Franchi Affinity

Δεν ξέρω αν βοηθάει στη συζήτηση, το Benelli 828U με αυλό 18,5 φοράει crio plus, άρα είναι σίγουρο ότι κάνει και στη Franchi. To Optima plus θεωρώ ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί εξίσου καλά, με μια μικρή διαφοροποίηση ως προς τον βαθμό σύσφιξης όπως σωστά προαναφέρθηκε.
 
Παντός για να βλέπω όλες οι εταιρίες να βγάζουν τα περισσότερα καινούργια όπλα με 3,5αρες κάνες μάλλον κάτι ξέρουν και θα πάμε στα ατσάλινα πολύ ποιο γρήγορα από ότι νομίζουμε
Περισσότερο πιστεύω προορίζονται για την Αμερική που χρησιμοποιούν φουλ ατσάλινα.Αν δεις τα περισσότερα βίντεο είναι με όπλα s.m
 
1670485215845.png1670485270483.pngoptima plus1670485950764.pngcrio plus απο gemini
απο τι φαίνεται ειναι ιδιο τσοκ
το θεμα ειναι να γνωριζεις τον αυλο τις καννης για να βρεις τι σωστη συσφηξη που θελεις η franchi δινει γενικοτητα απο 18,3-18,5 αποτε αλλιως θα σου ενα 4* αστρα σε 18,3 κ αλλιως 18,4 κ ουτε καθεξής
 
Καλησπέρα! Έχω και εγώ affinity με την ίσια ρίγα. Τα τσοκ είναι cryo plus. Θα σου πρότεινα να πάρεις gemini έσω έξω με πορτινγκ. Έχω πάρει το ic και το im. Με το ic κανω όλα τα κυνήγια,βγάζει ωραίες τουφεκιές. Πάρτο και δεν θα το μετανιώσεις
 
θα πάμε στα ατσάλινα πολύ ποιο γρήγορα από ότι νομίζουμε
Δεν θα πάμε ποτέ στα ατσάλινα.
Ούτε στα υδρόβια δεν κατάφεραν να επιβληθούν.
Η Ουκρανία και η Μέση Ανατολή έχουν γεμίσει μολύβι. Τα σκοπευτήρια επίσης.
Το κυνήγι τους πείραξε που είναι μια σταγόνα στον ωκεανό;
 
Tην Κυριακή ξεχαρβαλώθηκε η Affinity .Έφυγε ο πιρος στο λαμάκι του αναστολέα της αποθήκης και έγινε μονόκανο.Εχει κάνεις ιδέα που μπορώ να βρώ?
Μίλα με τον Ναυπλιώτη. Αν δεν βρεις άκρη είναι και ο Βάγγος, πιστεύω θα σε εξυπηρετήσει.
 
Back
Top