Browning 725 sporter ή cynergy

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΧΩ ΕΝΑ BROWNING 725 SPORTER 81 cm ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 15.ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΥΘΥΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΝΤΑΚΙ ΣΤΟΝ Γ.ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΠΛΟ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ 1500 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ,ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΞΑΝΑ.ΣΤΙΒΑΡΟ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕΤΑΛΛΟ.ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΝΟ ΣΕ ΡΑΓΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ.ΛΑΚΤΙΣΜΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ 40γρ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ!ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΟΣΟ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ!ΟΠΛΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Χ Α Ρ Ι Σ Μ Α!ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ!
Οσοι το εχουν λενε τα καλυτερα οπως και εσυ! Πιστευω και εγω οτι στην τιμη αυτη
ειναι οτι καλυτερο υπαρχει! Κατα την γνωμη μου το beretta 690 field i (δεν εχει ερθει Ελλαδα ακομά) που απο οτι βλεπω θα κυμανθει στα 2300€ ειναι καπως στο ιδιο value for money ,αλλα εκει μιλαμε για κυνηγετικο οπλο.
 
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΧΩ ΕΝΑ BROWNING 725 SPORTER 81 cm ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 15.ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΥΘΥΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΝΤΑΚΙ ΣΤΟΝ Γ.ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΠΛΟ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ 1500 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ,ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΞΑΝΑ.ΣΤΙΒΑΡΟ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕΤΑΛΛΟ.ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΝΟ ΣΕ ΡΑΓΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ.ΛΑΚΤΙΣΜΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ 40γρ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ!ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΟΣΟ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ!ΟΠΛΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Χ Α Ρ Ι Σ Μ Α!ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ!
Γιώργο Καλώς Ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσαι το όπλο σου!
Αν θέλεις να μας πεις δυο λόγια για σένα μπορείς από εδώ: http://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-235#post-169665
Θερμή παράκληση αν θέλεις να γράφεις με μικρά για καθαρά αισθητικούς λόγους...
 
Γιώργο δικος μου εισαι......shake hands.
Άντε γιναμαι δύο.. .....shake hands.
lgehnCf.jpg

Γιωργο γιατί λες δεν κάνει για κυνήγι, ειδικά σε καρτερισια στατικά κυνηγια είναι απόλαυση. Το δικό μου (με 81 εκ) ζυγίζει 3580, δεν το λες βαρύ αλλά η αδράνεια των κανών λόγω μήκους ζοριζει λίγο αλλά βοηθάει πολλή στο swing και τις μακρινές βολές. Κατά τα αλλά τα είπες όλα για αυτό το όπλο.
Γιαννη καλησπερα!Οταν εισαι στο σκοπευτηριο και στηνεσαι για τα πιατακια(εστω και ντουμπλε) το οπλο ειναι τρενο.Ομως στο κυνηγι που τα θηραματα ερχονται απο αγνωστες κατευθυνσεις και απροειδοποιητα,τοτε προτιμω την καραμπινουλα που ειναι πολυ πιο διαχειρισιμη.Παντως μια φορα σε παπιοκυνηγι με δυο 3αρια τσοκ (εχω διπλά τα 3,4 και 5) το οπλο εγραψε ιστορια!
 
Last edited:
Γιώργο Καλώς Ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσαι το όπλο σου!
Αν θέλεις να μας πεις δυο λόγια για σένα μπορείς από εδώ: http://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-235#post-169665
Θερμή παράκληση αν θέλεις να γράφεις με μικρά για καθαρά αισθητικούς λόγους...
Chris ευχαριστω για το καλωσορισμα!
 
Γιαννη επισης ειδα οτι φορας muller chok.Επειδη ψαχνομαι για τσοκ για χρηση σε σκοπευτηριο παντα,γραψε μου αν θελεις την γνωμη σου για τα muller.Να σου αναφερω οτι επι 1,5 χρονο στο σκοπευτηριο παιζω με δυο κυλινδρους.Φετος σκεφτομαι να κατεβω ενα νουμερο διοτι σε χαρτονι που τεσταρισα απο 30 μετρα ειδα αρκετα κενα.Τα 4ρια ηταν σαφως καλυτερα αλλα δεν θα τα εβαζα και αυτα αριστα......
 
