BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Γιώργο διάβασε αυτό και δες και αυτήν την φωτό για να καταλάβεις.
D1YX52
 
Καταρχήν συγχαρητήρια για την προσπάθεια επικράτησης στον παγκόσμιο χώρο κατασκευών και εμπορίας ειδών κυνηγίου-σκοπευτηρίου.
Μετά από παρακολούθηση της πορείας σας όσο είναι εφικτό αυτό από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με χαρά βλέπω έναν Έλληνα που απευθύνετε και έξω από
τα σύνορα της πατρίδας του. Στις μέρες μας βέβαια επιβάλετε μιας και η σύνδεση των αγορών έχει γίνει σχετικά εύκολη με τις υπηρεσίες του διαδικτύου.
Μάλιστα βλέπω πως έχετε την στάση αυτήν που τόσο ζήλευα σε αντιπροσωπείες του εξωτερικού. Όχι πουλάω και σε ξεχνάω.......απαντάτε σε όλους, λύνετε απορίες και προβλήματα,
γενικά στέκεστε πίσω από το προιόν σας. Φυσικά κάποιος αν δεν το έχει καταλάβει αυτό.....δυστυχώς δεν έχει θέση στην αγορά.
Μεγάλη πρόκληση το κοινό της Αμερικής.........εκεί και αν πρέπει να βάλετε τα δυνατά σας. Και πάλι συγχαρητήρια.( Δεν βοήθησε και η αξιολόγηση του κυρίου Winston-περίμενα να διαβάσω καλά λόγια - ο Randy πάλι στο shotgun world γράφει τα χειρότερα ).
Δεν μπορώ σε αυτό το σημείο να μην αναφέρω τις ομοιότητες του προιόντος σας με αυτό του Muller στην Αμερική καθώς του ιδίου σας με τον προαναφερόμενο στην προώθηση
και υποστήριξη του. Μπορεί ίσως να μην συμφωνήσετε για λόγους marketing σε μια σελίδα ανοικτή σε όλους πάντως τα προιόντα έχουν την ίδια φιλοσοφία αποτελέσματος και αυτό
δυσκολεύει την προσπάθειά ασς, οπότε σας αξίζουν διπλοί έπαινοι.
Και πάλι εύχομαι τα καλύτερα.
 
Last edited:
Τρία brain έχει ο αδελφός μου στο blaser F16 με περιπου 6000 τουφεκιές σύνολο και τα τρία και ειναι πολυ ευχαριστημένος!
Επισης φέτος ο φίλος μου ο Μιχάλης ο λαγοκυνηγος πήρε το ΤM! Έχει αδυναμία στα κλειστά τσοκ εχοντας δοκιμάσει παρά πολλά τσοκ σε λαγο και σε πίνακα! έχει πάρει μέχρι τωρα 25 λαγούς περιπου με το TM crio plus και μου λέει οτι ειναι παρά πολυ καλο και όντως τα brain ειναι τσοκ τσάντας! Φέτος του έχει φυγει μόνο ενας λαγος αυτος που σκότωσα εγω ο πολυ μακρυνος με το Remington nitro magnum.του έριξε μόνο μια τουφεκια καθώς προσαλεψε μακρια και μετά γύρισε ένα μικρό ύψωμα και δεν φαινόταν!
 
Έχει κάποιος φίλος το mr σε σπείρωμα optima plus για να το δοκιμάσω στην breda μου...??Με αυτά που υπόσχεται μάλλον κάτι τέτοιο ψάχνω!
Έχει κάποιος φίλος το mr σε σπείρωμα optima plus για να το δοκιμάσω στην breda μου...??Με αυτά που υπόσχεται μάλλον κάτι τέτοιο ψάχνω!
Ηλία πρέπει να το κυνηγισεις το τσοκ,με το να το δοκιμασεις με μερικά φυσίγγια δεν πιστεύω να βγαλεις συμπεράσματα, λίγο η βιασύνη λίγο η προσκοπευση λίγο τα μετρα του κοντακιου....χάνουμε τα θηράματα και τα ρίχνουμε στα τσοκ. Εγώ έχω σχεδόν όλη τη σειρα και δεν τα αλαζω με τίποτα......
 
