beretta ultra light ξεφλούδισμα βάσης

Κουκλι ποιος στο βαψε και ποσο κοστισε αν επιτρεπεται?
Παναγιώτη βέβαιος και επιτρέπεται το έστειλα στον λιακο Κωνσταντίνο στον Ασπρόπυργο ,έστειλα την βάση και των μηχανισμό της πάπιας
τα ξύλα τα έκανα εγώ.Το βάψιμο κόστισε 100 ευρω.
 
beretta_ultra_light.jpg
[/url][/IMG]
beretta_ultra_light.jpg
[/url][/IMG]
Πανέμορφο! Δείχνει ότι έγινε πολύ καλή δουλειά!
 
Συστολή διαστολή μεταλλου είναι αυτό Στέφανε και δυστυχώς το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι βαφή cerakote!!πάντως μην βιάζεσαι μπορεί να παραμείνει έτσι για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα!!!
 
Αυτό στη γωνία δίπλα στην γλώσσα μπορεί να είναι και από χτύπημα όπως το είδα αλλά μπροστά στη γωνία που έρχεται η πάπια έχει ψιλοφουσκώσει.
σε φίλο το ξεφλούδισμα αρχισε τον 2ο χρόνο....κυνήγια όχο πολλά και ο φίλος ψείρας στην συντήρηση.....την πούλησε άμεσα :)
 
σε φίλο το ξεφλούδισμα αρχισε τον 2ο χρόνο....κυνήγια όχο πολλά και ο φίλος ψείρας στην συντήρηση.....την πούλησε άμεσα :)
Εμένα έκλεισε αισίως 11 χρονια χρήσης. Να το πουλήσω δεν το σκέφτομαι καθώς ήταν το δώρο του πατέρα μου λίγο μετά που έβγαλα την πρώτη άδεια. Όποτε εδώ θα μείνει και ξεφλουδισμενη! Πιο πιθανό είναι να αποκτήσω συντομότερα ένα ποζε που θέλω...
 



Δεν το νομίζω αλλά μήπως υπάρχει κάτι που να μπορεί να γίνει στην αρχή του ξεφλουδισματος για να μην επεκταθεί;

Δυστυχώς σε όλα τα όπλα με επιμεταλλωση, δεν υπάρχει κανένας στην Ελλάδα που να μπορεί να την ξανακάνει ίδια. Αυτό που μπορείς να κάνεις ειναι σερακοτ. Μην το αμελείς ομως. Αν το αφήσεις έτσι για Χρόνια, θα αρχίσει να τρώει μέταλλο.
 
Πολυ σωστά sam δεν γίνεται κατι καλύτερο τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα το εχω ψαξη πολυ πριν το κάνω cerakote,
εκτός και το στείλουμε στο εργοστάσιο κατασκευής αλλά δεν συμφέρει,
Άλλα είναι ξεφτίλα βρε αδερφέ σοβαρές εταιρίες, να πληρωνης από αυτά που δεν σου περισσεύουν
και να ξεφτίζουν είναι κατά εμε Α Π Α ΡΑ ΔΕ ΚΤ ΟΙ ΤΕΛΟΣ αν δεν μπορούν να μην το κάνουν
Εγω το beretta το αγόρασα 2,300, ας μου έλεγαν ότι να μην το βγάζω έξω μηπως και κρυωση weather1
 
Πολυ σωστά sam δεν γίνεται κατι καλύτερο τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα το εχω ψαξη πολυ πριν το κάνω cerakote,
εκτός και το στείλουμε στο εργοστάσιο κατασκευής αλλά δεν συμφέρει,
Άλλα είναι ξεφτίλα βρε αδερφέ σοβαρές εταιρίες, να πληρωνης από αυτά που δεν σου περισσεύουν
και να ξεφτίζουν είναι κατά εμε Α Π Α ΡΑ ΔΕ ΚΤ ΟΙ ΤΕΛΟΣ αν δεν μπορούν να μην το κάνουν
Εγω το beretta το αγόρασα 2,300, ας μου έλεγαν ότι να μην το βγάζω έξω μηπως και κρυωση weather1

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ όπλο με επιμεταλλωση είχα πριν το βάψω με σερακοτ.
 
Δυστυχώς σε όλα τα όπλα με επιμεταλλωση, δεν υπάρχει κανένας στην Ελλάδα που να μπορεί να την ξανακάνει ίδια. Αυτό που μπορείς να κάνεις ειναι σερακοτ. Μην το αμελείς ομως. Αν το αφήσεις έτσι για Χρόνια, θα αρχίσει να τρώει μέταλλο.
Με την κεραμική βαφή, τα διακοσμητικά σκαλισματα παραμένουν ή καλύπτονται;
 
Back
Top