Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
δυστυχώς τις περισσότερες φορές αν όχι όλες,γίνονται οι απαραίτητες εργασίες στα όπλα χωρίς καν να γνωρίζει η μαμα εταιρεία αν πρέπει να γίνει αυτό και αν είναι σωστό να γίνει κατ'αύτον το τρόπο ή όχι και κατά πόσο καλύπτεται από την εγγύηση
Το όπλο το έφτιαξε οπλουργος της beretta στη βόρειο Ελλάδα μετά από επικοινωνία με την εταιρία έγιναν οι απαραίτητες επεμβάσεις οι α400 νέας κοπής έχουν 2.6χιλ τρύπες εκτόνωσης η δική μου είναι παλαιάς κοπής με 2.4χιλ όπου είχαν κάποια θεματάκια γι'αυτό και δεν βγαίνουν ποια με 2.4χιλ! Δεν έδωσα χρήματα όλα τα κάλυψε η εγγύηση!
 
Φιλε γιωργο εχεις δικιο για σενα ειναι τσιγκοφυλλα , και για αλους φιλους ειναι οπλαρες που εχουν χαριση στους κατοχους τους πολυ ωραιες ντουφεκιες . Καθως και πιστευω οτι δεν υπαρχει εταιρια που να μην εχει καποιο θεματακι . Πχ τσοκ - πλαστικα μερη - μηχανισμους - ποιοτικο βαψιμο - ξυλινα μερη . Σιγουρα ολοι θελουμε το τελοιο και το απροβληματιστο , αλα πιστευω οταν το κερδος ειναι ο προτευων λογος καθε αγαθου , θα υπαρχουν και οι αστοχιες. Γιατι ο ΧΡΟΝΟΣ ειναι ΧΡΗΜΑ . Συγνωμη αν κουρασα αλα ειναι η ταπυνη μου αποψη . fgr
 
Το όπλο το έφτιαξε οπλουργος της beretta στη βόρειο Ελλάδα μετά από επικοινωνία με την εταιρία έγιναν οι απαραίτητες επεμβάσεις οι α400 νέας κοπής έχουν 2.6χιλ τρύπες εκτόνωσης η δική μου είναι παλαιάς κοπής με 2.4χιλ όπου είχαν κάποια θεματάκια γι'αυτό και δεν βγαίνουν ποια με 2.4χιλ! Δεν έδωσα χρήματα όλα τα κάλυψε η εγγύηση!
Να τη γουσταρης απο εδω και περα , και να εχεις καλες τουφεκιες φιλε μου. .shake hands.
 
Η αστοχιες ειναι λογικές συμβαίνουν σε ολους το θέμα είναι να υπάρχει άμεση λύση χωρίς ταλαιπωρία
Αρα να εχει καλο service η καθε εταιρια ωστε να καλυπτη τυχον θεματα που θα υπαρξουν . Και οταν αυτο δεν υφιστατε απο των εδω αντιπροσωπο , με ενα imail στην εταιρια πιστευω οτι ολα λυνονται . .shake hands.
 
Επιτέλους και εγώ στο κλάμπ!

Λόγο βροχής δεν εφυγα από καλκατζακο και λέω για δείξε μου κανένα οπλο μεχρι να σταματήσει και κατά προτίμηση cal20 και βρήκα αυτό το σπάνιο τουφεκι και πραγματικά μοιάζει ελάχιστα να έχει ριξει σε αρκετά καλή τιμή. Βουρ bbq2
Beretta al2 cal20 φτιαγμένο για αμερικη
https://www.guntrader.uk/guns/shotguns/beretta/semi-auto/20-gauge/al2-20-180627140356006
Ακριβός ίδιο και καλυτερα ξυλα
 
Το όπλο το έφτιαξε οπλουργος της beretta στη βόρειο Ελλάδα μετά από επικοινωνία με την εταιρία έγιναν οι απαραίτητες επεμβάσεις οι α400 νέας κοπής έχουν 2.6χιλ τρύπες εκτόνωσης η δική μου είναι παλαιάς κοπής με 2.4χιλ όπου είχαν κάποια θεματάκια γι'αυτό και δεν βγαίνουν ποια με 2.4χιλ! Δεν έδωσα χρήματα όλα τα κάλυψε η εγγύηση!
Φιλε λευτερη το οπλο σου ειναι σουπερ μαγκνουμ . Συγνωμη που ρωταω αλα , τα beretta δεν τα ξερω καλα .
 
Επιτέλους και εγώ στο κλάμπ!

Λόγο βροχής δεν εφυγα από καλκατζακο και λέω για δείξε μου κανένα οπλο μεχρι να σταματήσει και κατά προτίμηση cal20 και βρήκα αυτό το σπάνιο τουφεκι και πραγματικά μοιάζει ελάχιστα να έχει ριξει σε αρκετά καλή τιμή. Βουρ bbq2
Beretta al2 cal20 φτιαγμένο για αμερικη
https://www.guntrader.uk/guns/shotguns/beretta/semi-auto/20-gauge/al2-20-180627140356006
Ακριβός ίδιο και καλυτερα ξυλα
Ωραίο τουφέκι, ουσιαστικά είναι μια 301 σε 20 διαμέτρημα?
 
Επιτέλους και εγώ στο κλάμπ!

Λόγο βροχής δεν εφυγα από καλκατζακο και λέω για δείξε μου κανένα οπλο μεχρι να σταματήσει και κατά προτίμηση cal20 και βρήκα αυτό το σπάνιο τουφεκι και πραγματικά μοιάζει ελάχιστα να έχει ριξει σε αρκετά καλή τιμή. Βουρ bbq2
Beretta al2 cal20 φτιαγμένο για αμερικη
https://www.guntrader.uk/guns/shotguns/beretta/semi-auto/20-gauge/al2-20-180627140356006
Ακριβός ίδιο και καλυτερα ξυλα
Καλο κυνηγιτη φιλε μου .shake hands.
 
Συνάδελφοι καλησπέρα...
Σκέφτομαι ν'αγοράσω την Α300 Outlander .
Θα ήθελα απόψεις μονο απο κατόχους ή απο άτομα που την έχουν κυνηγήσει !
Φίλος από εδω μέσα την εχει κυνηγήσαμε τον Αύγουστο στα τρυγόνια μαζί μου άρεσε αρκετά σαν όπλο εμπλοκες δεν έκανε καθολου από αυτα που ειδα ωραια γραμμή αυτος την εχει σε πλαστική αρκετά καλό για τα λεφτα του!!
 
Επιτέλους και εγώ στο κλάμπ!

Λόγο βροχής δεν εφυγα από καλκατζακο και λέω για δείξε μου κανένα οπλο μεχρι να σταματήσει και κατά προτίμηση cal20 και βρήκα αυτό το σπάνιο τουφεκι και πραγματικά μοιάζει ελάχιστα να έχει ριξει σε αρκετά καλή τιμή. Βουρ bbq2
Beretta al2 cal20 φτιαγμένο για αμερικη
https://www.guntrader.uk/guns/shotguns/beretta/semi-auto/20-gauge/al2-20-180627140356006
Ακριβός ίδιο και καλυτερα ξυλα
Καλόκαυτη σου εύχομαι!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top