Τρία brain έχει ο αδελφός μου στο blaser F16 με περιπου 6000 τουφεκιές σύνολο και τα τρία και ειναι πολυ ευχαριστημένος!
Επισης φέτος ο φίλος μου ο Μιχάλης ο λαγοκυνηγος πήρε το ΤM! Έχει αδυναμία στα κλειστά τσοκ εχοντας δοκιμάσει παρά πολλά τσοκ σε λαγο και σε πίνακα! έχει πάρει μέχρι τωρα 25 λαγούς περιπου με το TM crio plus και μου λέει οτι ειναι παρά πολυ καλο και όντως τα brain ειναι τσοκ τσάντας! Φέτος του έχει φυγει μόνο ενας λαγος αυτος που σκότωσα εγω ο πολυ μακρυνος με το Remington nitro magnum.του έριξε μόνο μια τουφεκια καθώς προσαλεψε μακρια και μετά γύρισε ένα μικρό ύψωμα και δεν φαινόταν!
Γιάννη για τα τσοκ δεν έχω αμφιβολία ξέρω οτι την κανουν την δουλειά τους αλλά ρε συ κάτσε ,κάτσε λίγο 25 ΛΑΓΟΥΣ μέχρι τώρα??? Ρε γιαυτό τους κυνηγούς και τους ψαράδες τους λένε ψεύτες.....sarcastic.
 
Ηλία πρέπει να το κυνηγισεις το τσοκ,με το να το δοκιμασεις με μερικά φυσίγγια δεν πιστεύω να βγαλεις συμπεράσματα, λίγο η βιασύνη λίγο η προσκοπευση λίγο τα μετρα του κοντακιου....χάνουμε τα θηράματα και τα ρίχνουμε στα τσοκ. Εγώ έχω σχεδόν όλη τη σειρα και δεν τα αλαζω με τίποτα......
Τα μέτρα μου είναι καλά,σπάνια τα βάζω με κάτι άλλο πέρα από τον εαυτό μου επομένως θα το καταλάβω πιστεύω το τσοκακι....ο πατέρας μου είναι απόλυτα ικανοποιημένος αλλά σε σπείρωμα crio!
 
Τα μέτρα μου είναι καλά,σπάνια τα βάζω με κάτι άλλο πέρα από τον εαυτό μου επομένως θα το καταλάβω πιστεύω το τσοκακι....ο πατέρας μου είναι απόλυτα ικανοποιημένος αλλά σε σπείρωμα crio!
Αφού εχεις δικο σου άνθρωπο που το έχει και είναι ευχαρίστημενος δεν χρειάζεται κάτι παρα πέρα. Πάτε παρέα η πάρε το όπλο του και δοκίμασε το.και στο δικο σου το όπλο πιστεύω το μρ ίδια τουφέκια θα βγάλει.
 
Αφού εχεις δικο σου άνθρωπο που το έχει και είναι ευχαρίστημενος δεν χρειάζεται κάτι παρα πέρα. Πάτε παρέα η πάρε το όπλο του και δοκίμασε το.και στο δικο σου το όπλο πιστεύω το μρ ίδια τουφέκια θα βγάλει.
Θεωρώ πως η κάθε κανη ανταποκρίνεται διαφορετικά!στην δική του κάνει ανταποκρίνεται εξαιρετικά...για αυτό μου έχουν μπει ιδέες!
 
Θεωρώ πως η κάθε κανη ανταποκρίνεται διαφορετικά!στην δική του κάνει ανταποκρίνεται εξαιρετικά...για αυτό μου έχουν μπει ιδέες!
Οντως μπορεί και εγώ crio plus έχω,και μου τα παει ωραια. Νομιζω έχει ο καπετάνιος Breda και δουλεύει brain είναι πολύ γνωστής ρώτησε τον
 
Τρία brain έχει ο αδελφός μου στο blaser F16 με περιπου 6000 τουφεκιές σύνολο και τα τρία και ειναι πολυ ευχαριστημένος!
Επισης φέτος ο φίλος μου ο Μιχάλης ο λαγοκυνηγος πήρε το ΤM! Έχει αδυναμία στα κλειστά τσοκ εχοντας δοκιμάσει παρά πολλά τσοκ σε λαγο και σε πίνακα! έχει πάρει μέχρι τωρα 25 λαγούς περιπου με το TM crio plus και μου λέει οτι ειναι παρά πολυ καλο και όντως τα brain ειναι τσοκ τσάντας! Φέτος του έχει φυγει μόνο ενας λαγος αυτος που σκότωσα εγω ο πολυ μακρυνος με το Remington nitro magnum.του έριξε μόνο μια τουφεκια καθώς προσαλεψε μακρια και μετά γύρισε ένα μικρό ύψωμα και δεν φαινόταν!
Το έχει αγγίξει το ΤΜ το χέρι το μήδα γι αυτό .yel.:D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top