Fabarm Team

Αλλαξαμε πέλμα σε 25ρι και επιτελους εκεί που με χτύπαγε στο δάχτυλο η σκανδάλη το νιώθω πολύ καλύτερα,,η επωμιση έγινε τέλεια το χέρι ξεδίπλωσε και έφερε τον καρπό εκεί που έπρεπε και τον δεικτη στην σκανδάλη σωστα

Μέτρησα την κάννη ξεκινάει με αυλό 18.740 και σταδιακά σε όλο το μήκος στενευει και καταλήγει σε 18.4 ακριβώς

Αύριο δοκιμη μάλλον γλίτωσα κοντάκι

IMG-20181112-195808.jpg
Άντε Παύλο ωραία! Κοντάκια είν' αυτά!
 
Καλησπερα Κυριοι,
Επωμιση μια l4s black hunter και επαθα πλακα με το απιστευτο ζυγισμα αυτου του οπλου. Ειμαι ετοιμος να πεταξω στο τζακι την 391 που πηρα φετος(900€ , κουτός). Εγω αλλαξα την βιδα με ελαφρυτερη μπας κ ζυγισει κ εσεις ψαχνετε πιο βαρια για την l4s
 
η Initial έχει 3 τσοκ η black έχει 5 τσοκ και μια λεπτομέρια στη βάση,,,κατά τα άλλα ίδια όπλα !

black
black.jpg

Initial
initial.jpg
ok κατάλαβα . Μία βαλίτσα+ 2 τσοκ + μία γραμμούλα = 230€. Ε αν τα τσοκ κάνουν 50€ το ένα - τόσο κάνει ένα έσω/έξω της Carlson - μπορεί να είναι λογικό , αν και πάλι τσιμπιμένο το βλέπω.
Πάντως κι εγω που επώμισα μια L4s στο κατάστημα, που πήγα για άλλο όπλο , εντυπωσιάστηκα. Τόσο που άλλαξα γνώμη και την καλοβλέπω. Αν και ψάχνω για μακρινές τουφεκιές και μάλλον η xlr θα μου κάνει. Παρεμπιπτόντως ποιές οι διαφορές xlr και l4s; (θα μου πείτε ψάξε και λίγο ρε φίλε μόνος αλλά λέω μήπως τις ψάξατε και τις έχετε πρόχειρες :) ).
 
Καλησπερα Κυριοι,
Επωμιση μια l4s black hunter και επαθα πλακα με το απιστευτο ζυγισμα αυτου του οπλου. Ειμαι ετοιμος να πεταξω στο τζακι την 391 που πηρα φετος(900€ , κουτός). Εγω αλλαξα την βιδα με ελαφρυτερη μπας κ ζυγισει κ εσεις ψαχνετε πιο βαρια για την l4s
Κωστα,προκειμενου να την καψεις,μου λες διευθυνση να περασω να την παραλαβω??:cool:
 
Last edited:
Παρεμπιπτόντως ποιές οι διαφορές xlr και l4s
Την ίδια απορία έχω ...
βλητηκα δεν εχουν διαφορα νομιζω
τωρα σχεδιαστικα ειναι τελειως διαφορετικες απο
βαση
σκανδαλοθικη
λιγο βελτιωμενω συστημα αεριων η ls4
διαφερετικος ξυστος
ποιο καλο ζυγισμενη η ls4 η xlr5 ηταν αρκετα προστοβαρη η 71 ποντους
 
ok κατάλαβα . Μία βαλίτσα+ 2 τσοκ + μία γραμμούλα = 230€. Ε αν τα τσοκ κάνουν 50€ το ένα - τόσο κάνει ένα έσω/έξω της Carlson - μπορεί να είναι λογικό , αν και πάλι τσιμπιμένο το βλέπω.
Πάντως κι εγω που επώμισα μια L4s στο κατάστημα, που πήγα για άλλο όπλο , εντυπωσιάστηκα. Τόσο που άλλαξα γνώμη και την καλοβλέπω. Αν και ψάχνω για μακρινές τουφεκιές και μάλλον η xlr θα μου κάνει. Παρεμπιπτόντως ποιές οι διαφορές xlr και l4s; (θα μου πείτε ψάξε και λίγο ρε φίλε μόνος αλλά λέω μήπως τις ψάξατε και τις έχετε πρόχειρες :) ).
Πάντως εντελώς τυχαία βρήκα ένα φυλλάδιο της Τουρης και την έχει 990 με 5 τσοκ.:D. Αν αληθεύει τότε 230€ κοστίζουν η βαλίτσα και .... η γραμμούλα.
 
ok κατάλαβα . Μία βαλίτσα+ 2 τσοκ + μία γραμμούλα = 230€. Ε αν τα τσοκ κάνουν 50€ το ένα - τόσο κάνει ένα έσω/έξω της Carlson - μπορεί να είναι λογικό , αν και πάλι τσιμπιμένο το βλέπω.
Πάντως κι εγω που επώμισα μια L4s στο κατάστημα, που πήγα για άλλο όπλο , εντυπωσιάστηκα. Τόσο που άλλαξα γνώμη και την καλοβλέπω. Αν και ψάχνω για μακρινές τουφεκιές και μάλλον η xlr θα μου κάνει. Παρεμπιπτόντως ποιές οι διαφορές xlr και l4s; (θα μου πείτε ψάξε και λίγο ρε φίλε μόνος αλλά λέω μήπως τις ψάξατε και τις έχετε πρόχειρες :) ).

Αν θες μακρηνες ντουφεκιες θα πας εδω......με κλειστα ματια....

https://www.specialforces.gr/h-38-super-goose.html#/pro
 
Back
Top