Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε μάγκες... Ένα 686 onyx πόσο χειρότερο είναι από το Σίλβερ πιγκεον?
Φιλε οι διαφορες είναι ελάχιστες που για μένα που έχουν περάσει και τα δυο από τα χέρια μου είναι στα ξύλα που στο onyx είναι για κλωτσιές διαφορα αισθητή και καθόλου αμελητέα υπαρχει στα μοντέλα του sporting από το πιο φθηνό έως το πιο ακριβό μοντέλο της αγαπημένης μου beretta όταν τα πιάσεις στα χέρια σου καταλαβαίνεις αμεσως την διαφορα
 
Το onyx ήταν και μοντέλο του 80 -81 και το δικό μου δεν έχει τίποτα εντυπωσιακά νερά, αλλά όχι και τα πρασινωπα που βάζει τώρα η μπερετα. Η διαφορά πάντως του white onyx με το sp1 είναι μόνο στο φινίρισμα της βασης.
 
Το onyx ήταν και μοντέλο του 80 -81 και το δικό μου δεν έχει τίποτα εντυπωσιακά νερά, αλλά όχι και τα πρασινωπα που βάζει τώρα η μπερετα. Η διαφορά πάντως του white onyx με το sp1 είναι μόνο στο φινίρισμα της βασης.
Από εφαρμογές έχει διάφορα? Αυτό με ενδιαφέρει ποιο πολύ από την ποιότητα των ξύλων
 
Για τα perenia III τι άποψη έχουμε μπερετακιδες μου?
Από φίλο μου καλό skeetαδορο...έχει και το 692 και πριν το 682 το γουστάρει πολύ αυτό το ντουφεκακι....μόνο αυτό παίρνει στο κυνηγι τις έχει παροπλίσει τις καραμπίνες!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top