Black Friday 2018

Ήρθε σήμερα η νέα φωλίτσα της Urika μου. :)Δείχνει ποιοτικά άριστη...



















ζηλευωωωωωωωωωωω
παργαματικα πολύ καλή
έχει και στην βάση της πλαστικό μέσα για να προστατεύει πιο καλά το όπλο?
έτσι είχα δει σε ένα μαγαζί αν και μπορεί να κάνω λάθος
α και καλορίζικη:):):)
 
Σας ευχαριστώ όλους.

έχει και στην βάση της πλαστικό μέσα για να προστατεύει πιο καλά το όπλο?
έτσι είχα δει σε ένα μαγαζί αν και μπορεί να κάνω λάθος
Όχι, δεν έχει σκληρό πλαστικό μέσα αλλά η κατασκευή της είναι πιο σκληρή από τις περισσότερες που έχουμε συνηθίσει...
 
Last edited:
Όμορφη θήκη Χρήστο να τη χαρείς με υγεία!!

καλορίζικη Χρηστάρα !

Χρήστο, καλορίζικη ....

καλοριζικη Χρηστο!

ποιοτικότατη
για την τιμή της είναι λαχείο :)
Σας ευχαριστώ! Να είστε όλοι καλά!
 
καλές οι προσφορές στα φυσίγγια παιδιά αλλά για σας εκεί κάτω......τσέκαρα μεταφορικά για 10 κουτάκια και λέει 25€ εκτός αττικής....

οντως πολυ καλες οι τιμες που ειχε, αλλα με τα μεταφορικα, δυστυχως βγαιναν το ιδιο..
 
Όπως έχουμε ξαναγράψει, πολλές φορές τα μεταφορικά για αθήνα είναι μηδενικά, είτε γτ το κατάστημα στέλνει με πρακτορείο είτε γτ το κατάστημα βρίσκεται στην Αθήνα. Από κει και πέρα υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ μέσα που θα χαιρόμασταν να εξυπηρετήσουμε παιδιά εκτός Αθηνών. Συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου, επομένως όταν βλέπετε μια καλή τιμή με απαγορευτικά μεταφορικά στείλτε κανένα μνμ να ρωτήσετε αν μπορεί κάποιος από εδώ να βοηθήσει.
 
Πειτε καμια προσφορα για φυσιγγια 32-33gr για τσιχλα αν γνωριζετε..

Είχε βάλει ο Σαλαπάτας σε πολλά φυσίγγια όπως πχ στα gorilla . Σε τιμές εκτός προσφοράς, καλή τιμή έχουν κυρίως κάποια από Έλληνες βιοτέχνες, πχ Ρουμελιώτης, Κένταυρος, και άλλοι πολλοί. Σε προτρέπω να ρίξεις μια ματιά και στο θέμα Φυσίγγια για τσίχλες. Τέλος, είδα στο FB πως ο Μανδηλαράς θα βγάλει από 29/11 cyber week με προσφορά κάθε εβδομάδα σε 1 μάρκα φυσιγγίου, για να δούμε.
 
Όπως έχουμε ξαναγράψει, πολλές φορές τα μεταφορικά για αθήνα είναι μηδενικά, είτε γτ το κατάστημα στέλνει με πρακτορείο είτε γτ το κατάστημα βρίσκεται στην Αθήνα. Από κει και πέρα υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ μέσα που θα χαιρόμασταν να εξυπηρετήσουμε παιδιά εκτός Αθηνών. Συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου, επομένως όταν βλέπετε μια καλή τιμή με απαγορευτικά μεταφορικά στείλτε κανένα μνμ να ρωτήσετε αν μπορεί κάποιος από εδώ να βοηθήσει.
Μήπως καλέ μου Κύριε μπορείτε να με εξυπηρετήσετε το σκ και να με πετάξετε μέχρι την Τιθορέα και να με γυρίσετε? .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τα μεταφορικα δωρεάν είπατε.........yelling..yelling..yelling.
 
Back
Top