Epagneul Breton

Καλημερα στην παρεα νεο μελος στην οικογενεια View attachment 1696
Γέρο και καλότυχο Δημήτρη, να ζήσετε όμορφες στιγμές!
Να και η δικιά μου κουκλίτσα σε παλαιότερο κυνήγι. Τώρα έχει κλείσει τα 10 χρόνια ζωής αλλά η απόδοσή της είναι σαν την πρώτη μέρα, φτου, φτου!!!
View attachment 1697
Να την χαίρεσαι Γεράσιμε!
 
Απο χθές ο νέος μικρούλης της οικογένειας ,ήρθε και μαζί του έφερε νέα όνειρα και προσδοκίες:):):).
002.jpg
001.jpg
Τον θυμάστε τον μικρούλη; Εγινε 6,5 μηνών και αρχισε να δείχνει ωραία πραγματάκια...τρακοσαρίζει ήδη μέσα στη καψα του καλοκαιριού
 
Last edited:
Σήμερα έγινε η ετήσια τακτική επίσκεψη σε κτηνίατρο. Γενική εξέταση, ετήσιο εμβόλιο, κούρεμα σε αυτιά, πόδια, στήθος , μασχάλες.
Από 1 Αυγούστου ξεκινάμε τακτικές εξόδους για να είμαστε σε φόρμα στην έναρξη.
2259
2258
2257
 
κατι δεν πάει καλά η μου φαίνεται;
τραγικό, σφικτηκε η καρδιά μου
Μπα, μάλλον ήταν κακόκεφος μετά την επίσκεψη στον γιατρό. Εμβόλιο και κούρεμα τα πήρε στραβά, σου λέει τι με σημαδεύει και με το τηλέφωνο τώρα; Θα βγάλω και ακτινογραφίες; .sarcastic.
 
Μπα, μάλλον ήταν κακόκεφος μετά την επίσκεψη στον γιατρό. Εμβόλιο και κούρεμα τα πήρε στραβά, σου λέει τι με σημαδεύει και με το τηλέφωνο τώρα; Θα βγάλω και ακτινογραφίες; .sarcastic.
Το πέτυχες ακριβώς! .shake hands.
 
Δεν τον βλέπω στα πολύ καλά τού. Κάτι μου χαλάει..
Όντως!
Σαν να έχει δυσανάλογα μακριά άκρα. Κάπως περίεργη σωματοδομή αλλά αφού τον παρακολουθεί γιατρός, θα είχε ενημερώσει τον ιδιοκτήτη. Καμιά φορά ξεγελάνε οι φωτογραφίες.
 
Back
Top