BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Κυριε Πετρο το παρτε ¨ το Αμερικανικο¨ ειναι μια μεγαλη κουβεντα και σηκωνει μια πολυ μεγαλυτερη συζητηση.
Σαν Ελληνας θελω να βοηθησω τις προσπαθειες των Ελληνων που τολμουν αυτες τις δυσκολες εποχες.
Αλλα δεν φτανει να προσπαθησω ΜΟΝΟΝ εγω......πρεπει να εκτιμησει και η απεναντι μερια ,την δυσκολια της εποχης.
Οταν λοιπον θεωρω και πιστευω οτι εναν προιον ειναι υπερτιμημενο...οποιο και να ειναι αυτο...ναι θα παρω το Αμερικανικο το Ιταλικο το Γαλλικο.....
Ενα τρανο παραδειγμα τα φυσιγγια......Ο μολυβδος εχει παει στον πατο.......και εδω τα σκαγια ανεβαινουν......
τα εισαγωγης τα βρισκεις φθηνοτερα απο τα Ελληνικα.....
Συγνωμη κιολλας αλλα δεν θα πληρωσω παραπανω ....γιατι ειναι ελληνικα.
Μονον αυτη την δυναμη εχω σαν καταναλωτης,να πιεσω και εγω με τον τροπο μου τον καθε κατασκευαστη.....
Κ.Φίλιππα για τα φυσίγγια συμφωνώ εν μέρει, αλλά για τα τσοκ κάνουμε τώρα μια συζήτηση που βρίσκω ότι δεν θα έπρεπε,το βρίσκω πραγματικά μικροπρέπεια! Πόσο δηλαδή θα έπρεπε να κοστίζει ενα τσοκ με μοναδικά χαρακτηριστικά, φοβερή ποιότητα, άψογο σέρβις και εγγύηση ΕΦΌΡΟΥ ΖΩΗΣ!!!???? Άντε και το πουλούσε 70€ ,για το 20αρικο γίνεται όλος ο σαματάς???? για να καταλάβω..???
 
Διαβάζοντας κάποιος άπειρος αυτην την ενότητα θα προβληματιστει και θα μπει σε εξοδα αδικα. Ως επι το πλείστων φιλε μου δεν χρειάζεται κατι έξτρα για να κανεις ενα αποδοτικό κυνήγι. Τους καλύτερους κυνηγούς που συναντάω δεν αναλώνονται πανω σε αυτα. Τα τσοκ ειναι για ακριβά γούστα και οι εταιρίες που τα φτιάχνουν το γνωρίζουν πολυ καλά και αν εισαι και λιγακι αρωστος (παθων) μπορει να φτασεις τα τσοκ να ειναι ποιο ακριβα απο το ντουφέκι ασε που δεν θα ξέρεις ποιο να προτοβάλεις και οποιαδήποτε αποτυχία θα την χρεώνεις εκεί. Το μονο που τους αναγνωρίζω στα έσω έξω ειναι το εύκολο βίδωμα με το χέρι και την προστασία της κανης
 
Last edited:
Κυριε Πετρο το παρτε ¨ το Αμερικανικο¨ ειναι μια μεγαλη κουβεντα και σηκωνει μια πολυ μεγαλυτερη συζητηση.
Σαν Ελληνας θελω να βοηθησω τις προσπαθειες των Ελληνων που τολμουν αυτες τις δυσκολες εποχες.
Αλλα δεν φτανει να προσπαθησω ΜΟΝΟΝ εγω......πρεπει να εκτιμησει και η απεναντι μερια ,την δυσκολια της εποχης.
Οταν λοιπον θεωρω και πιστευω οτι εναν προιον ειναι υπερτιμημενο...οποιο και να ειναι αυτο...ναι θα παρω το Αμερικανικο το Ιταλικο το Γαλλικο.....
Ενα τρανο παραδειγμα τα φυσιγγια......Ο μολυβδος εχει παει στον πατο.......και εδω τα σκαγια ανεβαινουν......
τα εισαγωγης τα βρισκεις φθηνοτερα απο τα Ελληνικα.....
Συγνωμη κιολλας αλλα δεν θα πληρωσω παραπανω ....γιατι ειναι ελληνικα.
Μονον αυτη την δυναμη εχω σαν καταναλωτης,να πιεσω και εγω με τον τροπο μου τον καθε κατασκευαστη.....
Συμφωνώ απόλυτα
 
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα πιο είναι το συμπέρασμα patternmaster για να σε δει ο θεός Brain και τρίχες το πήρα για να δω και γω αυτά που λεν αν ισχύουν και το αποτέλεσμα να περνάνε οι φασσες στα 10 μέτρα και να μην μπορώ να πάρω μια πανωλεθρία μάπα και πάνε και 80 ευρώ δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε patternmaster και θα με θυμηθητε μπα και ξέρω
Καλησπέρα Βασίλη καλώς ήρθες. Δεν έμεινες ευχαριστημένος από τα μπρε-ιν ; Δώσε μας περισσότερα στοιχεία, το όπλο είναι στα μέτρα σου; τα φυσίγγια που έριξες ; ή ότι άλλο νομίζεις για το καλύτερο συμπέρασμα.
 
