Browning Team

Και ποιος δε θέλει μια ωραία συλλογή όπλων και μαχαιριών και συναφών ειδών Παναγιώτη.
Άμα δεν τα χρησιμοποιείς, τι μόνο για να τα βλέπεις και να τα χαϊδεύεις.Ασε που αυτού του είδους (συλλογές ) ανόμοια πράγματα δεν λένε κάτι.
 
Φιλε μου αρεσαν πολυ τα σπασιματα που εκενε το μαμα imp mod. Τα gemini τα γουσταρω κι εγω πολυ. Μονο τετοια εχω παρει after market για 3 - 4 οπλα. Και βιδωνουν βουτυρενια, οχι οπως τα μαμα. Και σ'αυτο και στην SX4 τα μαμα δε βιδωνουν ομαλα, οπως θελω.
αν κοιτας για after market κοιτα κ για carlson βγαινουν πιο κοντα στις σωστές συσφίξεις στο 18,8 αυλο ελαχιστα πιο ανοιχτα τα gemini
 
αν κοιτας για after market κοιτα κ για carlson βγαινουν πιο κοντα στις σωστές συσφίξεις στο 18,8 αυλο ελαχιστα πιο ανοιχτα τα gemini
Σε crioplus που κοίταγα πάντως η carlson τα βγάζει πιο ανοιχτά από τα gemini και τα briley!!!To im σε carlson αντιστοιχούσε σε m σε briley!!!
 
Χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω, το μαμά 4* ίσον σχεδόν κύλινδρος. Εάν σου αρέσει η συμπεριφορά του 4* θα πρέπει να πας σε 3*, ή αλλιώς after market στην ονομαστική σύσφιξη.
Εγώ αν δεν έπαιρνα τα Trulock με τα μαμά δεν μπορούσα να πάρω τίποτα μόλις άλλαξα τσοκ μεταμορφώθηκε το όπλο από την επόμενη τουφέκια
 
Παίδες 2 είναι οι τρόποι για να αγοράσεις τσοκ με πιθανότητα να σου κάνουν.

1. Ο πολυέξοδος ... αγοράζεις ονομαστικές συσφίξεις και ρίχνεις φυσίγγια για να δεις τι αποδίδουν.

2. Ο ανέξοδος ... μετράς τον αυλό σου με αυλόμετρο και παραγγέλνεις τσοκ με συγκεκριμένο στόμιο ανεξάρτητα τι γράφει πάνω σαν ονομαστική σύσφιξη.
 
Back
Top