Beretta Team

Καλημέρα σε όλους,
είμαι κάτοχος μιας beretta al391 urica (αγορασμένη το μακρινό 1999...).
Το όπλο είναι καλοσυντηρημένο και δεν έχει ρίξει πολλά φυσίγγια, επειδή το χρησιμοποιώ κυρίως σε κυνήγι λαγού.
Φέτος σε κυνήγι τσίχλας, μετά από αρκετά φυσίγγια, εμφάνισε την εξής εμπλοκή: ανέβαζε 2 φυσίγγια μαζί και το κλείστρο έμενε πίσω.
Έχει κανείς ιδέα τι φταίει (το όπλο ή το φυσίγγι);
Επίσης, ποιον οπλουργό προτείνετε προς έλεγχο-επισκευή;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Καλημέρα σε όλους,
είμαι κάτοχος μιας beretta al391 urica (αγορασμένη το μακρινό 1999...).
Το όπλο είναι καλοσυντηρημένο και δεν έχει ρίξει πολλά φυσίγγια, επειδή το χρησιμοποιώ κυρίως σε κυνήγι λαγού.
Φέτος σε κυνήγι τσίχλας, μετά από αρκετά φυσίγγια, εμφάνισε την εξής εμπλοκή: ανέβαζε 2 φυσίγγια μαζί και το κλείστρο έμενε πίσω.
Έχει κανείς ιδέα τι φταίει (το όπλο ή το φυσίγγι);
Επίσης, ποιον οπλουργό προτείνετε προς έλεγχο-επισκευή;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Όπως το περιγράφεις, για επαναστατικό ελατήριο μου κάνει....το είχα πάθει και γω, μετά όμως από πολλά φυσιγγια που είχα ρίξει
 
Καλημέρα σε όλους,
είμαι κάτοχος μιας beretta al391 urica (αγορασμένη το μακρινό 1999...).
Το όπλο είναι καλοσυντηρημένο και δεν έχει ρίξει πολλά φυσίγγια, επειδή το χρησιμοποιώ κυρίως σε κυνήγι λαγού.
Φέτος σε κυνήγι τσίχλας, μετά από αρκετά φυσίγγια, εμφάνισε την εξής εμπλοκή: ανέβαζε 2 φυσίγγια μαζί και το κλείστρο έμενε πίσω.
Έχει κανείς ιδέα τι φταίει (το όπλο ή το φυσίγγι);
Επίσης, ποιον οπλουργό προτείνετε προς έλεγχο-επισκευή;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Λιάκος στον Ασπροπυργο
 
Καλημέρα σε όλους. Περιμενω σήμερα ή αύριο πόρτα πόρτα το νέο μου όπλο. Τι ανυπομονησία είναι αυτή ρε μάγκες;
Μετά από χρόνια θέλησα να πάρω όπλο και η επιλογή μου ήταν στα αέρια. Μετά την beretta το χάος .terror.
 
Καλημέρα σε όλους. Περιμενω σήμερα ή αύριο πόρτα πόρτα το νέο μου όπλο. Τι ανυπομονησία είναι αυτή ρε μάγκες;
Μετά από χρόνια θέλησα να πάρω όπλο και η επιλογή μου ήταν στα αέρια. Μετά την beretta το χάος .terror.
σιγα τον νεροσωληνα που περιμενεις!

οταν ερθει ανεβασε φωτογραφιες και παρε τηλεφωνο να παμε σκοπευτηριο
 
σιγα τον νεροσωληνα που περιμενεις!

οταν ερθει ανεβασε φωτογραφιες και παρε τηλεφωνο να παμε σκοπευτηριο
Να του δείξεις κ πως την καθαρίζεις μην ξεχάσεις... Οι λεπτομέρειες που κανείς εσύ, δεν τις κάνει κανένας 😜
 
Καλημέρα σε όλους. Περιμενω σήμερα ή αύριο πόρτα πόρτα το νέο μου όπλο. Τι ανυπομονησία είναι αυτή ρε μάγκες;
Μετά από χρόνια θέλησα να πάρω όπλο και η επιλογή μου ήταν στα αέρια. Μετά την beretta το χάος .terror.
Με το καλό να την παραλάβεις και να κανονίσουμε σκοπευτήριο! Κάπου διάβασα και για νέο τερέν στη Μαλακάσα με πολύ μακρινές βολές!
 
Να του δείξεις κ πως την καθαρίζεις μην ξεχάσεις... Οι λεπτομέρειες που κανείς εσύ, δεν τις κάνει κανένας 😜
εχω βρει την λυση, να τις πηγαίνουμε μια φορα τον χρονο στον @sam13. Τοσα βουρτσακια ,λαδακια ,πανακια μην πανε χαμενα.

@Λεωνίδας να πάμε αλλα θα φερεις το μερκελ θέλω να ριξω
 
εχω βρει την λυση, να τις πηγαίνουμε μια φορα τον χρονο στον @sam13. Τοσα βουρτσακια ,λαδακια ,πανακια μην πανε χαμενα.

@Λεωνίδας να πάμε αλλα θα φερεις το μερκελ θέλω να ριξω
Μόνο το όνομα σε σώζει με τον Σταμάτη που είσαι ελαφάκιας στην ψυχή, αλλιώς δεν πιάνει άλλο όπλο στα χέρια του έχω ακούσει...
 
Μόλις ήρθε παλικάρια. Είμαι πολύ χαρούμενος!

viber-image-2024-03-06-10-41-23-711.jpg

viber-image-2024-03-06-10-41-24-292.jpg

viber-image-2024-03-06-10-41-25-790.jpg

viber-image-2024-03-06-10-42-51-554.jpg

viber-image-2024-03-06-11-02-48-946.jpg
 
Back
Top