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα πιο είναι το συμπέρασμα patternmaster για να σε δει ο θεός Brain και τρίχες το πήρα για να δω και γω αυτά που λεν αν ισχύουν και το αποτέλεσμα να περνάνε οι φασσες στα 10 μέτρα και να μην μπορώ να πάρω μια πανωλεθρία μάπα και πάνε και 80 ευρώ δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε patternmaster και θα με θυμηθητε μπα και ξέρω
μέχρι τα 25-30 μέτρα με ότι και να της ριξεις θα πέσει, το χειρότερο τσοκ, το χειρότερο φυσίγγι, αν η τουφεκιά παει εκει που πρέπει η φασσα θα πεσει πατσαβουρα...πόσο μαλλον στα 10 μετρα... αυτο πιστεύω πως 90% ειναι λάθος προσκόπευση(που σ αυτα τα μέτρα δεν χρειάζεται)
 
Καλησπέρα Βασίλη καλώς ήρθες. Δεν έμεινες ευχαριστημένος από τα μπρε-ιν ; Δώσε μας περισσότερα στοιχεία, το όπλο είναι στα μέτρα σου; τα φυσίγγια που έριξες ; ή ότι άλλο νομίζεις για το καλύτερο συμπέρασμα.

Να βαλει το 3* της μανας του μηπως?Για να κανει την δουλεια του;)
 
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα πιο είναι το συμπέρασμα patternmaster για να σε δει ο θεός Brain και τρίχες το πήρα για να δω και γω αυτά που λεν αν ισχύουν και το αποτέλεσμα να περνάνε οι φασσες στα 10 μέτρα και να μην μπορώ να πάρω μια πανωλεθρία μάπα και πάνε και 80 ευρώ δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε patternmaster και θα με θυμηθητε μπα και ξέρω

Τις έπαιρνες με Patternmaster και δεν τις έπαιρνες με Brain;;;
Μάλιστα!Οκ!
Κάτι άλλο φταίει φίλε και όχι τα Brain!
 
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα πιο είναι το συμπέρασμα patternmaster για να σε δει ο θεός Brain και τρίχες το πήρα για να δω και γω αυτά που λεν αν ισχύουν και το αποτέλεσμα να περνάνε οι φασσες στα 10 μέτρα και να μην μπορώ να πάρω μια πανωλεθρία μάπα και πάνε και 80 ευρώ δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε patternmaster και θα με θυμηθητε μπα και ξέρω
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μιας και με την εγγραφή σου είναι το πρώτο ποστ εδώ.
Αναφέρεσαι σε δυο κατασκευάστριες εταιρείες τσοκ γενικά και αόριστα. Θα βοηθούσε να αναφέρεις ποιους τύπους χρησιμοποίησες καθώς και ποιες συσφίξεις της κάθε εταιρείας ώστε να έχουμε μια πιο σαφή εικόνα...
 
Λοιπόν παιδιά καλησπέρα πιο είναι το συμπέρασμα patternmaster για να σε δει ο θεός Brain και τρίχες το πήρα για να δω και γω αυτά που λεν αν ισχύουν και το αποτέλεσμα να περνάνε οι φασσες στα 10 μέτρα και να μην μπορώ να πάρω μια πανωλεθρία μάπα και πάνε και 80 ευρώ δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε patternmaster και θα με θυμηθητε μπα και ξέρω
¨Ερχομαι και εγώ με την σειρά μου σαν κάτοχος Brain TM και Anaconda Long Range να πω οτι τo brain κεντάει,δεν θα πω παραπάνω πράγματα τα έχουμε πει πάλι λίγο πολύ...
 
Την αγορά του Brain την είχα κάνει ακριβώς ένα χρόνο πριν την πώληση την έκανα πριν μια βδομάδα . Για το Brain δεν θυμάμαι την ήταν ml , lr κάτι τέτοιο
Φιλε μου καλέ δεν μπορω να σκεφτώ έναν κυνηγό - σκοπευτη κ.ο.κ να εχει αγοράσει ενα τσοκάκι και να μην θυμάται την σύσφίξή του, πρώτη φορά το ακούω αυτό και συγγνώμη που ειμαι δύσπιστος και καχύποπτος.
Οταν γραφεις για τα πατερνμαστερ ολα καλά ,οταν αναφέρεσαι στα Brain το σεναριο μπαζει και σκέφτομαι φίδια και δεν εννοώ τα ανακόντα:cool:
 
Καταθέτω άλλη μια ωραία εικόνα που έχω από Brain. Άλλαξα το όπλο λόγω ανωτέρας βίας.. .μην τα λέμε πάλι. Πέρυσι αγόρασα το Bell για την xanthos τηλεφώνησα λοιπόν στον κ. Σωτηροπούλο και με την μια μου το άλλαξε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Δεν σας κρύβω ότι το εκτιμώ ιδιαίτερα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top