Beretta Team

Μόλις ήρθε παλικάρια. Είμαι πολύ χαρούμενος!

viber-image-2024-03-06-10-41-23-711.jpg

viber-image-2024-03-06-10-41-24-292.jpg

viber-image-2024-03-06-10-41-25-790.jpg

viber-image-2024-03-06-10-42-51-554.jpg

viber-image-2024-03-06-11-02-48-946.jpg
Καλόριχτο Βασίλη!
Πάντα με υγεία να το χαίρεσαι!
 
Παλικάρια σας ευχαριστω παρα πολύ για τις ευχές σας. Να είστε πάντα καλά! Ανυπομονώ να την ρίξω. Σήμερα θα βγάλω τη γυναίκα μου από το κρεβατι για να κοιμηθώ με την κούκλα μου .love.
 
Παλικάρια σας ευχαριστω παρα πολύ για τις ευχές σας. Να είστε πάντα καλά! Ανυπομονώ να την ρίξω. Σήμερα θα βγάλω τη γυναίκα μου από το κρεβατι για να κοιμηθώ με την κούκλα μου .love.
Αυτό που γραφεις το σκεφτηκες...
Δε νομίζω να το είπες κιόλας!:rolleyes:
 
Παλικάρια σας ευχαριστω παρα πολύ για τις ευχές σας. Να είστε πάντα καλά! Ανυπομονώ να την ρίξω. Σήμερα θα βγάλω τη γυναίκα μου από το κρεβατι για να κοιμηθώ με την κούκλα μου .love.
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΜΦΩΝΟ ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ
 
Παλικάρια σας ευχαριστω παρα πολύ για τις ευχές σας. Να είστε πάντα καλά! Ανυπομονώ να την ρίξω. Σήμερα θα βγάλω τη γυναίκα μου από το κρεβατι για να κοιμηθώ με την κούκλα μου .love.
κάτι μου λεει οτι την πληρωσες αλλες 2 φορες στην γυναίκα σου :)
 
Καλά σμπαρα... Ωραίο όπλο, το γουστάρω κ εγώ...
Κρυφομπερετακιας είσαι αλλά όλο σκόρπια παίρνεις.που θα πάει κάποια στιγμή θα καταλάβεις τα λάθη σου και θα έρθεις στη μεγάλη οικογένεια της Μπερέτα.σα το φίλο σου είσαι κι εσύ που όλο για γεωτρύπανα μας σκοτίζει και τελικά όλο με μονοκανο πάει στο κυνηγι.yelling..yelling.
 
Κρυφομπερετακιας είσαι αλλά όλο σκόρπια παίρνεις.που θα πάει κάποια στιγμή θα καταλάβεις τα λάθη σου και θα έρθεις στη μεγάλη οικογένεια της Μπερέτα.σα το φίλο σου είσαι κι εσύ που όλο για γεωτρύπανα μας σκοτίζει και τελικά όλο με μονοκανο πάει στο κυνηγι.yelling..yelling.
Είπε ο Ιουρι ο mono...,....,....,.....,.........
 
Back
Top