Franchi Team

Συνάδελφε kollias, δεν το πιστεύω αυτό που συνέβη. Στράφηκες στον απλό μηχανισμό αδρανείας; Και Βιττόρια και Μοντεφέλτρο και Αφίνιτυ; Πού πήγε ο μελετητής των πολύπλοκων μηχανισμών με φλάτζες και φρένα; Βρε μπας και τσακωθήκατε με τον vagosbenelli και έχεις ξεμείνει από βοήθεια;:D
 
Να χαίρεσαι το νέο σου όπλο. Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά η κάνη είναι μάλλον άβαφη και μαυρισμένη με αμμοβολή.
Γιατί αυτή η προχειρότητα εδώ κάποια τούρκικα έχουν μαύρη χρωμιωση με πολύ καλό οπτικό αποτέλεσμα και αντοχής.
 
Γιατί αυτή η προχειρότητα εδώ κάποια τούρκικα έχουν μαύρη χρωμιωση με πολύ καλό οπτικό αποτέλεσμα και αντοχής.
Να χαίρεσαι το νέο σου όπλο. Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά η κάνη είναι μάλλον άβαφη και μαυρισμένη με αμμοβολή.
Σαν parkerized ειναι η βαφή, μου θυμίζει τη rem 870 express
 
Παρακαλω τις εντυπωσεις σας απο την affinity 3 camo οσοι τις εχετε δουλεψει , καλα και ασχημα θελω οσο περισσοτερες πληροφοριες .. σας ευχαριστω πολυ ολους;)
Έχω τη sporting 2 χρόνια τώρα.το μόνο μείον σ αυτή που έχω είναι τα τσοκ.ηθελε οπωσδήποτε αφτερ μαρκετ.γενικα είναι πολύ τίμιο όπλο και δε θα σε στεναχωρήσει ποτε.ν αναφέρω ότι η δικιά μου πιθανών λόγω σκληρού ελατηρίου δε ρίχνει τα 24 αλλά προσωπικά δεν μ ενδιαφέρει και πολυ
 
Έχω τη sporting 2 χρόνια τώρα.το μόνο μείον σ αυτή που έχω είναι τα τσοκ.ηθελε οπωσδήποτε αφτερ μαρκετ.γενικα είναι πολύ τίμιο όπλο και δε θα σε στεναχωρήσει ποτε.ν αναφέρω ότι η δικιά μου πιθανών λόγω σκληρού ελατηρίου δε ρίχνει τα 24 αλλά προσωπικά δεν μ ενδιαφέρει και πολυ
Αμα ριχνει τα 28 μια χαρα ... Απο ανακρουση πως ειναι? Καλα τα τσοκ και τα καλυτερα να ειχε θα επερνα και αφτερ χααχαχα
 
Προς το παρόν όλα καλά και δεν είμαι και ο πιο προσεκτικός άνθρωπος με τα όπλα στο κυνηγότοπο γι αυτό έχω μια έφεση στο πλαστικο
ειναι πολυ ομορφο οπλο και η τιμη του πολυ καλη .... ελπιζω η ανακρουση να ειναι νορμαλ μεχρι τα 34 γρ
 
ειναι πολυ ομορφο οπλο και η τιμη του πολυ καλη .... ελπιζω η ανακρουση να ειναι νορμαλ μεχρι τα 34 γρ
Δεν έχει κανένα απολύτως θέμα.μη το σκέφτεσαι καθόλου.πηγα στη Φράνκι μετά από σχεδόν 20 χρόνια με μπερετες και ρεμ και δε με προβλημάτισε καθολου
 
Back
Top