Franchi Team

Καλησπέρα στην παρέα. Κάτοχος από το 2001 μιας 612 VS με συνθετικά μέρη μπήκα στη διαδικασία για αγορά και ενός ζεύγους ξύλινων (κοντάκι - πάπια) για τον φόβο των Ιουδαίων...Έχω βρει από Ιταλία και σε καλή τιμή, αλλά το κατάστημα αναφέρει ότι ταιριάζουν και στην 712. Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος αν υπάρχει όντως συμβατότητα των παραπάνω μοντέλων ή θα έχω μπλεξίματα;
 
Γιατί Ρε γαμωτο φέρονται έτσι στα οπλα τους … :(
λιακο το ειχε σε ενα ντουλαπι και χυθηκε χλωρινη αρκετη απο την συζυγο,Το πηρε χαμπαρι μετα απο μηνες οταν πηγε για ανανεωση της αδειας κατοχης Οταν καταφερω να βγαλω ακρη θα αναβασω φωτο
 
λιακο το ειχε σε ενα ντουλαπι και χυθηκε χλωρινη αρκετη απο την συζυγο,Το πηρε χαμπαρι μετα απο μηνες οταν πηγε για ανανεωση της αδειας κατοχης Οταν καταφερω να βγαλω ακρη θα αναβασω φωτο
Παντρέψου μετά σου λένε..,,:)
 
Παντρέψου μετά σου λένε..,,:)
για αυτο υπαρχουν τα οπλοκιβωτια ηλια αγοραζεις ενα η φτιαχνεις τα βαζεις μεσα και ξενοιαζεις Ο αλλος χαλασε την σακουλα της ηλεκτρικης σκουπας για να βρει το ελατηριο βελονας
 
Μια δοκιμή της Κυριακής επί πίνακι με τη sporting.φυσιγγιον α1 speciale lambro νο 7 στα 40 μέτρα και τσοκ muller passing.παρολη τη ζέστη νομίζω ότι πήγε καλά
Πολύ ωραία τουφεκιά για 40 μέτρα. Το φυσίγγι 32 ή 34 γραμμάρια;
 
Back
Top