνει το σκύλο μετά από 200 μέτρα καλά αν κυλήσει ράχη άντε για επίσης με τρελαίνει το γεγονός ότι σπέρνεις με το δάχτυλο τους χάρτες και κάνει 9900000 χρόνια να πάει πιο δίπλα....Απαράδεκτο για εμένα για συσκευή 1000 ευρώ και με δύο κολάρα 1700.Εδώ ένα κινητό τον 60 ευρώ και πάει Βούγκα
ακου....
για μενα το εχω ξαναπει οτι τα garmin ειναι υπερτημημενα..
στα gps σκυλων για ενα κολαρο και ενα δεχτη πληρωνεις 1200 ευρα ενω στα βυθομετρα που ειναι πολυ ποιο περιπολη κατασκευη και στην ιδια ετερια ακομα το περνεις στο ιδια λευτα μπορει να βρεις και με λιγοτερα..
στο αν ειναι ποιο καλο η οχι το ενα απο το αλλο ειναι τι gajet θες να κουβαλας.
στο garmin βλεπεις και μπορεις να κανεις πολλα πραγματα.
ειναι σα ενα κηνητο τηλεφονο με κουμπια και ασπρομαυρη οθονη με ενα αντιστιχο σμαρτ φοουν.
εαν ειναι καποιος και θελει μονο να περνει τηλεφονα η καποιος που να θελει και το παραπανω ..

εγω στο gps για τα σκυλια εχω μονο στηγμα σκυλων αμαξιου και αλλα 3 σημεια που μπορω να μαρκαρω....
αυτο και τυποτα αλλο ..
απλ εχω απεριοριστη μπαταρια
ελαφριες συσκεβες για μενα και τα σκυλια
και δοξα το θεο δεν εχω θεματα με το σημα

αυτα τα λιγα
 
Με τους χάρτες όμως τη γίνεται ρε γμτ γιατί έχω μάθει να κυνηγάω με χάρτες
Αυτό φίλε μου είναι άλλο θέμα...Τότε πάρε το χ30 να το βλέπεις στο κινητό...Η φέρμα πιστέυω δεν χρειάζεται χάρτη..Τώρα ο λαγός και το γουρούνι υποχρεωτικά χάρτη
 
Αυτό φίλε μου είναι άλλο θέμα...Τότε πάρε το χ30 να το βλέπεις στο κινητό...Η φέρμα πιστέυω δεν χρειάζεται χάρτη..Τώρα ο λαγός και το γουρούνι υποχρεωτικά χάρτη
Χρειάζεται γιατί μπορεί να είναι στην άκρη ενός πυκνού και να το δεις στον χάρτη και να πας από το μονοπάτι δρόμο
 
Χρειάζεται γιατί μπορεί να είναι στην άκρη ενός πυκνού και να το δεις στον χάρτη και να πας από το μονοπάτι δρόμο
Κοίταξε είναι πως εχει μάθει ο καθένας και το garmin όταν το ειχα δεν κοίταγα μονοπάτια στην φερμα κοίταγα που είναι σταματημένο και πήγαινα
 
Back
Top