Browning sporter gun

Ελα να με την καινουργια χρονια να αναστατοθουμε λιγο.exciting.
B525 SPORTER LAMINATED ADJUSTABLE
B525-SPORTER-LAMINATED_1.jpg
https://www.browning.eu/products/shotguns/over_and_under/b525_sporter/A-B525SLADJ.html
 
.love.

Nein. Τι να την κάνω ; Λες κ έριξα με την άλλη ; Aν βγάλει άλλο μοντέλο το συζητάμε .
Νίκο το αδικείς πολύ το όπλο που το έχεις κλεισμενο στην ντουλάπα...
Εμένα πλέον από αυτά που είδα και συνεχίζω να βλέπω μάλλον με εγχείρηση θα το αφαιρεσουν.sarcastic.
 
.love.


Νίκο το αδικείς πολύ το όπλο που το έχεις κλεισμενο στην ντουλάπα...
Εμένα πλέον από αυτά που είδα και συνεχίζω να βλέπω μάλλον με εγχείρηση θα το αφαιρεσουν.sarcastic.
Κώστα , απλά έχω δύο που πάω. Την 1100 όταν έχει καλό καιρό, και την V3 όταν βρέχει ποιο πολύ . Εγώ μάθει με αυτά κι δεν βγάζω αλλά . Κι το Β25 πέρσι 3-4 φορές το πήρα κι φέτος καμία . Ψήνομαι όμως για μια mosberg 930 . :)
 
Βαση , κανη, κοντάκι όλα Carbon Fiber ... επικάλυψη μεν, αλλά τι ειναι τούτο πάλι ???
Με λίγα λόγια , επειδή δεν .. σκέφτηκαν δεν βάζουμε μια ζελατίνη σε χρωμα carbon μπας κι φύγουν μερικές ;
Ετσι ηταν κ η προηγουμενη εκδοση sporting απλα ειχε ασημενιο αυτοκολιτο στη βαση με το ελαφακι κ επισεις δεν ειχει τι μεγαλητερη δαχτυλιερα κ το μεγαλο μπουτον
cq5dam.web.835.835.jpeg

βεβαια στην αμερικανικη αγορα βγενουν κ αλλες εκδοσεις sporting
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΣΤΕ
Maxus Sporting Golden Clays
cq5dam.web.835.835.jpeg

Maxus Sporting
cq5dam.web.835.835.jpeg

Maxus Sporting Golden Clays Maple
cq5dam.web.835.835.jpeg

cq5dam.web.835.835.jpeg

Οι τελευταίες δεν πρεπει να βγενουν πλεων ειναι
Discontinued Models
 
Ετσι ηταν κ η προηγουμενη εκδοση sporting απλα ειχε ασημενιο αυτοκολιτο στη βαση με το ελαφακι κ επισεις δεν ειχει τι μεγαλητερη δαχτυλιερα κ το μεγαλο μπουτον
cq5dam.web.835.835.jpeg

βεβαια στην αμερικανικη αγορα βγενουν κ αλλες εκδοσεις sporting
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΣΤΕ
Maxus Sporting Golden Clays
cq5dam.web.835.835.jpeg

Maxus Sporting
cq5dam.web.835.835.jpeg

Maxus Sporting Golden Clays Maple
cq5dam.web.835.835.jpeg

cq5dam.web.835.835.jpeg

Οι τελευταίες δεν πρεπει να βγενουν πλεων ειναι
Discontinued Models
Τζάμπα τα βάζεις .
 
Παρήγγειλα το 725 sporter II και περιμένω να βγει η άδεια από το αστυνομικό τμήμα. Λογικά την άλλη βδομάδα θα το έχω, can't wait! Αρχικά βέβαια πήγαινα για το black edition αλλά δυστυχώς είχε εξαντληθεί από τη Μετπλάστ..
Να το χαρείς Λεωνίδα !!!
Με πόσα εκατοστα κάννες?
 
Back
Top