Cal.16

Ζαχαρωνω και εγω ενα που ετσι καθετε εχω κυνηγηση λαγο με τα μαυρα τα REMINGTON οσους ντουφεκισα επεσαν αλλα δεν θελουν δυνατα φυσιγγια
Μονο μαληνη το δουλευω στα 29/30 γρ τα γεμηζω μονος μου και χαρτηνο καληκα οντος θελει μαλακο φισηγγι
 
Μονο μαληνη το δουλευω στα 29/30 γρ τα γεμηζω μονος μου και χαρτηνο καληκα οντος θελει μαλακο φισηγγι
Μπραβο σου ρε φιλε γιατι ξερω μερικους που ριχνουν μεχρι και semi magnum και τα ξεκουνησαν κριμα ειναι Βαλε καμοια φωτο να το θαυμασουμε αν θελεις καποια ειχαν και το χρυσο καβαλαρη
 
Ένα από τα εμπορικότερα όπλα της μεταπολεμικής περιόδου,πολλές κ οι αναφορές παλαιών κυνηγών για κατοχή αυτών των όπλων,ιδιαίτερα στο διαμετρημα 16 μιας κ αυτά τα χρόνια κρατούσε γερά τα πρωτεία..
Δυστυχώς όμως λίγα βρίσκονται σε καλή κατασταση..Λίγο τα χρόνια,λίγο η πλημμελή συντήρηση..
Να το προσεχείς κ να το κυνηγάς πιο συχνά θεοδωρε..
 
Ένα από τα εμπορικότερα όπλα της μεταπολεμικής περιόδου,πολλές κ οι αναφορές παλαιών κυνηγών για κατοχή αυτών των όπλων,ιδιαίτερα στο διαμετρημα 16 μιας κ αυτά τα χρόνια κρατούσε γερά τα πρωτεία..
Δυστυχώς όμως λίγα βρίσκονται σε καλή κατασταση..Λίγο τα χρόνια,λίγο η πλημμελή συντήρηση..
Να το προσεχείς κ να το κυνηγάς πιο συχνά θεοδωρε..
Το μονο που πρωσεχω ειναι αυτο το παιρνω μονο με ηλιοφανια να μην βραχτει θελω να το κρατισω για νά περασει και στοις επομενες γενιες οπως το εχω εγω απο τον παπου μου
 
Ένα από τα εμπορικότερα όπλα της μεταπολεμικής περιόδου,πολλές κ οι αναφορές παλαιών κυνηγών για κατοχή αυτών των όπλων,ιδιαίτερα στο διαμετρημα 16 μιας κ αυτά τα χρόνια κρατούσε γερά τα πρωτεία..
Δυστυχώς όμως λίγα βρίσκονται σε καλή κατασταση..Λίγο τα χρόνια,λίγο η πλημμελή συντήρηση..
Να το προσεχείς κ να το κυνηγάς πιο συχνά θεοδωρε..
Τασο ειδα ενα βελγικο 16αρι μασκουλιερ με ολοκληρες φωτιες και δεν κοιμηθηκα το βραδυ
 
Από S.pose κυκλοφορει τίποτα παιδες!
Κυκλοφορούν αρκετά Ιταλικά μικρομεσαίας κατηγορίας αλλά όλα είναι σε 12 άρα βάση. Μετά παίζουν τα κατά παραγγελεία με το ανάλογο κουστούμι! πχ. Το Perazzi mx16 άριγο, λεπτό και αθάνατο! Και όνειρο.....
 
B525 SHADOW 16

LIMITED EDITION

B525-SHADOW-16_1.jpg

Calibre 16-70
Barrel Standard
Chokes 4 Invectors : 1/4, 1/2, 3/4 & full
Top rib 6mm
Barrel finish Blued
Action frame Steel
Wood grade American Grade 5/6
Wood Oil finish
Stock style Pistol Grip
Length 375mm
Drop at comb 36mm
Drop at heel 56mm
Forearm Tulip
Weight 3.2 Kg
Packaging ABS case
https://www.browning.eu/products/shotguns/over_and_under/b525_hunter/A-525SHADOW16.html
 
καλημερα παιδια ξερει κανεις καμια νεα συνταγουλα να δοιμασω στο 16 αρι καλυκας 67 η 70 μμ μαλλινο η συγκεντρωτηρα 30 γρ πυριτιδες μβ 32 μβ 36 τζκ3 α1 τζκ6
 
Back
Top