Breda 930i

κούτα benelli power bore και εμπλοκές όμως δεν άκουσα να βγαίνουν στη φόρα γιατί ; με την M2 συμφορουμίτη που άλλαξε το κουμπί και λύθηκαν οι εμπλοκές ; πόσες άλλες ακόμα M2 που δεν ξέρουμε είχαν το πρόβλημα αυτό ; μη πέσει το σπίτι και μας πλακώσει ; Browning προσωπικά τουλάχιστον μαζί με το πρόσφατο περιστατικό του φίλου έχω μετρήσει 4 όπλα με σκανδάλες με εξωλκείς και πρόβλημα όπως του φίλου που δεν λύθηκε,,,α και ένα ακόμα που έσπασαν τα κλειδιά ( εφόσον δεν έχει βγεί ο ίδιος να το πει δεν το αναφέρω ίσως να μη γράφει πλεόν ),,,Beretta 391 σειρά γιατί αλλάζετε τις γλώσσες ρε παιδιά και έχει έλλειψη η αγορά,ψάχνει να βρει ο φίλος και δεν βρίσκει .sarcastic. Beretta A300 άστο καλύτερα,,,,είπαμε όμως beretta benelli και ξερό ψωμί

η πιο σωστή κουβέντα που διάβασα στο θέμα...όλα πλέον βγάζουν προβλήματα αρκεί να μη πετύχεις το όπλο που θα το βγάλει !
 
Παυλο δεν νομίζω ρε φίλε ότι υπάρχει λόγος να αρπαζομαστε για τα οπλα... Ειδικά αν δεν βγάζουμε μεροκάματο κ από τις πωλήσεις... Καλός η κακώς έχουν πολλοί μια νοοτροπία να μην αναφέρουν τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίζουν αλλά να διαφημιζουν τα οπλα τους, τα σκύλα τους, τον εαυτό τους σαν τον καλύτερο... Κ είναι πολλοί αυτοί, είναι αλήθεια...
Από την άλλη υπάρχουν κ αυτοί που αναφέρουν τα προβλήματα τους μήπως κ βοηθήσουν κ κάποιον ακόμα χριστιανο...
Καλώς ή κακώς το διαδίκτυο επειδή χρησιμοποιείται από πολλούς κ διαφορετικούς ανθρώπους επηρεάζει μεγάλο μέρος του αγοραστικου κοινού, άλλες φορές δίκαια άλλες άδικα...
Εμενα για παράδειγμα οποίος μου λέει θα πάρω μ2, του λέω αν σου αρέσει πάρτη κ εύχομαι να βγει κ απροβληματιστη... Εμενα μου έχει βγει κ εχει κ καλή τουφεκια, έχω δει κ άλλες με εμπλοκες κ πολύ μέτριες τουφεκιες... Αντίστοιχα έχω δει κ οπλα από πολλές άλλες εταιρίες... Κ καλα κ με θέματα, ίδια μοντέλα, για ανεξάρτητους λόγους ... Συμβαίνουν δυστυχώς...
Το γιατί συμβαίνουν η τυχαίνουν είναι κάτι που λίγοι μπορούν να γνωρίζουν με σιγουριά, γεγονός είναι όμως ότι στην Ελλάδα πρέπει να έχεις κ τύχη για να σου βγει ένα όπλο καλό πλέον κ το βλέπουμε καθημερινά κ με όλες τις εταιρείες ανεξαιρέτως...
Κ στην τελική η δική μου άποψη ειδικά για τα οπλα πλέον είναι, ας λέει ο καθένας ότι θέλει, αν εγώ έχω κάτι που με ικανοποιεί, τι με νοιάζει αν όλος ο υπόλοιπος κόσμος κράζει την επιλογή μου... Εγω βλέπω, κρίνω, το χαίρομαι κ γουστάρω να κυνηγάω μαζί του, τέλος... :)
 
δεν αρπάζομαι Άρη,της ίδιας λογικής είμαι και εγώ,επίσης δεν είμαι κολλημένος με Breda ( άλλο αν είναι προτεραιότητα στις επιλογές μου ) όπως κάποιοι νομίζουν,έχω 2x Benelli Browning Beretta και μια τουρκική Armsan παλιάς κοπής αθάνατη και σκέφτομαι να μπω στο club της Beretta για άλλη μια φορά με το A400 Xtreme Plus,,,τα περισσότερα κυνήγια μου την σεζόν που μας πέρασαν τα έκανα με την Α5 δεν με βόλευε καθόλου το κοντάκι της 930,,,,άλλωστε η μόνη που δεν εχω προτείνει σαν όπλο αγοράς εδώ μέσα είναι η εταιρεία Breda

