Beretta Team

Όνομα
Τολης
Τόλη είναι φυσει αδυνατον τρία διαφορετικά άτομα να φορέσουν το ίδιο πουκαμισο , το ίδιο με τα κοντακια, το προβλημα ειναι οτι δεν υπάρχει η γνώση να ξέρει ο καθένας την τέλεια εικόνα που πρεπει να δίνει το κοντακι του, αν παμε σε λαβή πιτς κλπ κλπ παμε σε ψιλά γραμματα
Μήτσο το λένε πολλοί εχω και μια α500 απλά είναι πιο εύκολα να προσαρμοστείς στο όπλο δεν είναι και κοστουμη αλλά έχει και κάτι καζμαδες κάνανε κοντάκια και βγάλανε άχρηστους και τους κοντακαδες πια όλοι αυτοί θεωρώ πως σημαδεύουν με φλατ ρίγα και ακίδα και απλώς τραβάνε λίγο μπροστά από το πουλί πριν ρίξουν αποδιδει σε εύκολα πουλιά στρωμένα μέχρι εκεί και το βλέπω σε πολλά βίντεο σοτκαμ από επιτυχημενες βολές κυνηγών απλα

Όνομα
Dimmil
Για την sx4 πολύ περίεργο μου φενετε που δε κάνει παράπονα κάνεις για το κοντάκι της ίσιο καστ ίσιο χτένι όλοι τόσο ευχαριστιμενοι είναι παράδειγμα λέω όπως και για τις ρεμ1100
Καμία σχέση αυτά τα δύο όπλα και βασικά τα κοντακια

Όνομα
Ιορδάνης
Καλησπέρα παιδιά βρικα μια a391 teknys σέ κατάσταση κενουρια έχει κάννη 61 πόντους Με αυλό 18.3 900 ευρώ την δεινή να την πάρω? Η νά πάρω την αουτλαντερ?
Όλα τα AL-391 είναι εξαιρετικά τουφέκια. Νομίζω όμως ότι με 18,3 αυλό έβγαινε το μοντέλο greystone. Κατά τη γνώμη μου δες αν σε βολεύει η διάμετρος του αυλού γιατί σύμφωνα με την Beretta το μοντέλο αυτό προορίζονταν για συγκεκριμένα κυνήγια. Η Outlander έχει αυλό 18,6.

Όνομα
Αριστος
Όλα τα AL-391 είναι εξαιρετικά τουφέκια. Νομίζω όμως ότι με 18,3 αυλό έβγαινε το μοντέλο greystone. Κατά τη γνώμη μου δες αν σε βολεύει η διάμετρος του αυλού γιατί σύμφωνα με την Beretta το μοντέλο αυτό προορίζονταν για συγκεκριμένα κυνήγια. Η Outlander έχει αυλό 18,6.
Η outlander δεν έχει 18,6 έχει 18,3 τουλάχιστον αυτή που είχα εγώ,και μίας και την αναφέρεις,η δική μου στον μαστό της κάννης είχε μία τρύπα!!!!!!

Όνομα
kostas
Γεια σας

Μια γνώμη για unico χωρίς kick off? Εκτός από το σύστημα και τα ξύλα έχουμε κάτι άλλο?

Εμπλοκές κλπ?
Καθάρισα μια τέτοια καραμπίνα ενός φίλου του πατέρα μου, για πρώτη της φορά από την ημέρα που αγοράστηκε. Λαγοκυνηγος αλλά πάει και για τσίχλες. Μετά από αυτό που είδα ( ήταν κάτι σαν ξερό γράσο στο πιστόνι το οποίο σχεδόν έφυγε με ένα σκούπισμα, απλά το ψεκασα και με CLP και γυαλισε!!!) Σε ότι αφορά αξιόπιστο μηχανισμό καραμπίνας αερίων, Μπερέτα και πάσης Ελλάδος. Και τον ρώτησα αν έκανε καμία εμπλοκή το όπλο και μου είπε όχι.

Όνομα
Μανθος
Γεια σας

Μια γνώμη για unico χωρίς kick off? Εκτός από το σύστημα και τα ξύλα έχουμε κάτι άλλο?

Εμπλοκές κλπ?
Καλησπερα φιλε Δημητρη,αν σου καθεται σωστα παρτην με κλειστα ματια,εχω την action 6 χρονια,μηδεν εμπλοκες με καθαρισμα στο τελος της σεζον,ντουφεκια φαρμακι,αριστα εργοστασιακα τσοκ και beretta.

Ιορδάνη η outlander βγαίνει με 18,3 και 18,4 αυλό η καινούργιες στην κάννη έχουν 2 τρύπες. Η Greystone (τουφεκος) είναι με 18,2 αυλό.

Περιοχή
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Γνωριζει καποιος πως λυνει η αποθηκη σε vitoria es100 για ελεγχο και καθαρισμο ελατηριου?
Όπως είπαν τα παιδιά ζεσταμα πρώτα και στο μονταρισμα μπλε λοκταιτ. Για να ξεβιδωσει κόντρα παξιμάδι