BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Δεν αντεληβην....:cool:
Ε ρε Κωστή, όταν με φουλ τσοκ ρίχνεις πολύ καλά κοντά-μακριά, πρέπει να είσαι κάτι σαν τον George Digweed... Όπως ορθώς αντελήφθη ο Staff Γιώργος!
(Συγγνώμη που άργησα να το διευκρινίσω, αλλά ήμουν σε provatina meeting :cool: )
 
Ένα τέτοιο event θα έδειχνε πόσο δίκιο έχει ο Κυπριδημος με ένα καλό φυσιγγι θα έβλεπες πιο εμφανείς διάφορες μεταξύ φυσιγγίων στο ίδιο κουτί παρά μεταξύ τσοκ .
Προσωπικα δεν ψαχνω να βρω ποιος εχει το δικαιο αλλα αυτο που θα πληρωσω να ανταποκριθει στις αναγκες μου .Αν λοιπον υπαρχει τροπος εκ των προτερων να εχω μια χειροπιαστη εικονα ειναι βοηθεια αποφασης για μενα.Και εξηγουμε απλα θελω να αγορασω ενα μοτο η αυτοκινητο εχουν οι πωλητες ενα για test dive το δοκιμαζεις και εχεις αποψη .Στην προκειμενη οσοι ακολουθουν τετοια πολιτικη πωλησεων θελουν να εκτεθουν για να μην πωλήσουν; Δεν νομιζω να μην αρεσει σε καποιον η δυνατοτητα αυτη.Να μην ανακατευουμε στην κουβεντα μας ακραια παραδειγματα διοτι οπως εχω ηδη εξηγησει με μια παρουσιαση ολα θα ησαν στη θεση τους στο μυαλο του καθενος μας.Μεγαλες εταιρείες στο χωρο μας κανουν event και παρουσιαζουν τα προιοντας τους τα δοκιμαζουν σκοπευτες εγκριτοι δημοσιογράφοι υποψηφιοι αγοραστες καλοπιστα σε μια συναξη γιορτης πραγμα το οποιο αυτο προτεινα και εγω και ειμαι σιγουρος οτι ολοι θα μεναμε ευχαριστημενοι αλλα και γενικως και ειδικως κερδισμενοι.Για μενα το θεμα εχει τελειωσει ασκοπη κουβεντα να γινεται ερχομαι παλι στον προσωπικο μου παρονομαστη που ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ.Καλη συνεχεια στο post αυτο δεν ωφελει χωρις τον νοικοκυρη να καθομαι καλεσμενος στο σπιτι του και ο νοικοκυρης στο post αυτο ειναι ο κ.Σωτηροπουλος και θα το πω και λαικα ΤΟΣΚΑΣΕ Ο ΚΛΑΡΙΤΖΗΣ ΣΧΟΛΑΣΕ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ.
 
Ε ρε Κωστή, όταν με φουλ τσοκ ρίχνεις πολύ καλά κοντά-μακριά, πρέπει να είσαι κάτι σαν τον George Digweed... Όπως ορθώς αντελήφθη ο Staff Γιώργος!
(Συγγνώμη που άργησα να το διευκρινίσω, αλλά ήμουν σε provatina meeting :cool: )
Εγώ αντεληβην παααρα πολύ καλά την παρατήρηση σου. Αυτό που εσύ δεν κατάλαβες είναι ότι αυτό που έγραψα, δεν ήταν για να δηλώσω τις σκοπευτικές μου ικανότητες, αλλά να καταθέσω την ΓΝΩΜΗ μου, ότι αν και σφιχτό η σχεδίαση του βοηθάει μετριοτατους σκοπευτές σαν εμένα. Καλημέρα σας καλά ταξίδια ήρεμες θάλασσες......
 
Αν δεν ξεφύγουμε από την λογική του "όσα περισσότερα σκάγια τόσο καλύτερα" δεν πρόκειται ποτέ να καταλάβουμε ότι η "καλή" κατανομή είναι τελείως προσωπική και εξαρτάται από το θήραμα, την απόσταση και την ικανότητά μας.
Και τα "λίγα" σκάγια "σκοτώνουν" αξιοπρεπέστατα.

