beretta ultra light ξεφλούδισμα βάσης

Γεια σας και απο μένα ένα νέο μέλος ,Σας ευχαριστώ για την αποδοχή ,το Προβλημα με το δικομου οπλο ενα beretta ultra light
ειιναι οτι εχει αρχίσει καιι ξεφλουδίζει η βαση ( ειναι Εργκαλ ) κριμα για τετοιο οπλο και για μια σοβαρη εταιρια , εχω ακουση για βαφή cerakote
το εχει κανη καποιος ? ειναι καλο ? δεν ξερω τη να κανω ,εαν βγη τελειος η επιμετάλλωση και μείνει ετσι θα εχει προβλημα,
εχετε να μου προτείνεται κατι καλύτερο,Σας ευχαριστω εκ των προτέρων για της ανταπάντησης.
 
Χρήστο Καλημέρα οι επιλογές που έχεις είναι δύο,βαφη cerakote η ανοδιωση σε αρκετές αποχρώσεις ,εάν επιλέξεις τ' πρώτη μπορείς να ρωτήσεις τον Σωτηροπουλο( brain chokes) να σου προτείνει ,τώρα για την δεύτερη λύνεις μόνο σου το όπλο και το στέλνεις στον πεππα με τις ζάντες και στο βάφει. Στον δεύτερο έχω δει sx3 που την είχε κάνει κόκκινη όπως αυτή του flanigan.
 
Kαι μετα σου λεει παρε μπερετα αξιοπιστια και ποιοτητα... .buy..buy..buy.
ανεπιτρεπτα πραγματα.
Αξιοπιστία και ποιότητα μέχρι την 391 την urica.απο κει και πέρα το μονο που έχει μείνει είναι η πολύ καλη τουφεκια των κανών τους και τα πολύ καλα μαμά τσοκ.απο κει και πέρα υπάρχει προβλημα
 
Αξιοπιστία και ποιότητα μέχρι την 391 την urica.απο κει και πέρα το μονο που έχει μείνει είναι η πολύ καλη τουφεκια των κανών τους και τα πολύ καλα μαμά τσοκ.απο κει και πέρα υπάρχει προβλημα


Ευριπιδη εχω αντιθετη αποψη καθ'οτι εχουν δει πολλα τα ματια μου εκτος απο εμενα
αλλα και σε αλλους φιλους μου μ' αυτα τα οπλα... και στα παλια μοντελα φυσικα αλλα και στα καινουρια,
οποτε κατα την αποψη μου δεν υπηρχε ουτε υπαρχει αξιοπιστια αλλα ουτε καν ποιοτητα θα ελεγα.
 
Last edited:
ευριπιδη εχω αντιθετη αποψη καθ'οτι εχουν δει πολλα τα ματια μου εκτος απο εμενα
αλλα και σε αλλους φιλους μου μ' αυτα τα οπλα... και στα παλια μοντελα φυσικα αλλα και στα καινουρια,
οποτε κατα την αποψη μου δεν υπηρχε ουτε υπαρχη αξιοπιστια αλλα ουτε καν ποιοτητα θα ελεγα.
Η 391 παρουσίασε μόνο ένα πρόβλημα που αφορά τον τροφοδότη ή γλώσσα και συνήθως εμφανίζεται μετά τις 50.000 φυσίγγια. Το πρόβλημα αυτό οφείλεται στην ατυχή επιλογή της εταιρείας να σταματήσει την παλιά κυρτή (curved) γλώσσα και να τοποθετήσει για πρώτη φορά, ίσια.
Κατά τα άλλα η 391 είναι ότι τελειότερο υπήρξε ποτέ σε μηχανισμό αερίων και συνοδεύεται από μια φαρμακερή κάννη...:)
Δεν πρέπει να έχω ξανακούσει από κανέναν άλλον ότι συμπεριλαμβανομένου του 391 και πίσω, τα όπλα αυτά δεν αξίζουν...mornin cof
Περίπτωση; :cool:
 
Ευριπιδη εχω αντιθετη αποψη καθ'οτι εχουν δει πολλα τα ματια μου εκτος απο εμενα
αλλα και σε αλλους φιλους μου μ' αυτα τα οπλα... και στα παλια μοντελα φυσικα αλλα και στα καινουρια,
οποτε κατα την αποψη μου δεν υπηρχε ουτε υπαρχει αξιοπιστια αλλα ουτε καν ποιοτητα θα ελεγα.
Επειδή ήμουν κάτοχος 2 Utica την μια την έχω ακόμα και την αλλη την πήρε φίλος αυτα τα όπλα έχουν απ ολα.ποτε δεν έχουν δημιουργήσει ουτε ενα προβλημα.ούτε ξεβαματα ουτε τιποτα.και απο τουφεκιες απλα φωτια
 
beretta_ultra_light.jpg
[/url][/IMG]
 
Greek hunter σε ευχαριστώ για της πληροφορίες !! ,Μήπως λέγεται πεττας και οχι πεππας αυτός με την ανοδίωση,γιατι στην αναζήτηση που έκανα πεττα βρηκα
ο Καβαλιώτης είναι ο Σκλάβης και κάνει φοβερή δουλειά, έχω δει βαμμένο μπερέτα, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!! αν μπεις στην σελίδα του θα δεις πολλές δουλείες του..
 
Back
Top