Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
επαθα ακριβως το ιδιο σημερα .. πολυ καλο ζυγισμα για το βαρος της, ωραια μαλακα πλαστικα στο πιασιμο, υπερυψωμένη ριγα που και μενα μ αρεσει. Aπο ντουφεκιες και μετα εσω εξω τσοκ+κωνους κτλ θα ειναι μια χαρα πιστευω... την ζαχαρωνω σε 71 ποντους. Μητσομπενελι συμφωνεις ή ουτε αυτη λεει?
Εγώ σε 76!
 
Έχω βάλει στο μάτι μια urika premium ,εάν τελικά την δώσει ο γνωστός την έχω πάρει με κλειστά τα μάτια ,όπλο μπιμπελό πραγματικό ,εξαιρετικά ξύλα, απίστευτη βαφή κάννης ,σφυρήλατο πιστόνι .Το όπλο είναι εξαιρετικό ,μια κλάση ανώτερο από την gold .
 
Έχω βάλει στο μάτι μια urika premium ,εάν τελικά την δώσει ο γνωστός την έχω πάρει με κλειστά τα μάτια ,όπλο μπιμπελό πραγματικό ,εξαιρετικά ξύλα, απίστευτη βαφή κάννης ,σφυρήλατο πιστόνι .Το όπλο είναι εξαιρετικό ,μια κλάση ανώτερο από την gold .
Είναι και βλητικα ανώτερη από τις άλλες,αλλα ατσάλια η κάννη της,έτσι έχω ακούσει.
 
Ότι ανώτερο έχει να επιδείξει η παγκόσμια τεχνογνωσία στην κατασκευή του κυνηγητικού αυτογεμούς λειόκαννου.
Αν η εταιρία είχε διατηρήσει για λίγο ακόμα την ποιότητα μετάλλου και φινιρίσματος που είχε η 390 , θα μιλάγαμε αδιαμφισβήτητα για το κορυφαίο αυτογεμή....ever!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top