Fabarm Team

Xlr προσωπικα το καλυτερο αυτογεμες της fabarm .επιστροφη μετα απο αμφιβιες επιχειρησεις .θα γινει βιδες γιατι ειναι μεσα.στα νερα και τις λασπες .View attachment 65443View attachment 65444
Την είχα βάλει στο μάτι Βαγγέλη αλλά τελικά είπα να πάρω ένα σκοπευτικο ποζε να σπάμε κάνα πιατάκι που είναι σίγουρο γιατί τα κυνήγια έχουν αβέβαιο μέλλον
 
Να ρωτησω κατι . Η δευτερη κανη που εχω και κυνηγαω δεν εχει ιδια τσοκ τα ΙΝΝΕΡ ΗΡ . Τσοκ που δοκιμασα ταιριαζει απο ευρολιον μκ3 και ψαχνω καποια στιγμη να παρω 1* . Τι σπείρωμα ειναι αυτο ωστε να ψαξω για κανα αφτερ μαρκετ?
 
Την είχα βάλει στο μάτι Βαγγέλη αλλά τελικά είπα να πάρω ένα σκοπευτικο ποζε να σπάμε κάνα πιατάκι που είναι σίγουρο γιατί τα κυνήγια έχουν αβέβαιο μέλλον
Εγω πήρα. Εσύ τι περιμένεις; Άντε να πηγαίνουμε πάλι.
 
Εγω πήρα. Εσύ τι περιμένεις; Άντε να πηγαίνουμε πάλι.
Κάτσε να μαζέψουμε το μαμαλο ρε Κωστή. Γύρω στα 2κ κάνει το όπλο, βάλε και ένα 500αρικο να κάνω μια καλή παραγγελία στον Ανδρέα για σκοπευτικα φυσιγγια. Ειναι και δύσκολοι οι καιροί. Πάντως χτύπησα γιλεκακι σκοπευτικο beretta χακί να πηγαίνω ασορτί με σένα και τον έτερο Κώστα topic.
 
Κάτσε να μαζέψουμε το μαμαλο ρε Κωστή. Γύρω στα 2κ κάνει το όπλο, βάλε και ένα 500αρικο να κάνω μια καλή παραγγελία στον Ανδρέα για σκοπευτικα φυσιγγια. Ειναι και δύσκολοι οι καιροί. Πάντως χτύπησα γιλεκακι σκοπευτικο beretta χακί να πηγαίνω ασορτί με σένα και τον έτερο Κώστα topic.
Ποιο θα χτυπήσεις; Αποφάσισες; Fabarm?
 
Μακράν η καλύτερη επιλογή στα χρήματα του.
Αυτο μου είπαν όσοι το είχαν και το έχουν δουλέψει αρκετά. Εχει και ένα κοντάκι με αρκετό cast off από το εργοστάσιο που με βολεύει πάρα πολύ αν και είναι και με ρυθμιζομενο χτένι.
 
Αυτο μου είπαν όσοι το είχαν και το έχουν δουλέψει αρκετά. Εχει και ένα κοντάκι με αρκετό cast off από το εργοστάσιο που με βολεύει πάρα πολύ αν και είναι και με ρυθμιζομενο χτένι.
Οπλαρα φίλε.
Σίγουρα θα το ευχαριστηθείς.

Το όπλο φαίνεται και οπτικά.
Είναι σούπερ ντουπερ.
 
Back
Top