Caesar Guerini Invictus V

το Guerini του φίλου που λέγαμε

οι κάννες στους 75.5 πόντους ενώ σε ίδιο ακριβώς όπλο κοινού μας φίλου 76 ακριβώς

το τσοκ όπως βλέπετε μέχρι εκεί βιδώνει ,,,,που πάει το μυαλό σας παίδες ;
35925271_10213821943996841_4287427180264161280_n.jpg
 
τερματίζει απ'ότι μου είπε ,,,η κάννη γιατί να είναι μισό πόντοι πιο κοντή,,,μου μπαίνουν ιδέες
Καινούργιο το πήρε, ή "δεύτερο χέρι" ;;;
Προφανώς, κατά τη γνώμη μου, έχει δουλέψει πριόνι, μετά την ολοκλήρωση κατασκευής και σύνδεσης των καννών. Γιατί αν απλά έτυχε να βγούν εξαρχής πιο κοντές, θα έκαναν τις φωλιές και τα σπειρώματα για τα τσοκ βαθύτερα ώστε να μην προεξέχουν..... Μπορεί να έπαθαν ζημιά στα στόμια, από πέσιμο ή κάτι άλλο, και κόπηκαν αναγκαστικά ...
Το τσοκ,τερματιζει μεσα στην πατουρα της κανης?
Αν ναι,δεν τρεχει τιποτα!
Αν το πλήρωσε στην κανονική τιμή, τρέχει και παρατρέχει !!! .hair.Αν πλήρωσε αρκετά λιγότερα, τότε -ας πούμε- ο.κ. ... !!! think
Δεν χρειάζεται να μάθεις τον λόγο, απλά να ζητήσεις αντικατάσταση
.shake hands.
 
Αυτό που μπορώ να υποθέσω είναι ότι αν το πήρε καινούριο, λάθος του κοπτικού (αστοχία στα μέτρα) από το εργοστάσιο και ζητά αντικατάσταση άμεσα, ενώ αν το πήρε μεταχειρισμένο, πουστι@ του προκατόχου που μάλλον για κάποιο λόγο το έκοψε... think
 
επικοινωνία με Ιταλία φώτο σειριακούς και τα σχετικά , να δούμε που έγινε το λάθος,,,εργοστάσιο ή εδώ ; να ξέρει πώς να κινηθεί και ο φίλος,τα πράγματα είναι απλά
 
επικοινωνία με Ιταλία φώτο σειριακούς και τα σχετικά , να δούμε που έγινε το λάθος,,,εργοστάσιο ή εδώ ; να ξέρει πώς να κινηθεί και ο φίλος,τα πράγματα είναι απλά
Ο αντιπρόσωπος τι λέει; Ενημερώθηκε; Τι εξήγηση δίνει; ... Ή κάνει τον κινέζο ;;;
Και άλλη μια αφελή ερώτηση: και οι δυο κάννες έχουν το ίδιο θέμα, να προεξέχουν τα τσόκ το ίδιο; Αν ναι, είναι άλλη μια ένδειξη - απόδειξη ότι κόπηκαν εκ των υστέρων, και οι δυο μαζί (ολοκληρωμένες και αφού είχαν συγκολληθεί) ...
 
Back
Top