Franchi Affinity

Δασκαλε ο Αλεξ δεν εχει επιλογη
Θελει το 3φουσεκι!

Ριχνει στις δικες του και με το 2-3 φουσεκι δινει την χαριστικη βολη στις κοψοφτερες του Χαρη
.big smile.
Αλήθεια είναι την άλλη φορά ακούω μπαμ μπαμ και έρχεται η τσίχλα χωρίς ουρά χα χα
Την περνω
Μοζαμβεζικες δλιες δε θα κανεις του λέω μισή τσίχλα μου έστειλες
 
Επειδή άμα δεν το σκάλιζα θα έσκαγα...με μια πιο προσεκτική ματιά όντως έχει μια εγκοπή η βάση κάθετα του πιρου.Εκει μπαίνει η ασφάλεια.Λογικο να έχει πιρο ατσάλινο με ασφάλεια γιατί η βάση είναι αλουμινίου και οποιαδήποτε ασφάλεια (έλασμα) καρφωτη θα εκτονωθεί στο αλουμίνιο με ότι αυτό σημαίνει.Αρα ο πιρος έχει χαντρωμα οριζόντιο.
Πηγαινε κ φτιαξε δυο πιρακια σε ενα οπλοργο να εχεις κ καβατζα με ελαχιστο κοστος
 
Έχει παίδες αλλά είναι για δεξί όπλο.Ισχύει αυτό που είπε ο Παναγιώτης.Στις αριστερές Franchi έχει και ασφάλεια ο πιρος.Οποτε τηλ αύριο για διευκρινήσεις και παραγγελία.
Καλα πηρες τηλ τον κολλητο σου (λαμπρο) και δεν σε εξηπηρετησε ;;!! 🤣 🤣🤣
 
Δεν το είχα πειράξει ποτέ.Απο τα σχέδια φαίνεται να μην έχουν τα δεξιά όπλα.
Αν δεν βρεις ορίτζιναλ, ψάξου σε κάτι τέτοιο :
€0.74 25%OFF | 30/20/10/5/1PCS Black 65Mn Manganese Steel Spring Pins Split Tension Roll Pin Elastic Cylindrical Cotter Pin Cylindrical Slotted
https://a.aliexpress.com/_EuWpir7
Screenshot_20240206_134123_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Όταν σας λέω εγώ, ότι στο τέλος όλοι με μια μπενέλα θα καταλήξετε ,βάζε χαχα-emoji
Ελάτε στην φαμίλια, έχει μεγάλη αγκαλιά για όλους
Μη πεις τίποτα μετά εγώ δε ξέρω τίποτα καθάρισε εσυ με τον άλλον
 
Δεν έγινα οικολόγος ακόμα.
Οικολόγος με την έννοια που το αναφέρεις, θα γίνεις όταν ξεκινήσεις κυνήγι με άλλα διαμετρήματα ή ακόμα και μονόκαννα
Οπότε θα έλεγα ότι το πρώτο βήμα έγινε την Κυριακή .yel. 😆
 
Οικολόγος με την έννοια που το αναφέρεις, θα γίνεις όταν ξεκινήσεις κυνήγι με άλλα διαμετρήματα ή ακόμα και μονόκαννα
Οπότε θα έλεγα ότι το πρώτο βήμα έγινε την Κυριακή .yel. 😆
Μην βγάζεις γλώσσα νεαρέ... ξεκίνησα με ποζε 410 και ήταν το μεγαλύτερο λάθος που έκανα ποτέ που το έδωσα.Κατσε με την Διαμάντο και τα λέμε στο επόμενο με δίκανο.Θα σου πρότεινα να κάτσεις πίσω να απορταρεις,ποιο πολλά θα κάνεις :D
 
Μην βγάζεις γλώσσα νεαρέ... ξεκίνησα με ποζε 410 και ήταν το μεγαλύτερο λάθος που έκανα ποτέ που το έδωσα.Κατσε με την Διαμάντο και τα λέμε στο επόμενο με δίκανο.Θα σου πρότεινα να κάτσεις πίσω να απορταρεις,ποιο πολλά θα κάνεις :D
Αν δε φοράς την τραγιάσκα και το ποζε εσυ να ξερς α και καρό πουκαμισο
 
Back
Top