Blaser Team

και η βάση του F16 προσφέρεται για....σκάλισμα
Καλοτούφεκο να είναι και να το παραλάβεις σύντομα!
Αν δεν το έχεις παραγγείλει σκαλιστό μην διανοηθείς να το σκαλίσεις μετά! Έχουν παρά πολύ σκληρή βάση και αν δεν αποσκληρηνθεί δεν μπορεί να σκαλιστεί!! Κυκλοφορούν πολλά τέτοια κατεστραμμένα από τέτοια παρέμβασή!
 
5.000 ειχε δωσει πριν 2 χρονια ενας γνωστος σε Ιταλο καλλιτεχνη για σκαλισμα σε ποζε , δεν πρεπει να ειναι στο χερι με 1800 φιλε

Δημήτρη έχεις δίκιο...δεν είναι στο χέρι....με laser βαθύ σκάλισμα είναι....και εάν δεις πόσα φτιάχνονται με αυτήν την τεχνολογία πλέον και <<λένε>> στο χέρι θα τρελαθείς όπως τρελάθηκα και εγώ όταν το έψαξα....
 
αυτά είναι ακριβά γούστα Στέλιο...και όμως έχουν πελατεία....
Ακριβά γούστα ναι.
Ας πούμε μ'αρέσουν τα ακριβά όπλα και αν είχα τα χρήματα θα τα αγόραζα.

Αλλά πάντα στις απλές εκδόσεις.

Να πάρω blaser 3000€ ok.

Να πάρω krieghoff ή perazzi 10000€

Αλλά όχι 1800€ για αυτό το σκάλισμα ή 2000€ για πιο όμορφο ξύλο.

Έτσι το βλέπω εγώ.

Όχι ότι έχω δίκιο και κάποιος που θέλει σκάλισμα ή ξύλα ότι έχει άδικο.

Προς θεού ο καθένας ότι γουστάρει κι αγαπάει.
 
Ακριβά γούστα ναι.
Ας πούμε μ'αρέσουν τα ακριβά όπλα και αν είχα τα χρήματα θα τα αγόραζα.

Αλλά πάντα στις απλές εκδόσεις.

Να πάρω blaser 3000€ ok.

Να πάρω krieckof ή perazzi 10000€

Αλλά όχι 1800€ για αυτό το σκάλισμα ή 2000€ για πιο όμορφο ξύλο.

Έτσι το βλέπω εγώ.

Όχι ότι έχω δίκιο και κάποιος που θέλει σκάλισμα ή ξύλα ότι έχει άδικο.

Προς θεού ο καθένας ότι γουστάρει κι αγαπάει.

ένα προϊόν είναι και αυτό Στέλιο....άλλοι το θέλουν έτσι άλλοι αλλιώς....φυσιολογικό είναι ...εγώ να σου πω την αλήθεια έχω ένα θέμα με τα ...ξύλα....μου αρέσει ένα κομμάτι ρίζας καρυδιάς....μου φτιάχνει την διάθεση όταν βλέπω το όπλο.....και πίστεψε με και αυτό είναι μέσα στο θέμα....οπλόφιλος....αλλιώς όπως μου είχε μια φορά ένας ψυχίατρος που είχα πάει να πάρω το χαρτί για την έκδοση του δελτίου κατοχής ενός ακόμα όπλου που είχα αγοράσει....μα γιατί πέρνεται άλλο δεν έχετε ένα να κυνηγάτε;;;; και απάντησα στον ψυχίατρο.....είναι η τρέλα μας γιατρέ..yel..yel. πάλι καλά που έδωσε το χαρτί
 
ένα προϊόν είναι και αυτό Στέλιο....άλλοι το θέλουν έτσι άλλοι αλλιώς....φυσιολογικό είναι ...εγώ να σου πω την αλήθεια έχω ένα θέμα με τα ...ξύλα....μου αρέσει ένα κομμάτι ρίζας καρυδιάς....μου φτιάχνει την διάθεση όταν βλέπω το όπλο.....και πίστεψε με και αυτό είναι μέσα στο θέμα....οπλόφιλος....αλλιώς όπως μου είχε μια φορά ένας ψυχίατρος που είχα πάει να πάρω το χαρτί για την έκδοση του δελτίου κατοχής ενός ακόμα όπλου που είχα αγοράσει....μα γιατί πέρνεται άλλο δεν έχετε ένα να κυνηγάτε;;;; και απάντησα στον ψυχίατρο.....είναι η τρέλα μας γιατρέ..yel..yel. πάλι καλά που έδωσε το χαρτί
Εμένα ο ψυχίατρος όταν πήγα να ανανεώσω την άδεια διότι είχε περάσει η δεκαετία με χαιρέτησε 10 φορές δια χειρός.

Δεν με άφηνε να φύγω.

Με χαιρετούσε....Μετά μου πιάνε πάλι την κουβέντα και ξανά.

Και λέω ή τσεκάρει τα νεύρα μου ή χρειάζεται ψυχίατρο ο ψυχίατρος.

Άμα δεν ήταν το χαρτί θα του το έλεγα.
Αλλά λέω άσε μην τρέχω αλλού γιατί είχα πληρώσει κιόλας.
 
Το σκαλισμα σε ενα οπλο οταν γινεται στο χερι θελει απιστευτη δουλεια και πραγματικα τα αξιζει τα λεφτα του απο ενα απλο scrollwork μεχρι και κυνηγετικες παραστασεις με εμφυτευση περιγραμματος απο χρυσο..σιγουρα δεν ειναι να γινει σε οπλο χαμηλης αξιας αλλα και να γινει ειναι κατι που το κανει το οπλο μοναδικο οπως ειπε ο Ηλιας
 
1800 ευρω για σκαλίσματα είναι πολλά, βέβαια αυτός που τα έχει για να τα ξοδέψει σε κάτι τέτοιο μάλλον δε θα σκεφτεί να αγόρασει ένα φτηνότερο επιπλέον, όπλο. Αυτό που θα έπρεπε να σκεφτεί είναι μήπως θα έπρεπε να αγοράσει εξ αρχής κάτι καλύτερο με τα 3500+ 1800 των σκαλισματων.Δεν ξέρω αν υπάρχει κατι σε αυτή την τιμή, εγώ αν τα διέθετα θα το έψαχνα παντως!
 
Back
Top