Franchi Team

Elite αρκετα κουρασμενη θα γινει γενικη επισκευη και θα τοποθετηθουν συνθετικα μερη .προσεξτε τα φθαρμενα ελατηρια, το σπασμενο χιτωνιο και την σαπια αποθηκηView attachment 74223View attachment 74224View attachment 74225
Κάθισε κι αυτό στην οδοντιατρική έδρα? Πότε έχεις ένα ραντεβού για ένα σφραγισματάκι στο brow? Πονάει στην παγωμένη μπύρα.
 
Πρεστιζ κ ματζικ που ειχα ηταν γερα οπλα.
Εριχνα πάρα πολλά 40αρια τοτε κ δεν ειχαν παθει το παραμικρο.
Οι 7αρες φευγαν βροχη...
Η αληθεια οτι τις καθαριζα μετα απο καθε κυνηγι σχολαστικα.
Στελιο ασσος με εμπλοκες δεν ανεβαζε φυσιγγι στο αριστερο χαρτι ειναι τα εξαρτηματα που του ειχαν βαλει,στο δεξι ειναι τα μαμα που θα μπουν20230707_094119.jpg
 
Πλάκα κάνεις τώρα ... αναπτήρας ?
Μια φορά ένας φίλος αφού ανεβήκαμε στην κορυφή ενός βουνού για πέρδικες κατάλαβε ότι ξεχάσει τα τσιγάρα στο αυτοκίνητο και ανεβοκατέβηκε ξανά.
.hair.
 
Last edited:
Στελιο ασσος με εμπλοκες δεν ανεβαζε φυσιγγι στο αριστερο χαρτι ειναι τα εξαρτηματα που του ειχαν βαλει,στο δεξι ειναι τα μαμα που θα μπουνView attachment 74483
Γι αυτό όταν ακούω για εμπλογές σε όπλο είμαι πολύ επιφυλακτικός.
Εξάρτημα από στυλό 🤣
 
γιαννη οταν δεν εχεις το σωστο αντκο το κανεις παραγγελια ,δεν βαζεις οτι κατεβασει η κουτρα σου ,Αυτα δεν ειναι σοβαρα πραγματα
Adapt and improvise. Δεν τα ξέρετε εσείς αυτά.
Όσο για τον αναπτήρα ο τύπος είναι prepper. Να του κάνεις μεγαλύτερη τρύπα τώρα που στο' φερε, να χώσει μέσα και προσάναμμα και βελόνα και κλωστή να ράψει το τραύμα του.
 
γιαννη οταν δεν εχεις το σωστο αντκο το κανεις παραγγελια ,δεν βαζεις οτι κατεβασει η κουτρα σου ,Αυτα δεν ειναι σοβαρα πραγματα
Ασυζητητί!
Άλλο η πλάκα!
Εκτός από τον μειωτήρα ... Βάγγο είδες τι καλούδι έχω φτιάξει ? .sarcastic.
Ταχείας απελευθέρωσης (με το νύχι) αχαχαχα
 
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι σε αναζήτηση τσοκ έσω έξω 3-3,5* για την Affinity. Ξέρει κάποιος που έχει δουλέψει καποιο συγκεκριμένο να μας πει μια γνώμη? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Για 3αρι συμβατικό τζεμινι.δοκιμασμενο με πολύ καλά αποτελεσματα
 
Back
Top