Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και μία δοκιμή που θα κάνω σίγουρα είναι αυτή στην παρακάτω φωτό! Ϊδια γεωμετρία με διαφορά στο παράλληλο! Μob;ile ένα εκατοστό παράλληλο crio plus τρία εκατοστά παράλληλο!
η καλύτερη δοκιμή με διαφορά που μπορείς να κάνεις εγώ το έχω δοκιμάσει στη 303 με τσοκ από μ2 αλλά και από supersport πραγματικά θα εκπλαγείς και καλορίζικο το εργαλείο να το χαρείς με πολλά θηραματα
 
η καλύτερη δοκιμή με διαφορά που μπορείς να κάνεις εγώ το έχω δοκιμάσει στη 303 με τσοκ από μ2 αλλά και από supersport πραγματικά θα εκπλαγείς και καλορίζικο το εργαλείο να το χαρείς με πολλά θηραματα
Σ 'ευχαριστώ φιλε μου!
Λογικά το πιο μεγάλο παράλληλο κομμάτι πρεπει να βελτιώνει την κατανομή!Τα υπόλοιπα στον πίνακα!
 
47575309_943110999409783_3064822172036890624_n.jpg
Ενα μικρο δωρακι στην καινουρια αγαπημενη (391)μετα απο πολλυ διαβασμα στο forum .Το μαυρο μου δειχνει πιο ομορφο
 
47575309_943110999409783_3064822172036890624_n.jpg
Ενα μικρο δωρακι στην καινουρια αγαπημενη (391)μετα απο πολλυ διαβασμα στο forum .Το μαυρο μου δειχνει πιο ομορφο
Καλοτούφεκο το νέο απόκτημα!!! Κι εμένα μου αρέσει περισσότερο σε μαύρο...κι αλήθεια δεν ήξερα ότι τα gemini βγαίνουν και μαύρα! Ένα im μπορεί να το χτυπήσω και γω για την 390!
Από που το πήρες φίλε μου;
 
704.jpg
Νεο μελος στη συλλογη για να ξεκουραστει η γριουλα (302)

Και επίσημα από χτες και γω στο club με a390 silver malard 18,3 71 cm mobile choke!
Το όπλο έγινε βίδες για ένα εξονυχιστικό καθαρισμό μιας και ο προηγούμενος ιδιοκτήτης εκτός από την κάννη δεν πρέπει να είχε καθαρίσει κανένα άλλο μέρος του όπλου!!!
Μετρήθηκαν τα τσοκ και η σύσφιξη σε όλα είναι ακριβώς η αναγραφόμενη εκτός από το φουλ που είναι στα 9/10. φτιαγμένο μάλλον με βάση τον 18,4.
Καλορίζικα και καλοτούφεκα....
 
Καλοτούφεκο το νέο απόκτημα!!! Κι εμένα μου αρέσει περισσότερο σε μαύρο...κι αλήθεια δεν ήξερα ότι τα gemini βγαίνουν και μαύρα! Ένα im μπορεί να το χτυπήσω και γω για την 390!
Από που το πήρες φίλε μου;
Με το ΙΜ σήμερα μπορώ να πω πως έκανα τα πιο ψηλωμενα και πιο σκληρα πουλιά με την 390 μου... percorso no5
 
47575309_943110999409783_3064822172036890624_n.jpg
Ενα μικρο δωρακι στην καινουρια αγαπημενη (391)μετα απο πολλυ διαβασμα στο forum .Το μαυρο μου δειχνει πιο ομορφο
Εμένα μόνο το ΙΜ μαύρο... Το είχα πάρει από τον αντιπρόσωπο και όλα τα υπόλοιπα στο ραφή ήταν ασημί...
Είδα μια λιανση πολύ καλύτερη, πολύ καλή βαφή ματαλικη μαύρη.
Επίσης τα γράμματα που είναι χτυπημένα σ αυτά είναι βαμμένα... Στα παλιά ασημί οξυδονονταν
 
Καλοτούφεκο το νέο απόκτημα!!! Κι εμένα μου αρέσει περισσότερο σε μαύρο...κι αλήθεια δεν ήξερα ότι τα gemini βγαίνουν και μαύρα! Ένα im μπορεί να το χτυπήσω και γω για την 390!
Από που το πήρες φίλε μου;
Από τον hobbi.gr φίλε πάρτα τα δίνει 44 € ο φθηνότερος βόρειο Ελλάδα
 
Καλησπερα σε ολους , θα ηθελα την αποψη , απο οποιον φιλο ειναι κατοχος berettas A350 extrema αν ειναι ευχαριστημενος με το οπλο , και σαν λειτουργεια αλα , και σαν κανη. Ευχαριστω εκ των προτερων τους φιλους για τη πληροφοριες ..shake hands. fgr Να ειμαστε ολοι ΚΑΛΑ και να περναμε ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!
 
Καλησπερα σε ολους , θα ηθελα την αποψη , απο οποιον φιλο ειναι κατοχος berettas A350 extrema αν ειναι ευχαριστημενος με το οπλο , και σαν λειτουργεια αλα , και σαν κανη. Ευχαριστω εκ των προτερων τους φιλους για τη πληροφοριες ..shake hands. fgr Να ειμαστε ολοι ΚΑΛΑ και να περναμε ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!


βάλε αλλα 300 euro και τρέχα και πάρτηνα

https://www.kalkantzakos.com/Product/2325/a400-extreme-unico,-karampina-beretta
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top