Flobert

Εχω εναν ανταπτορα μετατροπεα 36αρι σε 9αρι φλομπερ καποιος που κανει επαναγωμοση το φυσιγγι του φλομπερ με καψουλι θα μπορεσει να ριχνει φυσιγγια φλομπερ με 36αρι οπλο οποιον τον ενδιαφερει ας μου στειλει πμ
Ανταπτορες κ χιτώνια καννης απαγορευονται στην Ελλάδα κ θεωρείται μετατροπή όπλου....
Απαγορεύεται κ η αναγομωση....
 
Last edited:
Δεν νομίζω ότι έχει κάποια ουσία όλο αυτό.Να ριχτεί ένα φυσίγγι Φλομπερ σε κάννη για 36 και να περάσει από το ανάλογο τσοκ.
Αξιζει μονο οταν θελει να ριχνει καποιος φυσσγγια φλομπερ που δεν κανουν θορυβο η εστω θορυβο σαν ενα δυνατο αεροβολο σε κηπους κλπ και να μην ειναι τοσο δυνατο οσα τα 36αρια να προκαλει λιγοτερη ζημεια δηλαδη
(σε καμια περιπτωση δεν ενδείκνυται για να το εχεις πανω και να πας στο κυνηγι)
 
Αξιζει μονο οταν θελει να ριχνει καποιος φυσσγγια φλομπερ που δεν κανουν θορυβο η εστω θορυβο σαν ενα δυνατο αεροβολο σε κηπους κλπ και να μην ειναι τοσο δυνατο οσα τα 36αρια να προκαλει λιγοτερη ζημεια δηλαδη
(σε καμια περιπτωση δεν ενδείκνυται για να το εχεις πανω και να πας στο κυνηγι)
Απλά επειδή εμείς κυνηγάμε μόνο όπου ορίζει ο νόμος , δεν έχει εφαρμογή σε κήπους.
 
Απλά επειδή εμείς κυνηγάμε μόνο όπου ορίζει ο νόμος , δεν έχει εφαρμογή σε κήπους.
Οποιον τον ενδιαφερει ειπαμε!! δεν ειπα σε κανενα να το παρει και να παει κυνηγι νομιμοτατα!

Αν καποιον τον ενδιαφερει να κανει να φοβιζει αγρια πουλια η ζωα εστω καρακαξες χωρις να τραβματιζει τριγυρω να κανει καμια ζημια δηλαδη του φλομπερ τα φυσιγγια δεν ξεπερνανε τα 10 - 15 μετρα!

Ουτε ειπα οτι εσυ κυνηγας σε μη νομιμο μερος! ούτε ήθελα να το επισημάνεις αυτό.

Τωρα στις 10 σελιδες βλεπω πως επαναγωμονετε τα φυσιγγια φλομπερ τα μετατρεπετε σε μονοβολα κλπ ολοι θα μας κανουν τον νομικο το τι απογορευετε τι οχι.

Τελος παντων ας μην κουρασουμε ο ενας τον αλλων οποιον φιλο τον ενδιαφερει το ανταπτορακι ας εποικηνονηση σε προσωπικο μηνυμα μαζι μου και να συζητησουμε και για οτιδηποτε αλλο.

Μαζι με το ανταπτορακι θα δοθουν και μερικα φυσιγγια που διαθετω για φλομπερ σκαγια και μονοβολα επισης και καποια αλλα που ειναι για 36αρι
 
Τωρα στις 10 σελιδες βλεπω πως επαναγωμονετε τα φυσιγγια φλομπερ τα μετατρεπετε σε μονοβολα κλπ ολοι θα μας κανουν τον νομικο το τι απογορευετε τι οχι.
Σου ειπα κάποια πραγματα θεωρώντας πως δεν τα γνωρίζεις κ γιατι στην ουσία έβαλες αγγελία σε κυνηγετικό φόρουμ για κάτι που γενικα απαγορευεται η χρήση του...

Από εκεί κ περα κάνεις ότι θέλεις όπως κ ο καθένας....
 
Σου ειπα κάποια πραγματα θεωρώντας πως δεν τα γνωρίζεις κ γιατι στην ουσία έβαλες αγγελία σε κυνηγετικό φόρουμ για κάτι που γενικα απαγορευεται η χρήση του...

Από εκεί κ περα κάνεις ότι θέλεις όπως κ ο καθένας....
Συμφωνώ με την άποψή σου!
 
Back
Top