Beretta Team

IMG_20230219_150419.jpg
Μετά από 20 χρόνια χρήσης και κάμποσες χιλιάδες φυσίγγια,ήρθε η ώρα να αλλαχτεί το επανατατικό.
Χτες μου έκανε εμπλοκουλα σε ρουαγιαλ και μου στέρησε πιθανότατο ντουμπλεδακι...
Δεν πειράζει!
Ήταν μόλις το δεύτερο "δαγκωμα"σε όλα αυτά τα χρόνια!
Τα ωραία της,άφθονα!!🥰
 
View attachment 67241Σε όλα έρχεστε δεύτεροι
Βρε φαρμακόγλωσσα αχαχαχα
Είναι η 3* αυτή, δεν το είδες πάνω αριστερά ;
Η full βγήκε πρώτη.

Τα τελειότερα όπλα στον κόσμο αυτή την στιγμή.
Όλα τα άλλα προσπαθούν να της μοιάσουν.

Σώθκα σλέου.
 
Καλησπέρα!. Πήγα να καθαρίσω την 390 του Μπατζανάκη μου και δεν έμπαινε η ασφάλεια στην σκανδάλη, είχε μείνει στην θέση που ρίχνει. Τον ρώτησα εάν στο κυνήγι ήταν εντάξει και μου είπε Ναί, αλλά ψέματα πρέπει να μου είπε. Ξέρει κάποιος το γιατί?
 
Καλησπέρα!. Πήγα να καθαρίσω την 390 του Μπατζανάκη μου και δεν έμπαινε η ασφάλεια στην σκανδάλη, είχε μείνει στην θέση που ρίχνει. Τον ρώτησα εάν στο κυνήγι ήταν εντάξει και μου είπε Ναί, αλλά ψέματα πρέπει να μου είπε. Ξέρει κάποιος το γιατί?
Η εμπλοκή είναι μια ,οι αιτίες πολλές......
 
Καλησπέρα!. Πήγα να καθαρίσω την 390 του Μπατζανάκη μου και δεν έμπαινε η ασφάλεια στην σκανδάλη, είχε μείνει στην θέση που ρίχνει. Τον ρώτησα εάν στο κυνήγι ήταν εντάξει και μου είπε Ναί, αλλά ψέματα πρέπει να μου είπε. Ξέρει κάποιος το γιατί?
Εάν δεν είναι οπλισμένο η ασφάλεια δεν μπαίνει.
Έχω 390.
 
Καλησπέρα!. Πήγα να καθαρίσω την 390 του Μπατζανάκη μου και δεν έμπαινε η ασφάλεια στην σκανδάλη, είχε μείνει στην θέση που ρίχνει. Τον ρώτησα εάν στο κυνήγι ήταν εντάξει και μου είπε Ναί, αλλά ψέματα πρέπει να μου είπε. Ξέρει κάποιος το γιατί?
Έχει λάσπες στην μπίλια της ασφαλείας η λάδια πνιγμένα
 
Κάπου είχε φάει σκάλωμα, δουλεύει τώρα, είναι δεν είναι οπλισμένο, αλλά θέλει δύναμη!
Σε δύο μπερετες που έχω, η ασφάλεια μπαίνει μόνο όταν είναι οπλισμένο το όπλο. Σε κάθε περίπτωση μην ασκείτε πολλη δύναμη γιατί μπορεί να κάνετε ζημιά. Αν δεν δουλεύει κάτι έχει πάει στραβά.
 
Καλησπέρα μάγκες!Έτσι πέρασα να ξεσκονισω λίγο το θέμα,γιατί με 43 σελίδες και 855 ποστ,αισθάνομαι λες κι έχω κανά μαχίντρα τουφεκ....
Είδα κίνηση και με κοψοχόλιασες,είπα και εγώ τι έγινε
Πάμε στο benelli που έχει ντζέρντζελο
 
Back
Top