ότι προβλήματα έμαθα για το 930 και έψαξα και βρήκα ότι όντως είναι αληθινά γεγονότα εδώ στην Ελλάδα τα έγραψα μαζί με το δικό μου που είχα με τα μαμά τσοκ που το 3* ήταν παράκεντρο,,άλλα έγιναν από λάθος του χειριστή π.χ σπασμένο κοντάκι,άλλα από το εργοστάσιο,,,δεν είμαι από τους ανθρώπους που θα κρύψω κάτι δεν με ωφελεί πουθενά απεναντίας όπως λες καλό θα ήταν να το κάνει ο καθένας μας αυτό προς ώφελος όλων,,,απλά δεν μου αρέσουν οι ανακρίβειες ή κάτι που δεν γνωρίζουμε να το πετάμε σαν καραμέλα
 
Καλησπερα στη παρεα!!εγω παλι οσες φορες προσπαθησα να πω σε καποιους για προβληματα οπλων που εχω διαβασει και εχω δει στο internet αλλα και live,θεωρηθηκε πως υποστηριζω το δικο μου οπλο και μονο!!λες και εχω κατι να κερδισωορισμενοι βρε παιδια ισως να μην θελουν να ακουσουν κατι κακο οταν ειναι ερωτευμενοι και ειναι και καχυποπτοι!!επομενως τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?
 
Λοιπόν προβλήματα στην 930 απ' όσο πληροφορούμαι από παιδιά που διαβάζουν ξένα φόρουμ και μας τα λένε και το ψάχνουμε μετά όπως ο milvus και ο Νικολής έχουν παρουσιαστεί μόνο στην Ελλάδα .στην Αμερική και στην Ιταλία η 930 δεν ξέρει τι πάει να πει εμπλοκή.οταν λοιπόν Αμερική κοστίζει τ όπλο 2.600 δολλάρια Ιταλία περίπου 2.200 ευρώ κι εδώ 1600 και 1500 αυτό αυτομάτως κάπου με βάζει σε υποψίες.μηπως παίρνουν τα επιστρεφόμενα προβληματικά και τα πασάρουν εδώ?μήπως γίνεται κάτι άλλο ? Δε ξέρω τι να υποθεσω
 
Όσο ρίχνω το όπλο ενθουσιάζομαι ακόμα περισσότερο....το 4αρι του κάνει παπαδες!γενικά δείχνει πολύ καλή συμπεριφορά το όπλο....τελικά δεν είναι τυχαία η τιμή του σε Αμερική και Ιταλία...ίσως πρέπει να ψάξουμε γιατί κοστίζει τόσο χαμηλότερα στην Ελλάδα!

μεγαλη κουβεντα φιλε αυτο οπως και με καποιες benelli μ2 950 ευρω και αλλες με 1600 οπως πχ του Αρη ειναι δυνατον να ειναι ιδιες? ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ παιζει ρολο στα οπλατι θα σου βγει οπως στα αυτοκινητα

δεν αρπάζομαι Άρη,της ίδιας λογικής είμαι και εγώ,επίσης δεν είμαι κολλημένος με Breda ( άλλο αν είναι προτεραιότητα στις επιλογές μου ) όπως κάποιοι νομίζουν,έχω 2x Benelli Browning Beretta και μια τουρκική Armsan παλιάς κοπής αθάνατη και σκέφτομαι να μπω στο club της Beretta για άλλη μια φορά με το A400 Xtreme Plus,,,τα περισσότερα κυνήγια μου την σεζόν που μας πέρασαν τα έκανα με την Α5 δεν με βόλευε καθόλου το κοντάκι της 930,,,,άλλωστε η μόνη που δεν εχω προτείνει σαν όπλο αγοράς εδώ μέσα είναι η εταιρεία Breda
Την plus θα την δουμε απο τα τεστ των αμερικανων σε λιγο καιρο που εχουν παρει τα οπλα για να κανουν τεστ σε πραγματικες συνθηκες . Παυλο αληθεια το Βερεττα σου ποσο ΚΩΝΟ εχει ,Το DT εχεις η το 692?
 
