Black Friday 2018

καλές οι προσφορές στα φυσίγγια παιδιά αλλά για σας εκεί κάτω......τσέκαρα μεταφορικά για 10 κουτάκια και λέει 25€ εκτός αττικής....
Εσυ όμως Κωστα έχεις τα Gorilla δίπλα σου:).
Τι λες για τα σκοπευτικά του και τα κόκκινα (32 γρ) στις τσιχλες, τα πράσινα 36 (σε ΝΟ. 5,6) για φασσες μακρυά και το Tecna Con Bora σε ΝΟ 6,7 για κοντα;
Αν τα έχεις δοκιμάσει βέβαια.
 
Απο 32αρια τα μπλε για κρύο και υγρασία χάρος!! Τα κόκκινα πολύ ωραία για πιο χαλαρές μέρες. (τσεκαρισμένα σε μπεκάτσα, τσίχλα και παπί)
Τα 34αρια εξαιρετικά σε 6-5 νούμενο που έριξα στα παπιά και στις φάσσες έτριβα τα μάτια μου.
Τα 36αρια δεν τα έχω δοκιμάσει ελπίζω να μπορέσω φέτος να τα ρίξω.
Τα 38αρια επίσης φοβερά.
Τα σκοπευτικά, τα διασποράς, τα con bora και τα tecna edition δεν τα έχω δοκιμάσει οπότε δεν έχω άποψη
 
Ότι θες τα στέλνεις Αθήνα και μετά αναλαμβάνω εγώ. ;)

Να είσαι καλά Βασίλη σε ευχαριστώ πολύ!!
Δεν θα πάρω κάτι όμως γιατί έχω γεμίσει το υπόγειο για την ώρα και δεν βλέπω και πολλά πράγματα από φάσα.....για μπεκάτσα είμαι φουλ :D
 
Εσυ όμως Κωστα έχεις τα Gorilla δίπλα σου:).
Τι λες για τα σκοπευτικά του και τα κόκκινα (32 γρ) στις τσιχλες, τα πράσινα 36 (σε ΝΟ. 5,6) για φασσες μακρυά και το Tecna Con Bora σε ΝΟ 6,7 για κοντα;
Αν τα έχεις δοκιμάσει βέβαια.
Κύριε Σπύρο το κόκκινο γαζωνει,εκτός από τρελή υγρασία που δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω,σε όλους του αλλους καιρούς φοβερό!Πήρα 5 κουτάκια μπλε να τα δοκιμάσω,το 34αρι του όπως είπε και ο Κώστας εξαιρετικό,όπως θεωρώ και το 38αρι του πολύ καλο και αρκετά γρήγορο για τόσα γραμμάρια!Τα sporting του πολύ καλά και σε αυτή την τιμή....τελεια!!!
 
Κύριε Σπύρο το κόκκινο γαζωνει,εκτός από τρελή υγρασία που δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω,σε όλους του αλλους καιρούς φοβερό!Πήρα 5 κουτάκια μπλε να τα δοκιμάσω,το 34αρι του όπως είπε και ο Κώστας εξαιρετικό,όπως θεωρώ και το 38αρι του πολύ καλο και αρκετά γρήγορο για τόσα γραμμάρια!Τα sporting του πολύ καλά και σε αυτή την τιμή....τελεια!!!

Αν τα ρίξεις με ζεστό καιρό να προσέχεις τα δόντια σου .sarcastic.
 
Back
Top