Γιαννη επισης ειδα οτι φορας muller chok.Επειδη ψαχνομαι για τσοκ για χρηση σε σκοπευτηριο παντα,γραψε μου αν θελεις την γνωμη σου για τα muller.Να σου αναφερω οτι επι 1,5 χρονο στο σκοπευτηριο παιζω με δυο κυλινδρους.Φετος σκεφτομαι να κατεβω ενα νουμερο διοτι σε χαρτονι που τεσταρισα απο 30 μετρα ειδα αρκετα κενα.Τα 4ρια ηταν σαφως καλυτερα αλλα δεν θα τα εβαζα και αυτα αριστα......
Φίλε μου επειδή τα έχει ο κουνιάδος μου για σκοπευτήριο τα muller u1 u0, σε αυτό το όπλο, τα πάει πολύ καλά. Γενικά απ όσο τον βλέπω είναι πολύ δυνατά. Τώρα όσο αφορά αυτό που είπες για το όπλο, δεν βρίκες ενα θεματάκι με την σκουριά και τις κάννες? Θέλω να πώ δηλαδή οτι γενικά σκουριάζουν πολύ εύκολα...
 
Φίλε μου επειδή τα έχει ο κουνιάδος μου για σκοπευτήριο τα muller u1 u0, σε αυτό το όπλο, τα πάει πολύ καλά. Γενικά απ όσο τον βλέπω είναι πολύ δυνατά. Τώρα όσο αφορά αυτό που είπες για το όπλο, δεν βρίκες ενα θεματάκι με την σκουριά και τις κάννες? Θέλω να πώ δηλαδή οτι γενικά σκουριάζουν πολύ εύκολα...
Μεχρι τωρα κανενα προβλημα!
 
Το κυνηγάς κανονικά και δεν έχει μαυρίσει κάτω στα κλειδιά? Δεν έχει βγάλει τίποτα? Ή μήπως τρώει πάστωμα μετά απο κάθε έξοδο με λάδι φουλ?
99% το δουλευω στο σκοπευτηριο.Στο κυνηγι ελαχιστα.Εχει φαει κανα δυο βροχουλες σε αγωνες.Αμεσως ομως τρωει παστωμα οπως πολυ σωστα το ειπες!
 
99% το δουλευω στο σκοπευτηριο.Στο κυνηγι ελαχιστα.Εχει φαει κανα δυο βροχουλες σε αγωνες.Αμεσως ομως τρωει παστωμα οπως πολυ σωστα το ειπες!
Αμα το αφήσεις καμιά φορά, ή το κυνηγίσεις παρατεταμένα στην μερα, δεν υπάρχει περίπτωση, σίγουρα θα βγάλει πράμα. Και στο λέω γιατι 3 έχω δει μέχρι στιγμής και τα κλειδιά κάτω μαυρίζουν πολύ εύκολα. Οπώς επίσης και οι κάννες πετάνε λίγο σκουργιά εξωτερικά εύκολα.
 
Σκεφτομαι να προβω στην αγορα ενος 725 sporter 81cm....θα ηθελα οποιος φιλος το διαθετει να μου πει τις προσωπικες τους εμπειριες!ιδιαιτερα με ενδιαφερουν οι σκανδαλες του και η αξιοπιστια του.ευχαριστω εκ των προτερων!
 
Ηλία πολύ καλή επιλογή, έχω την hunter έκδοση το έχεις δει άλλωστε και είμαι πολύ ευχαριστημένος!
Ναι μανο και εγω το γουσταρω πολυ,εξαιρετικο οπλο για τα λεφτα του,ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο cesar guerini summit sporting και να σου πω την αληθεια ανθρωποι του χωρου μου προτεινουν το δευτερο περισσοτερο!
 
Ναι μανο και εγω το γουσταρω πολυ,εξαιρετικο οπλο για τα λεφτα του,ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο cesar guerini summit sporting και να σου πω την αληθεια ανθρωποι του χωρου μου προτεινουν το δευτερο περισσοτερο!
Ηλία αυτό που σου "κουμπωνει " καλύτερα και αυτό που λέει η καρδιά σου. Τώρα αν σου κουμπωνει καλύτερα το ένα και σου αρέσει το άλλο..........εχεις πρόβλημα .hair..sarcastic.. Πάντως και τα δύο είναι εξαιρετικά όπλα. ;)
 
Ηλία αυτό που σου "κουμπωνει " καλύτερα και αυτό που λέει η καρδιά σου. Τώρα αν σου κουμπωνει καλύτερα το ένα και σου αρέσει το άλλο..........εχεις πρόβλημα .hair..sarcastic.. Πάντως και τα δύο είναι εξαιρετικά όπλα. ;)
Το δικοσου σου εχει βγει καλο??δεν βλεπω να κηκλοφορουν πολλα με 81cm κανες.Μιπος σε γελασανε??
 
Ναι μανο και εγω το γουσταρω πολυ,εξαιρετικο οπλο για τα λεφτα του,ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο cesar guerini summit sporting και να σου πω την αληθεια ανθρωποι του χωρου μου προτεινουν το δευτερο περισσοτερο!
ΗλιΑΑΑΑΑΑΑΑ......εχεις κι εσυ μργαλο κουσουρη !!!!!!!!!!! ;)
 
Back
Top