Λοιπόν προβλήματα στην 930 απ' όσο πληροφορούμαι από παιδιά που διαβάζουν ξένα φόρουμ και μας τα λένε και το ψάχνουμε μετά όπως ο milvus και ο Νικολής έχουν παρουσιαστεί μόνο στην Ελλάδα .στην Αμερική και στην Ιταλία η 930 δεν ξέρει τι πάει να πει εμπλοκή.οταν λοιπόν Αμερική κοστίζει τ όπλο 2.600 δολλάρια Ιταλία περίπου 2.200 ευρώ κι εδώ 1600 και 1500 αυτό αυτομάτως κάπου με βάζει σε υποψίες.μηπως παίρνουν τα επιστρεφόμενα προβληματικά και τα πασάρουν εδώ?μήπως γίνεται κάτι άλλο ? Δε ξέρω τι να υποθεσω

χωρίς πλάκα λες από σπόντα να πήρα κανένα από αυτά μιας και ηταν η 1η φουρνιά ; think

μεγαλη κουβεντα φιλε αυτο οπως και με καποιες benelli μ2 950 ευρω και αλλες με 1600 οπως πχ του Αρη ειναι δυνατον να ειναι ιδιες? ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ παιζει ρολο στα οπλατι θα σου βγει οπως στα αυτοκινητα


Την plus θα την δουμε απο τα τεστ των αμερικανων σε λιγο καιρο που εχουν παρει τα οπλα για να κανουν τεστ σε πραγματικες συνθηκες . Παυλο αληθεια το Βερεττα σου ποσο ΚΩΝΟ εχει ,Το DT εχεις η το 692?

Γιαννάρα το λιγουρευομαι πολύ αυτό το όπλο,το 692 έχω με 36εκ
 
Λοιπόν προβλήματα στην 930 απ' όσο πληροφορούμαι από παιδιά που διαβάζουν ξένα φόρουμ και μας τα λένε και το ψάχνουμε μετά όπως ο milvus και ο Νικολής έχουν παρουσιαστεί μόνο στην Ελλάδα .στην Αμερική και στην Ιταλία η 930 δεν ξέρει τι πάει να πει εμπλοκή.οταν λοιπόν Αμερική κοστίζει τ όπλο 2.600 δολλάρια Ιταλία περίπου 2.200 ευρώ κι εδώ 1600 και 1500 αυτό αυτομάτως κάπου με βάζει σε υποψίες.μηπως παίρνουν τα επιστρεφόμενα προβληματικά και τα πασάρουν εδώ?μήπως γίνεται κάτι άλλο ? Δε ξέρω τι να υποθεσω
Καποτε αυτο ειχε γραφει...οτι...τα διαλογης για ελλαδα...who knows
 
Να αναφέρω και κάτι που δεν μου άρεσε στο όπλο...αυτό είναι η εισαγωγή τον φυσιγγίων στην αποθήκη...ίσως να μην είναι όσο χρησιμοποιημενη πρέπει ακόμα...αλλά θα την ήθελα λιγότερο σκληρή...θέλει μια μικρή πίεση για να μπει!
 
Να αναφέρω και κάτι που δεν μου άρεσε στο όπλο...αυτό είναι η εισαγωγή τον φυσιγγίων στην αποθήκη...ίσως να μην είναι όσο χρησιμοποιημενη πρέπει ακόμα...αλλά θα την ήθελα λιγότερο σκληρή...θέλει μια μικρή πίεση για να μπει!
Δεν έχει δουλευτεί τ όπλο και είναι ακόμα σκληρό το ελατήριο.οσο τη δουλεύεις τόσο θα μαλακωνει
 
Δεν έχει δουλευτεί τ όπλο και είναι ακόμα σκληρό το ελατήριο.οσο τη δουλεύεις τόσο θα μαλακωνει
ρίιιιιξε φυσίγγια θα γλυκάνει,,,,αδούλευτω το πήρες
Ζωή να έχω...καίω φυσιγγακια...άντε να δούμε!
 
χωρίς πλάκα λες από σπόντα να πήρα κανένα από αυτά μιας και ηταν η 1η φουρνιά ; think



Γιαννάρα το λιγουρευομαι πολύ αυτό το όπλο,το 692 έχω με 36εκ

φιλε τοτε αφου εχεις τις ιδιες κανες με την xtreme plus για πες στο κυνηγι πως τις εχεις δει γιατι στο σκοπευτηριο ξερουμε.sarcastic. σε εχω δει για τον μηχανησμο ξερουμε απροβληματιστος εκτος απο μια περιπτωση ενος φιλου εδω που εσπασε το σιδηροδρομο του κλειστρου:mad:
 
Back
Top