Beretta Team

Καλησπερα σε ολους,

Διαβαζοντας εδω κατα καιρους για τα τουρκικα οπλα οτι ειναι φθηνα και καλα επεσε το ματι μου στην μπερετα που εχει ενα φθηνο και ομορφο μοντελο . Αυτο γιατι δεν προτείνεται σαν επιλογη οπλου αντι για ενα τουρκικο? Εχετε ακουσει κατι οτι εχει θεματα? Ερωτησεις κανω γιατι φαινεται ομορφο οπλο

https://berettahellas.gr/product/m3000-peregrine-max-5/
 
Τα οποια ειναι κατασκευασμένα στην τουρκια?


Η Stoeger Industries είναι κατασκευαστής και εισαγωγέας πυροβόλων όπλων στις Ηνωμένες Πολιτείες. Το τμήμα Stoeger Publishing της εταιρείας δημοσιεύει επίσης βιβλία και βίντεο σχετικά με τα πυροβόλα όπλα, το κυνήγι και το ψάρεμα


Stoeger is the official and sole importer and distributor of Beretta, ... Stoeger branded models are manufactured in our local facility in Istanbul, Turkey
 
Καλημερα ,καλο μηνα.Η ερωτηση ειναι η εξης:επειδη δεν ειναι πολυς καιρος που εχω στην κατοχη μου μια Α400,γνωριζει καποιος κατοχος ποιο φυσιγγι της ταιριαζει?Ρωταω γιατι ειδα ενα βιντεακι απο δασκαλο της σκοποβολης σχετικα με τα φυσιγγια και τα οπλα.ευχαριστω.
 
Καλημερα ,καλο μηνα.Η ερωτηση ειναι η εξης:επειδη δεν ειναι πολυς καιρος που εχω στην κατοχη μου μια Α400,γνωριζει καποιος κατοχος ποιο φυσιγγι της ταιριαζει?Ρωταω γιατι ειδα ενα βιντεακι απο δασκαλο της σκοποβολης σχετικα με τα φυσιγγια και τα οπλα.ευχαριστω.
τα παντα χωνευει ,τα τσοκαρισματα να βρεις,
 
Καλημερα ,καλο μηνα.Η ερωτηση ειναι η εξης:επειδη δεν ειναι πολυς καιρος που εχω στην κατοχη μου μια Α400,γνωριζει καποιος κατοχος ποιο φυσιγγι της ταιριαζει?Ρωταω γιατι ειδα ενα βιντεακι απο δασκαλο της σκοποβολης σχετικα με τα φυσιγγια και τα οπλα.ευχαριστω.
Έλεγξε πρώτα μήπως φεύγει η τουφεκιά σου ψηλά κ θέλει χαμήλωμα το κοντάκι... Από φυσίγγια όλα τα χωνεύει, μην σε ανησυχεί, ειδικά με τα 3 άστρα της είναι εξαιρετική...
 
Καλημερα ,καλο μηνα.Η ερωτηση ειναι η εξης:επειδη δεν ειναι πολυς καιρος που εχω στην κατοχη μου μια Α400,γνωριζει καποιος κατοχος ποιο φυσιγγι της ταιριαζει?Ρωταω γιατι ειδα ενα βιντεακι απο δασκαλο της σκοποβολης σχετικα με τα φυσιγγια και τα οπλα.ευχαριστω.
Όλα τα ρίχνει, μην σε απασχολεί αυτό, όπως είπαν και πιο πάνω οι συνάδελφοι έλεγξε το κοντάκι της ότι σου έρχεται όπως πρέπει και αναλόγως το κυνήγι σου παίξε με τα τσοκ της τα οποία είναι άψογα βλητικά.
 
Καλησπερα σε ολους,

Διαβαζοντας εδω κατα καιρους για τα τουρκικα οπλα οτι ειναι φθηνα και καλα επεσε το ματι μου στην μπερετα που εχει ενα φθηνο και ομορφο μοντελο . Αυτο γιατι δεν προτείνεται σαν επιλογη οπλου αντι για ενα τουρκικο? Εχετε ακουσει κατι οτι εχει θεματα? Ερωτησεις κανω γιατι φαινεται ομορφο οπλο

https://berettahellas.gr/product/m3000-peregrine-max-5/
Η stoeger ειναι στον ομιλο της beretta της ανηκει και ενα πολυ σημαντικο πραγμα σε σχεση με αλλες τουρκικες εταιρειες ειναι οτι τα stoeger εχουν της προδιαγραφες που επιβαλλει η beretta επισης ξερεις οτι σε περιπτωση που χρεαιστεις κατι δν θα εχεις θεμα με τον εισαγωγεα....τωρα για το m3000 ειναι ενα πολυ καλο οπλο για τα λεφτα του αυτα τουλαχιστον εχω ακουσει απο οσους το εχουν αξιοπιστο με μηχανισμο benelli αδρανεια ....
 
Καλησπερα συναδελφοι, θελω τα φωτα σας, γεμισα το οπλο μου και διαπιστωσα για πρωτη φορα οτι στην αποθηκη παιρνει 3 φυσιγγια δηλ. συνολο 4 απο τα s4 της nobel που εριχνα σημερα, δοκιμασα τα eley, πηρε κανονικα 2 στην αποθηκη, το ιδιο και με του Ρουμελιωτη. Τι μπορει να συμβαινει? τα εβαλα διπλα διπλα και οντως τα s4 ηταν πιο κοντα απο τα αλλα δυο, μπορει να εχει συμβει κατι με τον μειωτηρα? η' φταινε τα συγκεκριμενα φυσιγγια?
 
Back
Top