Δυστυχώς ή ευτυχώς τα πάντα μπορούν να μετρηθούν από μια φωτογραφία μιας κατανομής.
Τώρα τι συμπεράσματα βγαίνουν μόνο από μια, με ασταθή φυσίγγια, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.
 
Last edited:
Προσωπικα δεν ψαχνω να βρω ποιος εχει το δικαιο αλλα αυτο που θα πληρωσω να ανταποκριθει στις αναγκες μου .Αν λοιπον υπαρχει τροπος εκ των προτερων να εχω μια χειροπιαστη εικονα ειναι βοηθεια αποφασης για μενα.Και εξηγουμε απλα θελω να αγορασω ενα μοτο η αυτοκινητο εχουν οι πωλητες ενα για test dive το δοκιμαζεις και εχεις αποψη .Στην προκειμενη οσοι ακολουθουν τετοια πολιτικη πωλησεων θελουν να εκτεθουν για να μην πωλήσουν; Δεν νομιζω να μην αρεσει σε καποιον η δυνατοτητα αυτη.Να μην ανακατευουμε στην κουβεντα μας ακραια παραδειγματα διοτι οπως εχω ηδη εξηγησει με μια παρουσιαση ολα θα ησαν στη θεση τους στο μυαλο του καθενος μας.Μεγαλες εταιρείες στο χωρο μας κανουν event και παρουσιαζουν τα προιοντας τους τα δοκιμαζουν σκοπευτες εγκριτοι δημοσιογράφοι υποψηφιοι αγοραστες καλοπιστα σε μια συναξη γιορτης πραγμα το οποιο αυτο προτεινα και εγω και ειμαι σιγουρος οτι ολοι θα μεναμε ευχαριστημενοι αλλα και γενικως και ειδικως κερδισμενοι.Για μενα το θεμα εχει τελειωσει ασκοπη κουβεντα να γινεται ερχομαι παλι στον προσωπικο μου παρονομαστη που ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ.Καλη συνεχεια στο post αυτο δεν ωφελει χωρις τον νοικοκυρη να καθομαι καλεσμενος στο σπιτι του και ο νοικοκυρης στο post αυτο ειναι ο κ.Σωτηροπουλος και θα το πω και λαικα ΤΟΣΚΑΣΕ Ο ΚΛΑΡΙΤΖΗΣ ΣΧΟΛΑΣΕ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ.
Τι σχέση έχει ένα σωληνάκι 5-7 εκατοστά με ένα αυτοκίνητο των χιλιάδων εξαρτημάτων .Ακόμα και μεγάλες διαφορές να είχαν τα τσοκ μεταξύ τους,ο περισσότερος κόσμος δεν θα μπορούσε να τις εκμεταλλευτεί γιατί οι βολές δεν είναι σταθερές.Ο μύθος και η προσδοκία πουλάει , ο πίνακας είναι ξεβρακωμα και εκεί τελειώνει το πανηγύρι.
 
Ο Κώστας ρίχνει πάρα πολύ καλά ,.. τον έχω δει.
Στους αγώνες βαριέται να περιμένει.

Χωρίς πλάκα ο Κώστας ρίχνει πολύ καλά.Τους αγώνες δεν συμπαθεί γιατί δεν μπορει να τους διαχειριστεί ακόμα καλά.

Eγω χωρις να εχω εμπειρια απο σκοπευτηριο και αγωνες.....Αυτο που ειδα στον Κωστη...
1ον. Ειναι αυτο που λεμε ειναι ΄΄και γαμω τα παιδια''.....ανθρωπος εξω καρδια...και παντα με τον καλο λογο στα χειλη του !!!
2ον. Στους αγωνες αγχωνεται ....και χανει ευκολα δισκακια... Οτι ειναι ριχνει καλα ειναι γεγονος...!!!

Καλημερα φιλοι μου !!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top