Franchi Team

Για δυο μέρες ήμουν χωρίς franchi τώρα όλα οκ ήρθε το εργαλείο franchi affinity 71cm με χαμηλή ρίγα και δεύτερη 61 cm slug με σκοπευτικα δοκιμές στα τρυγόνια ακούω γνώμες από κατόχους για Τσόκ και αν ξέρουμε ιδιαίτερες αγάπες σε φυσίγγια που σαν franchi τα ρίχνουν όλα πιστεύω υστερόγραφο και όλα τα κυνήγια
Καλορίζικη με πολλά θηράματα!
 
Για δυο μέρες ήμουν χωρίς franchi τώρα όλα οκ ήρθε το εργαλείο franchi affinity 71cm με χαμηλή ρίγα και δεύτερη 61 cm slug με σκοπευτικα δοκιμές στα τρυγόνια ακούω γνώμες από κατόχους για Τσόκ και αν ξέρουμε ιδιαίτερες αγάπες σε φυσίγγια που σαν franchi τα ρίχνουν όλα πιστεύω υστερόγραφο κάνω όλα τα κυνήγια

Καλορίζικη!!! Franchi fanatic λοιπόν!!!

Ως Ιταλικό όπλο και με σπείρωμα mobile δεν θα σκεφτόμουν τίποτε άλλο εκτός από τα gemini...

Τα έχω στην 612 και από τότε που τα έβαλα το όπλο βελτιώθηκε πολύ!

Λογικά και στην affinity θα παραμένουν παραδείγματα υπερποιότητας και υπεραπόδοσης για τα λεφτά τους και θα βάζουν τα γυαλιά σε πολλά πολυδάπανα και πολυδιαφημισμένα...
 
Καλορίζικη!!! Franchi fanatic λοιπόν!!!

Ως Ιταλικό όπλο και με σπείρωμα mobile δεν θα σκεφτόμουν τίποτε άλλο εκτός από τα gemini...

Τα έχω στην 612 και από τότε που τα έβαλα το όπλο βελτιώθηκε πολύ!

Λογικά και στην affinity θα παραμένουν παραδείγματα υπερποιότητας και υπεραπόδοσης για τα λεφτά τους...
Όχι έχει τα μεγάλα 7 cm τύπου Krio plus τα είχα και εγώ στην 612 κέντημα
 
Όχι έχει τα μεγάλα 7 cm τύπου Krio plus τα είχα και εγώ στην 612 κέντημα

Κάποιες αρχικά είχαν mobile νομίζω, τώρα βλέπω πως έχουν τα optima plus με το σπείρωμα πιο μέσα...

θα συμφωνήσω με το Βασίλη πως gemini και carlson λογικά θα παραμένουν πολύ value for money!
 
Κάποιες αρχικά είχαν mobile νομίζω, τώρα βλέπω πως έχουν τα optima plus με το σπείρωμα πιο μέσα...

θα συμφωνήσω με το Βασίλη πως gemini και carlson λογικά θα παραμένουν πολύ value for money!
Μάλλον προς Carlson με βλέπω έτσι για αλλαγή
 
Καλοριζικο να το χαρεις φιλε!Θα σου πρωτινα να ασχοληθεις πρωτα να φερεις το κοντακι στα μετρα σου κ μετα τα υπολυπα θα τα βρεις.
Με τα συνθετικα μερη την πειρες?θα ηθελες να μας κανεις μια παρουσιαση?
Ευχαριςτω Πολύ.Ναι με τα συνθετικά τα πλαστικά του μέρη πολύ ποιοτικά καλή βάφη ματ τα τρία Τσόκ της εταιρίας τύπου crio plus με το σπειρομα στη μέση φλάντζες αλαγης κλείσεις και το λάδι του αλαξα μια φλάντζα είδη γιατί έβλεπα πολύ ρίγα και για λόγο γούρι που έχω όλα μου τα όπλα πρώτη Τουφεκιά στο κυνήγι μετά πολλές δοκιμές και θα σας πω τα πάντα σαν πρώτη όψη για μένα αξίζει τα λεφτά της με το παραπάνω
 
Last edited:
Για δυο μέρες ήμουν χωρίς franchi τώρα όλα οκ ήρθε το εργαλείο franchi affinity 71cm με χαμηλή ρίγα και δεύτερη 61 cm slug με σκοπευτικα δοκιμές στα τρυγόνια ακούω γνώμες από κατόχους για Τσόκ και αν ξέρουμε ιδιαίτερες αγάπες σε φυσίγγια που σαν franchi τα ρίχνουν όλα πιστεύω υστερόγραφο κάνω όλα τα κυνήγια
Καλοτούφεκο! Πολλές και αξέχαστες τουφεκιές!
 
Back
Top